دررقابت با جریان تکفیریهای "وطنی" تکفیریهای داعش حسینیه هار ا تخریب میکنند

در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا علیها السلام، اعضای جریان تکفیری در عراق حسینیه حضرت الزهراء علیها السلام را با خاک یکسان کردند!

در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تکفیری‌های داعش با حمله به حسینیه‌ای با نام مبارک زهرا (س) آن را تخریب کردند.تخریب حسینیه الزهراء متعلق به شیعیان در عراق یادآور تخریب حسینیه در شهر قم در ایام عزاداری سالار شهیدان در ماه محرم در سال 1384 میباشد که بوی ننگ شامه آزارش دنیا را به ابراز انزجار کشاند و خاطره اش هرگز از ذهن هیچ مسلمانی زدوده نخواهد شد!مضحک آن است که همان جنایتکاران دین ستیزی که زیر علم تخریب حسینیها های مسلمانان شیعه در قم و بروجرد و اصفهان سینه میزدندو عربده پیروزی سر میدادند، حالا چنین وانمود میکنند که بواسطه تخریب حسینیه های شیعیان در عراق اندوه زده هستند و از فرط ناراحتی اشک میریزند! البته اشک تمساح!! این تکفیریهای ایلغارچی خودشان بخوبی میدانند که اول معلمان اخلاقی گروههای تکفیری امثال داعش و حکومت اسلامی هستند.

به گزارش سایت تکفیری بیچاره وابسته به اداره ادیان و فرق و مذاهب وزارت اطلاعات و نهادهای موازی اطلاعاتی بسیج- سپاه موسوم به ادیان نیوز، تروریست‌های جنایتکار داعش که بیش از گذشته با رفتارهای غیرانسانی خود احساسات جهانی و مسلمانان را به شدت جریحه دار کرده‌اند در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) قلب شیعیان را به درد آوردند.

این گروه تکفیری روز پنج‌شنبه در حمله به حسینیه حضرت زهرا(س) در شهر الحمدانیه موصل اقدام به منفجر کردن این حسینیه کردند که نام متبرک‌ الزهرا(س) بر آن نوشته شده بود. تروریست‌های داعش در این حمله برای تحریک پیروان اهل‌بیت(ع) با پایین کشیدن نمادهای دینی و پرچم عزای حضرت زهرا(س) آن‌ها به آتش کشیدند. تکفیری‌ها که در این جنایت از بشکه‌های انفجاری استفاده کردند با جاسازی آن در دیوارهای حسینیه حضرت زهرا(س) آن را منفجر و با خاک یکسان کردند. داعش که فهمیده اماکن مقدسه و قبور مطهر ائمه اطهار(ع) مرکز توحید و مقابله با ظلم است اقدام به تخریب این مکان‌های مقدس و کشتار مسلمانان و پیروان اهل‌بیت(ع) کرده است. تخریب مراقد ائمه و پیامبران و اماکن مقدسه و همچنین تلاش بسیار برای از بین بردن حرم ائمه شیعه در سامراء و یا زینبیه در سوریه که به لطف خداوند و تلاش مجاهدان محب اهل بیت(ع) ناکام ماند از جمله تلاش‌های بسیاری بوده که داعش در یک جنگ نیابتی از طرف آمریکا برای آن مامور شده است. البته پیش از این نیز عربستان و وهابیت هم به عنوان یکی از حامیان مالی و فکری داعش و نوکران غرب در کشور صعودی اقدام به تخریب آثار اسلامی کردند تا بتوانند نوکری خویش را بیش از پیش به غربی‌ها ثابت کنند و از همه مهم‌تر ثابت نمایند که نماد سلفیت سکولار بوده و دین را تنها برای رسیدن به مقاصد دنیوی می‌خواهند. عناصر داعش که تعدادی از قبور اصحاب پیامبر(ص) را نیز نبش کرده‌اند تصمیم به تخریب کعبه هم گرفته‌اند اما این جنایت‌ها نمی‌تواند از ارزش اولیاء و صالحین بکاهد، چرا که جایگاه آن‌ها در قلب مسلمانان و شیعیان است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر