"داس و چکشی ها" نیز عمامه برسرگذاشته اند، وباادای انقلابیگری! برعلیه آیت الله خمینی میجنگند!


شیخ علی یونسی: "اشخاصی هستند که با لباس انقلاب وارد صحنه شده اند و بر علیه امام خمینی فعالیت میکنند."
حجت الاسلام و المسلمین شیخ علی یونسی وزیر اسبق اطلاعات و مشاور ریاست جمهوری در امور ادیان و اقوام در طی بیاناتی در شهر قزوین اظهار داشت :مبارزه‌ای که ما در آن قرار داریم سخت تر از مبارزه قبل از انقلاب است چرا که در آن زمان صف های حق و باطل مشخص بود ولی متاسفانه در حال حاضر افرادی هستند که با لباس انقلاب وارد صحنه شده اند و بر علیه امام خمینی (ره) فعالیت می کنند که مقابله با ایشان به دفعات سخت‌ تر از مبارزات قبل از انقلاب است.

البته اظهارات حجت الاسلام و المسلمین شیخ علی یونسی صحبتها و ابراز نظریات یک خبره است. اطلاعات او کاملا دقیق و میدانی است.

شیخ علی یونسی میفزاید: " این جریان انحرافی ادامه دهنده راه خوارج در زمان صدر اسلام است و با خارج شدن از راه عقل به مسیر روایت روی آوردند. در دوره 8 ساله رئیس جمهور پیشین موضوع اختلاس نهادینه شد و اختلاس تنها به مباحث مالی ختم نشد بلکه اختلاس‌ها عزت ملت ایران را نیز شامل شد."

پیش از انقلاب صفها نسبت به مواضع آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی روشن بود. مشتی عمامه به سر - مثل آیت الله سیدمحمود شاهرودی در نجف، و شاگردانش در ایران امثال محمدمدنی گنابادی-اورا نجس میشمردند، و عده ای از روحانیون انقلابی - مثل آیت الله سیدمحمودطالقانی و آیت الله علامه شهید مرتضی مطهری و آیت الله مفتح - ایشان را پیشوای خود میدانستند و در کنار مردم در صفوف مبارزه با نظام شاه بودند. اما بعد از انقلاب مرزها به هم ریخت و دشمنان فطریِ خط مشی فکریِ آیت الله خمینی در کسوت انقلابی با عبا و عمامه به میدان ریختند و با عربده کشی افراطی ادای انقلابی ها را در آوردند و پس از نفوذ عمیق در شبکه های "اطلاعاتی- امنیتی- مطبوعاتی" و قبضه مواضع حساس، بر علیه آیت الله خمینی دست به جنگ از درون جبهه انقلاب زدند و حالا هم مملکت را به پرتگاه جنگ داخلی سوق میدهند.
این جبهه به شدت درحال پاکسازی فضای انقلاب از میراث معنوی آیت الله خمینی است و نه فقط با پایگاه اصلی نظری فلسفه و جهان بینی آیت الله خمینی - یعنی تصوف "اسلام صوفیانه" مبارزه میکند، بلکه این دشمنی و خصومت را تاآنجا پیش میبرد که حتی آرم خیابان نوفل لو شاتو که یادآور دوران سخت مبارزات مردم ایران برعلیه نظام ستمشاهی بود را نیز از جا میکند و به دور میندازد!

در ادامه اظهارات خود شیخ علی یونسی میگوید: "در وضعیت کنونی کشور ملت ایران باید با حمایت از رهبری و دولت تدبیر و امید صحنه را برای پیروزی در مذاکرات آماده کند و با حفظ وحدت تلاش هایی را که برای جنگ داخلی صورت گرفته است بی نتیجه بگذارند."

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر