دشمنان"اسلام صوفیانه" بارسوایی کمر به پیاده کردن جهان بینی "داس و چکشی" خود بسته اند

آخوندکهای قلابی داس و چکشی که الگوسازان تکفیری های بیچاره میباشند در راستای جریان خزنده "خمینی زدایانه" به "اسلام صوفیانه"- که تکیه گاه نظریات آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی است- میتازند. هدف از این تاخت و تازها همان چپاول بیت المال است.


از طرف دیگر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نیز بر این نکته صحه گذاشت که این چپاولگران بیت المال و مفسدان فی الارض -که دست در بیت المال مردم مستضعف و محروم کرده و بطور میلیاردی سرمایه های ملی را میدزدند و با چمدان به خارج میفرستند-، با نتانیاهو همصدا شده اند. دشمنی با آیت الله العظمی خمینی و همصدایی با نتانیاهو برای چپاول بیت المال با نقاب "انقلابیگری قلابی"!!

اما برای توجیه این سیاست شکست خورده و فضاحت آمیز، نیاز به پرونده سازی و سیاهنمایی دارند. از اینروی با توهمات مالیخولیایی که حاصل وفور استعمالِ بنگ و چرس و افیون و مخدرات و مسکرات مختلف است-، دروغ پردازی و اراجیف گویی میکنند. بطور یک درمیان هم این اراجیف را در این سایت و آن سایت تکفیری قرار میدهند. یک روز دم از همصدایی دراویش با وهابی ها میزنند یک روز هم مدعی هم جهتی دراویش با بهایی ها میشوند! پیش خودشان میگویند ما که حاشیه امن داریم. اراجیف بافی هم که کنتورندارد! تازه سانویچ و ساندیس و لوحه تقدیر هم خواهیم گرفت، پس چرا بهتان نزنیم و دروغ نبافیم. حالا اگر دروغگویی موجب بی آبرویی میشود باکی نیست، آبرویی نداشته ایم که حالا بخواهیم از دست بدهیم

البته دلیل این هذیان گویی های مرجفین مترفین هم آن است که ترفند "خمینی ستیزی آنها" بر روی دایره ریخته شده و در نتیجه به صرع و جنون مبتلا شده اند!

نمونه هایی از اراجیف این مرجفون تکفیری بیچاره مستاصل را در سطور زیرملاحظه کنید:


نکته ای که در گزارش احمد شهید قابل تامل است قرار گرفتن فرقه سیاسی تابنده در کنار فرقه ضاله بهائیت است. در این گزارش از دراویش و بهائیت به عنوان اقلیت نام برده شده است!
به گزارش صوفیه نت به نقل از مشرق، تاریخ گواه است که استکبار هیچ گاه نقش مستقیم نفوذ به کشورهای اسلامی را بر عهده نگرفته است بلکه با ایجاد گروهک ها و فرقه های مختلف اهداف خود را در سرزمین های اسلامی پیاده می کند. 
پس از پیروزی جمهوری اسلامی ایران اسناد یافت شده از تشکیلات رژیم پهلوی، خبر از ارتباط تنگاتنگ این رژیم با فرقه ضاله بهائیت داد. 
مجله «اخبار امری نشریه رسمی محفل بهائیان» در سال 1330 در شماره پنج خود از ارتباط خود با رژیم صهیونیستی و بهائیان پرده برداشت و بهائیت را عامل رشد و ترقی اسراییل معرفی می کند. این ارتباط تا جایی پیش رفت که شوقی افندی در شماره هشت اخبار امری بیان می‌کند که دولت اسرائیل راحتی ما را فراهم کرد! 
همسر آمریکایی شوقی افندی، بهائیت و رژیم نامشروع صهیونیستی را همچون حلقه‌های زنجیر به هم پیوسته معرفی می‌کند و در دی ماه هزارو سیصدو چهل بیان می‌کند: من ترجیح می‌دهم که جوان‌ترین ادیان (بهائیت) از تازه‌ترین کشورهای جهان (اسرائیل) نشو و نما نماید، و در حقیقت باید گفت آینده ما (یعنی بهائت و اسرائیل) چون حلقه‌های زنجیر به هم پیوسته است! 
پس از بررسی سیر تاریخی ارتباط رژیم صهیونیستی و بهائیت متوجه می شویم پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران این رابطه قوی تر و مستحکم تر شده است برای اثبات این ادعا کافی است به آخرین گزارش مغرضانه احمد شهید که با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی همراه بود، مراجعه کنیم. 
نکته ای که در گزارش احمد شهید قابل تامل است قرار گرفتن فرقه سیاسی تابنده در کنار فرقه ضاله بهائیت است. در این گزارش از دراویش و بهائیت به عنوان اقلیت نام برده شده است! 

نمونه ی دیگر حمایت های فرقه ضاله بهائیت از دراویش حمایت همه جانبه شیرین عبادی جاسوس بهائی از این فرقه است.
یکی از نکات مهمی که در گزارش احمد شهید قابل تامل می باشد این نکته است، چرا دراویش که خود را گروهی مسلمان و دارای اعتقاد معرفی می کنند از این که در گزارش احمد شهید در کنار فرقه ضاله بهائیت که کارنامه مشخصی دارد و مورد حمایت آشکار سازمان های جاسوسی است، از آنان نام برده شده است اعتراضی نکرده اند! 
با توجه به موضوع بالا دو نظریه مطرح است:
اول آن که دراویش فرقه ضاله بهائیت را قبول داشته و از حمایت های رژیم صهیونیستی و بهائیت از خود استقبال می کنند.
دوم آن که فرقه سیاسی تابنده به شعار جدایی دین از سیاست که خودشان مطرح کرده اند پایبند نبوده و با هر دستاویزی حتی فرقه ضاله بهائیت، خواستار مطرح شدن و هم پیمانی با دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی است.
با توجه به نظریات ارائه شده حتی اگر اکنون سران دراویش از حمایت های فرقه بهائیت ابراز برائت کند، حضور خود در فتنه 88 و تجمعات غیر قانونی در کنار فرقه بهائیت و در یک جبهه و با هدفی مشترک را چگونه توجیه می کنند؟ 
با کمی تامل به راحتی می توان از پیوند این دو فرقه در جهت مقابله با جمهوری اسلامی ایران پرده برداشت، پیوندی که در شهریور ۹۳ و برگزاری جلسات خصوصی این دو فرقه در سوئیس با حمایت و پشتیبانی رژیم نامشروع صهیونیست نمایان شد. (دروغهای آخوندکهای داس و چکشی ماتریالیست تکفیری از روی استیصال و درگل فرو ماندگی است!)
اخیرا ارتباط این دو فرقه با برگزاری جلسات مختلف قوی تر شده است تا پروژه صهیونیستی فرقه سازی به پروژه پیوند فرقه های مختلف با یکدیگر همراه باشد . (این هم یک دروغ دیگر به عنوان برهانی در استیصال و فرو رفتن در باتلاق مُهلک اراجیف بافی)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر