مصادره کنندگان میراث آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی، با عبا و عمامه به میدان ریخته اند!فردی از دشمنان آیت الله العظمی سید روح الله الموسوی المصطفوی الخمینی در اظهاراتی رسوا کننده و فضاحتبار به افشای ماهیت تکفیری خود مبادرت کرده و ثابت نمود که از پیروان مکتب اختلاطی موسوم به " اسلامِ ماتریالیستی- کمونیستی" است و از طایفه ای است که سالیان دراز است میکوشند با مخالفت صریح با بنیان نظریات آیت الله العظمی خمینی درمورد صوفی کامل شیخ محی الدین آندلسی و نظریه وحدت وجود و انسان کامل، به تخطئه تصوف بپردازند، و برای اثبات بیشترِ نهادِ کافرانه و اسلام ستیز و ماتریالیستی - کمونیستی خود - که به دروغ و دغل و از رویِ ریا آن را پشت عمامه و عبا پنهان ساخته اند - به توهین و اهانت به شریعت و طریقت روی آورند، و در حقیقت سند بی آبرویی خود و اربابان خود از فرقهء مرجفون را آشکار نمایند.


مرجفون را بشناسیم، همانها که اراجیف میگویند و اتهام میزنند و ایلغارگر و چپاولگر بیت المال و دزد حق الناس هستند

پیروان این فرقه مرجفون پیرو " اسلام ماتریالیستی- کمونیستی" اند که به بقای روح و عالم برزخ و معاد و روز جزا و بهشت و دوزخ باور ندارند، و در عین حال، با سوء استفاده از لباسی که برتن کرده اند، با دروغهای شاخدار ی که میبافند و افترا زدن و بهتان بستن و توهین کردن به "اهل الله" و مسلمانان پیرو اسلام ناب محمدی، در صدد برافراشتن عَلَمِ "نهیلیسم"- پوچگرایی و چاه پرستی- و ماتریالیسم- و کمونیسم بر ویرانه های میراث آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی هستند، و آیت الله العظمی خمینی در منشور روحانیت به خطر این فرقه - در کنار حجتیه- هشدار داده بود. مقصود این مرجفون زدنِ تیشه به ریشه اسلام است، ضمن آن که دستگاه های پوشالی به این مرجفون القابی از قبیل "استاد و پژوهشگر حوزه علمیه و دانشگاه"!!! میبندند

مرجفون، مُرَجَّحَاً متکلم وحده هستند، و از سنگر دروغ و تزویر اراجیف میبافند تا با مکانیسم مغزشوئی القای شبهه نمایند. البته در عمل - و نه فقط در تئوری، ثابت کرده اند که بیگمان بساط دین و آئینشان، چپاولگری و ایلغار بیت المال و افساد فی الارض است و این امری است که چنان طشت رسوائی اش از بام آسمان برزمین افتاده که اموات ده هزارساله در قعر خاک نیز ازآن آگاه شده اند.

بزرگانشان که متکلم وحده هستند از حضور درفضای سایبری برای مباحثه و مناظره اسکایپی در برابر چشم توده های بسیجی میگریزند. کانهم حمر مستنفره فرت من قسوره

در این زمینه سایت تکفیری بیچاره موسوم به فرقه نیوز به انتشار اراجیف عمامه به سری به نام رضامحمدی از پیروان "اسلام ماتریالیستی- کمونیستی" مبادرت کرده است. این شخص با وقوف از موضع آیت الله العظمی خمینی درباره تصوف و بزرگان تصوف و عرفان اسلامی، یعنی صوفیان صافی ضمیری مانند شیخ صدرالدین شیرازی و شیخ محیی الدین عربی، ناشیانه مدعی شده که صوفیه قائل به جدایی شریعت و طریقتند! البته آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی بارها تبیین کرده بود که صوفیان و عارفان، بیزار از آدم نمایانی میباشند که البته شریعتشان، دزدی و ایلغار بیت المال، و طریقتشان هم راه های حقه بازی و خاکپاشی به چشم مردم تهیدست و مستضعف برای ایلغار حق الناس و حقوق مسلم آنان است!

نوشته سراسر اراجیف سایت تکفیری بیچاره موسوم به فرقه نیوز در مصاحبه با یکی از به اصطلاح "استادان حوزه اسلام ماتریالیستی- کمونیستی" به قرار زیر است:


حجت الاسلام و المسلمین رضا محمدی، استاد و پژوهشگر حوزه علمیه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز به چرایی پیوند فرقه ضاله بهائیت و فرقه سیاسی نورعلی تابنده پرداخت.

وی گفت: طریقت و شریعت یکی است ولی آنچه که صوفیان به آن قائل هستند جدایی طریقت و شریعت است و در صوفیه معنای اصلی طریقت اعمال و ذکرهایی است که توسط شیخ فرقه به مرید گفته می‌شود و غالبا هیچ ربطی هم به دین ندارد و توسط خود اقطاب و بزرگان صوفیه ساخته شده است و ملاک گفته شیخ و بزرگ فرقه است.

وی در ادامه به بیان رد فرقه‌های صوفیه پرداخت و گفت: غالبا فرقه‌های صوفیه مردود است زیرا کارهای و اعمال خود ساخته در آن‌ها زیاد مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: بنده معتقدم باید تابع قرآن و سیره اهل بیت بود و اگر قرار است کسی به مقصد برسد یا باید خودش مجتهد باشد و نظر به اجتهاد خودش عمل کند و یا باید در احکام تقلید کند و در مسائل اخلاقی به منابع معتبر اخلاقی در اسلام رجوع کنند.

این کار‌شناس ارشد حوزوی در ادامه به تحرکات جدید فرقه سیاسی تابنده و بهائیت اشاره کرد و افزود: صوفیه و بهائیت همیشه با هم بودند و این تحرکات تازگی ندارد، چون هردو برای هدفی مشترک کار می کنند.وی در ادامه افزود: علت اصلی این پیوند این است که هر دو فرقه در مخالفت اصل اسلام و تشیع با هم وحدت دارند و علت اصلی به وجود آمدن صوفیه و بهائیت هم همین موضوع بوده است تا به نحوی به اسلام ناب ضربه وارد کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر