آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی: "ای پیر هوای خانقاهم هوس است"


سایت تکفیری بیچاره فرقه نیوز وابسته به موسسه تکفیری موسوم به موسسه حق پژوهی درخراسان دچار بیچارگی و سردرگمی زیادی شده است. 

آخوند داس و چکشی تکفیری بیچاره موسوم به مرتضی امین نیا - همان به اصطلاح مسئول درمانده مرکز تفرقه انگیز تکفیری موسوم به موسسه حق پژوهی!! در خراسان -که از تهیدستی احتمالیِ ناشی از قطع مواجب تامین کننده ساندیس و ساندویچ اش(درصورت شکست فضاحتبار توطئه های توهم آمیز شیطانیش) نگران است -بر اساس ضرب المثل الغریق یتشبث بکل حشیش- برای برون رفت از این مخمصه تلاش میکند تا به یارگیری بپردازد و بر دایره همدستان خودش در دشمنی با خط مشی اسلام انقلابی آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی بیفزاید. این است که هرروز به سراغ یک فردجدید میرودتا با القائات شیطانی خود و اطلاعات نادرستی که به طرف حُقنه میکند، نظر او را در همنظری با طرح سیاه و تبهکارانه خود جلب کند!

این بار به سراغ آخوند پناهیان رفته تا با تعبیر او نیشی بر پهلوی میراث آیت الله العظمی سید روح الله الموسوی المصطفوی الخمینی وارد آورد. اما این بیچاره نمیدانند که با اتساع حلقه تکفیریون ، به جهان بینی و خط مشی عرفانی و صوفیانه و فلسفی آیت الله العظمی خمینی نمیتوانند خللی وارد آورد.


حجت الاسلام پناهیان در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز با بیان تغییر ماهیت بعضی از فرقه ها و تبدیل آنها به یک گروه سیاسی اظهار داشت: اکنون غالب این فرقه‌ها جنبه سیاسی پیدا کردند و همانند یک گروه یا حزب سیاسی حرکت و عمل می‌کنند این در حالیست که آن‌ها از زمان قدیم ادعای دوری از سیاست را داشتند و سیاست گریز بودند ولی اکنون نه تنها سیاست زده شدند بلکه تحت سیاست‌های قدرت‌های بزرگ عمل می‌کنند و مسائل جامعه و مردم خود را در نظر نمی‌گیرند.همراهی با این فرقه ها سیاست‌های جبران ناپذیری به ملت می زند به همین دلیل باید از هماهنگی و همراهی با آن‌ها پرهیز کنیم.

این کارشناس و پژهشگر برجسته دینی در ادامه گفت: فرقه ضاله بهائیت از ابتدا آمیخته با سیاست‌های استکبار بود و به نوعی تکلیفش معلوم بود و در‌‌ همان ابتدای پیدایش بر همگان روشن بود که فرقه سیاسی با رویکرد و ماهیت سیاسی است.فرقه ضاله بهائیت ایدئولوژی گروهی از سیاست مداران بود که در داخل کشور استبداد را ه انداخته بودند و در خارج کشور وابسته به استکبار بودند و امروز می بینیم فرقه‌هایی مثل صوفیه و دراویش با این فرقه ضاله همسو با مستکبرین شده اند.

حجت الاسلام پناهیان در ادامه یادآور شد: ما باید مراقب باشیم بازی نخوریم اگر مراقب استکبار نباشیم آنها مذاهب و ادیان و فرق را به جان هم می‌اندازند.ما اهل هر مسلک و مرامی باشیم باید مسائل عالی جامعه خود را در نظر بگیریم این سخن معقولی است که باید هر قوم و ملتی و هر دین و آینی و مسلکی باید به آن پایبند باشد تا جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم حفظ شود و استکبار از آن سوء استفاده نکند.

ظریفی در پیام به آخوند پناهیان و سایر بازی خوردگان آخوندهای داس و چکشی از تیره و طایفه مرتضی امین نیای تکفیری میگفت آری بهتر است واعظ غیرمتعظ نباشید و به قول خودتان "مراقب باشید تا بازی نخورید. آخوندهای تکفیری داس و چکشی بطور وسیعی درحال دام افکنی و درغلطاندن سایر ملاها به ورطه ستیزه جویی با مکتب اسلام عرفانی- صوفیانه- فلسفی هستند که خاستگاه انقلاب اسلامی و پایگاه استوار نظریات آیت الله العظمی سید روح الله الموسوی المصطوی الخمینی بوده است". مواظب باشید بازی نخورید و به خیل گمراهان منحرف نپویندید و سر از حلقه داعشی های وطنی بیرون نیاورید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر