ترور و آدمکشی برای کیهان و کیهانیان مرز نمیشناسد!


بعد از قطار کردن سیلی از برچسب ها مثل اصحاب فتنه، بی بصیرت ها، صامتین، ساکتین فتنه، نفاق جدید، نفاق قدیم، ایادی صهیونیسم، عمال بیگانه و .... حالا کیهان نشین ها یک برچسب جدید اختراع کرده اند. "مرجفون"! کیهان نشین ها همان مصادره کننده های انقلاب و لگدمال کننده امیدهای مستضعفان و محرومان و تئوریسینهای ترس و تهدید و ترور حالا سخت کم آورده اند! از مهلکهء مناظره میگریزند، در عین حال که مجال دیگری نیز برای عربده کشی بیشتر ندارند. به این دلیل دست به اختراع جرائم "نیست درجهان " میزنند!

اما این همه کشته اند و بازهم با این فضاحت به این لرزه و تزلزل مبتلا شده اند. مگر در این چند سال اخیر کم اعدام کرده اند؟! در برابر افکار عمومی بین المللی کرور کرور جوانان مردم را به چوبه های دار آونگ میکنند که نارضایتیهای ناشی از عدم لیاقت در مدیریت را کاهش دهند و افزایش میدهند!!! این بدبختها هنوز نفهمیده اند که کشتن، مرغ جان را از قفس قالب رها میکند و به اوج قاف و قرب محبوب حقیقی میرساند. بنا به فرموده حضرتِ مولانا جلال الدین بلخی خراسانی متخلص به "رومی" در کتاب مثنوی معنوی:


در جوانى، حمزه -عمِّ "مصطفى"‏
 با زِرِه مى‏ شد مُدام اندر دغا
اندر آخِر، حمزه چون در صف شدى‏
 بى زره، سرمست، در غزو آمدى‏
سينه باز، و تن برهنه، پيش پيش
 در فكندى در صف شمشير خويش‏
خلق گفتندش كه‏ اى عمّ رسول ‏ 
 اى هُژبرِ صف شكن، شاهِ فحول‏
چون جوان بودى و سفت و سخت و زِه‏ 
 مى نرفتى سوى ميدان بى زره‏
گفت حمزه: چون كه من بودم جوان‏
 مرگ مى‏ ديدم "وداعِ اين جهان‏"
سوى ميدان، كس، به رغبت كى رود؟
 پيشِ اژدرها، برهنه كى شود؟
ليك از "نورِ محمد" من، كنون‏ 
 نيستم اين شهرِ فانى را زبون‏
آن كه مردن پيش چشمش تَهْلُكَه است‏ 
 نهىِ "لا تُلْقُوا" بگيرد او به دست‏
آن كه مردن پيش او شد فتح باب‏ 
 "سارِعُوا " آيد مر او را در خطاب‏

کیهان نشینها هنوز هم درک نکرده اند که با کشتن بی آبرویی و سستی بیشتر و بیشتر برای خود به بار می آورند، اما دردی از آنها دوا نمیشود. دردشان بیدرمان است و با این کلکها درمان نمیشود!

کیهان نشینان - که معلوم نیست کدام دست برسر آنها عمامه صدور فتوا نهاده- مدعی هستند که مرجفون کسانی هستند که با صحبتهایی که میکنند لرزه در ارکان پوشالی و سست خانه های عنکبوتی ایجاد مینمایند. بعد کیهان برای این جرم من درآوردی و اختراعی !!! -که معلوم نیست از قوطی کدام دکان عطاری بیرون کشیده- مجازاتی هم - بطور سرخود- معین میکند. ترور در داخل و خارج کشور!!! نکته جالب اینجاست که حسین شریعتمداری و دار و دسته کیهان نشینان حالا میخواهند به اسلحه ترساندن مردم متوسل شوند. چون پشم همه اسلحه های دیگرشان ریخته!! حسین شریعتمداری سردسته کیهانی در تالار خواجه نصیر دانشکده حقوق دانشگاه تهران بی آبرو شد. دانشجویان بر دهان یاوه گوی او مُهر زدند و اورا با فریاد "مزدور برو گمشو" خاموش کردند!! حالا حسین شریعتمداری به صدور فتوا مبادرت ورزیده است. خنده دار تر از این قابل تصور نیست!!!

كيهان، با بازی با ارزشهای حقوقی و لگدمال کردن اعلامیه جهانی حقوق بشر و حقوق شهروندی، "فتوا" صادر میکند!!! و با وقاحت مثال زدنی مینویسد:" آنها «مهدور‌ الدم» هستند و وظيفه رهبر و دولت اسلامي در قبال آنها ايجاد «ترس» است و در هيچ جايي نبايد امن باشند. 
كيهان با تأكيد بر«نقش رسانه‌ها در ایجاد بی ثباتی »، مدعی است که «مرجفون یک گروه سازمان یافته هستند» که موجبات (ارجاف!!!!) و تزلزل و اضطراب جامعه می‌شوند و با اخبار دروغ خویش زلزله در جامعه و نظام سامان یافته آن می‌افکنند». 
کیهان اضافه میکند: 
-نخستین گامی که علیه دو گروه منافقان و مرجفون مطرح شده است، اتمام حجت است که آماده مجازات دنیوی و اخروی باشند. 
-رهبری و دولت اسلامی و امت مسلمان باید با مرجفان به‌گونه‌ای برخورد کنند تا آنان و دیگران به دنبال فتنه و آشوب نباشند. 
- "حکم قضایی" مرجفان مهدورالدم بودن است و از آنجایی که مفسد فی‌الارض تلقی می‌شوند حکم آنان قتل است. لذا می‌توان گفت که ...امنیت جانی ندارند و مهدورالدم هستند. قانون اعدام فتنه‌انگیزان و اخلال‌گران، تبدیل ناپذیر است» و «در برخورد با کسانی که با نفاقگرایی و ارجافِ خبری و ایجاد تزلزل و نگرانی در جامعه، به حقوق و امنیت تجاوز می‌کنند، بايد آنان را به شدت و سختی و خواری مجازات کرده و به قتل برسانند».
آخر یکی نیست بگوید که کیهان چه کاره است که "حکم قضایی" صادر میکند؟! کیهان چکاره است که میگوید "مرجفان" مفسد فی الارض تلقی میشوند. کیهان چکاره است که مینویسد آنها مهدور الدم هستند و امنیت جانی ندارند. این یک سند رسوا از جنایت پیشگی اعتراف شده و آشکار اصحاب کیهان است. یک سند رسوا و قابل ارائه در همه مجامع بین المللی! باید پرسید کدام دستها بر سر کیهان عمامه گذاشته که در جایگاه قاضی و مفتی نشسته و فتوای قتل بین المللی صادر میکند؟!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر