تراوشات ذهن متوهم و بیمارگونه مرجفون مراکز تکفیری وابسته به محافل ضدامنیتی

گردانندگان سایت بیچاره تکفیری فرقه نیوز که این روزها چیزی برای نشخوار ندارند ؛ بار دیگر دست به بازنشر سیاهه ای از همان بولتنهای قدیمی نخ نما شده ، زده اند.

آخوندک های عبا به تن و عمامه بسر گرداننده این قبیل سایتهای زنجیره ای محافل ضدامنیتی اطلاعات که هر از چندگاهی برای آنکه جیره ساندیس و تی تاپشان قطع نشود مجبورند به نشخوار چندین هزار باره اراجیف پیشینشان دست بزنند، از اضطرار و تنگدستی بار دیگر دست به سیاهه نویسی برده اند. 

تشت رسوایی این آخوندک های تکفیری بی حجب و حیا به زیر افتاده و عمامه چند کیلویی هم کفاف پوچی مغزهای تهی شان را نمی دهد؛ از آنجا که کسی وقعی بر بولتن های ضد امنیتی آنها نمی نهد با این حال برای آنکه بی مغزی و پوچی سیاهه هایشان بر خوانندگان پوشیده نماند، توجه شما را به مرور مطالب بی مغز و مایه این چپاولگران بیت المال جلب می کنیم ، تا خوانندگان به بی مقداری این آخوندک های عمامه بسر پی ببرند. 

سیاهه سایت تکفیری موسوم به فرقه نیوز به شرح زیر است : 

قطب دراویش اعتراف کرد به گزارش فرقه نیوز، به دنبال واکنش مراجع تقلید و علمای دین به موضوع جدایی طریقت و شریعت در فرقه سیاسی تابنده، موجی از سوال و شبهات در میان فقرای این فرقه به راه افتاد و کار به جایی رسید که در اقدامی بی‌سابقه قطب مورد مؤاخذه قرار گرفت و از وی سوال شد چرا تمامی مراجع شما را رد می‌کنند؟

نورعلی تابنده در سخنرانی اخیر خود به این موضوع پراخت و گفت: این تقسیم‌بندی که شریعت و طریقت را کردند و حقیقت که نتیجه‌اش است. این جداگانه نیست که شریعت جداگانه باشد.

این قطب سیاسی سپس به تعریف شریعت پرداخت و اظهار داشت: شریعت؛ فرض کنید یک خانه خیلی مناسب و خانه خوب ولی شلوغ و درهم ریخته و طریقت این را منظم می‌کند.

وی در ادامه با اعتراف به این که تمام مجتهدین قائل به بطلان سلوک پوشالی این فرقه سیاسی هستند گفت: ما می‌گوییم اصلاً شریعت و طریقت جدا نیست. مقلد هر یک از آقایان باشید شریعت را طبق نظر او باید رفتار کنید. یعنی هر چه آن آقا گفت. کما اینکه یک نفر از من پرسید شما فلان مجتهد را قبول دارید گفتم بله گفت خوب مجتهدین همه می‌گویند درویشی باطل است گفتم مجتهدین هم انسان هستند و خطا می‌کنند. این از اشتباهات آنهاست!

نورعلی تابنده که سابقه توهین به مراجع عظام تقلید را دارد در ادامه گفت: اصلا بی‌خود در این امر دخالت می‌کنند! اگر دقیقاً وظیفه‌شان را می‌خواهند انجام دهند باید متقاضیان را به راه معنا هدایت کنند و اگر ضعیف‌ترند ساکت بگذرند، اظهار عجز کنند، بگویند ما خبر نداریم!

قطب دراویش اعتراف کرد

یکی از انحرافات آشکار فرقه سیاسی تابنده جدا کردن طریقت از شریعت است. بزرگان و اقطاب این فرقه سیاسی بر این عقیده هستند که باید شریعت را از مراجع تقلید آموخت و طریقت را از اقطاب و بزرگان این فرقه سیاسی بیاموزند.

با نگاهی به کتب و منابع این فرقه درمی یابیم امری که تمامی اقطاب قبلی این فرقه بر آن اجماع دارند جدایی طریقت و شریعت است به نحوی که در یادنامه صالح صراحتا اعلام می‌کند این فرقه اعتقاد به جدایی طریقت و شریعت دارد.

با رجوع به کتاب خورشید تابنده و دیگر کتب و منابع این فرقه سیاسی به وضوح اعتقاد بر جدایی شریعت و طریقت مشاهده می‌شود و بدون شک این امر غیر قابل انکاری است که صوفیه هیچگاه قادر بر رد آن نیست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر