مصادره کننده های میراث آیت الله سیدروح الله خمینی، به إرجاف دیگری تشبث کرده اند!

مرجفون تکفیری بیچاره، برای چپاول سفره انقلاب در محفل شیطانی خودشان، شیطنت دیگری را طراحی کرده اند!! اما زهی خیالِ باطل. دیگر دست شیطانکها و اولاد نحله تکفیری اربابهای امثال محمدمدنی گنابادی هادم الاسلام روشن شده و این ترفندها رنگ باخته است.
استفاده ابزاری سازمان های جاسوسی از دراویش و بهائیت 
تلاش گسترده سازمان های جاسوسی غرب برای جذب فرقه‌های سیاسی و استفاده ابزاری و جاسوسی از این فرقه‌ها یکی از علل تشکیل فرقه‌های سیاسی صوفیه و بهائیت می‌باشد.

ادیان نیوز: تلاش گسترده سازمان های جاسوسی غرب برای جذب فرقه‌ها سیاسی و استفاده ابزاری و جاسوسی از این فرقه‌ها یکی از علل تشکیل فرقه‌های سیاسی صوفیه و بهائیت می‌باشد.ورود مستقیم سازمان جاسوسی غربی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی با حمایت مالی و رسانه‌ای فرقه‌های سیاسی صوفیه و بهائیت امری غیر قابل انکار است.

 این همکاری که سابقه تاریخی دارد در رژیم پهلوی با حمایت و پشتیبانه دو طرفه این فرقه‌های سیاسی و رژیم نامشروع صهیونیست برای رسمیت و گسترش دادن این دو فرقه سیاسی آغاز شد و تاکنون نیز ادامه دارد.

شکار افراد ساده لوح فقرای فرقه سیاسی تابنده و پیروان فرقه ضاله بهائیت به علت عدم آگاهی، توسط نیروهای سازمان جاسوسی و تروریستی خارج از کشور هدایت می‌شوند و با سرابی که این فرقه‌های سیاسی برای آن‌ها به وجود می‌آورد خود را در تور فرقه سیاسی گرفتار می‌کنند و خواسته یا ناخواسته تبدیل به ابزاری برای پیشبرد اهداف سازمان های جاوسوسی می شوند. نقاب فرقه سیاسی صوفیه و بهائیت برای عضو گیری و شکار اعضا از تکنیک فریب استفاده می‌کند.

یکی از مهم‌ترین فریب‌های این دو فرقه سیاسی برای شکار افراد، پنهان داشتن اعتقادات اصلی فرقه‌ای است زیرا در صورت اطلاع شخص از ماهیت و اعتقادات اصلی فرقه، جذب افراد بسیار سخت می شود.

فرقه سیاسی صوفیه و بهائیت با توجه به ماهیت سیاسی خود هیچ گاه در‌‌ ابتدا چهره واقعی خود را برای عموم مردم نمایان نمی‌کنند. بلکه با استفاده از تاکتیک نقاب، چهره حقیقی خود را پنهان می کنند.

اعضای این فرقه با توجه به دستورالعمل تشکیلاتی که از اتاق فکر این فرقه های سیاسی برایشان دیکته می شود با تظاهر سعی کرده چهره ای موجه و قابل اطمینان بسازند تا برای تبلیغ و عضوگیری کار راحت تری داشته باشند تبعیت محض یکی از مشترکات مهم این دو فرقه سیاسی تبعیت محض افراد فریب خورده برای خط دهی بهتر و هدایت سلیقه‌ای این افراد است به نحوی که پس از بازسازی فکری شخص فریب خورده در اعتقادات قبلی‌اش نقطه تنفر ایجاد می‌کنند و با استفاده از روش مجاب سازی، تفکرات و اعتقادات فرقه‌ای را جایگزین می‌کنند.

کنترل ذهن و رفتار در فرقه سیاسی صوفیه و بهائیت بعد از شکار فرد فریب خورده برای کنترل بهتر ذهنی و رفتاری پس از بازسازی اعتقادی افکار با گذشت زمان ارتباط شخص را با فرقه و افراد آن به حداکثر رسانده و در مقابل ارتباط با افراد خارج از فرقه را به حداقل می رسانند.

جبران کمبود محبت اغلب افراد جذب شده در فرقه سیاسی صوفیه و بهائیت از جمله افرادی هستند که به نحوی از خانواده و جامعه طرد شدند به همین منظور یکی از راههای جذب در این فرقه‌های سیاسی جبران کمبود محبت توسط دیگر اعضا است. شخص شکار شده زمانی که برای اولین بار، وارد یکی از این دو فرقه سیاسی می‌شود اعضای دیگر با برنامه ریزی قبلی و بنا به یک سنت قدیمی با ابراز محبت و عشق به فرد مورد نظر به جبران این کمبود در شخص می‌پردازند تا فرد فریب خورده را وابسته تر کنند.

 جاسوسی پس از این که فرد فریب خورده به عضو ثابت و قابل اعتماد این دو فرقه سیاسی تبدیل شد، سرمایه گذاری سازمان های جاسوسی برای تبدیل فرد مورد نظر به یک جاسوس حرفه ای آغاز می شود.

سیستم تشکیلاتی فرقه سیاسی تابنده و بهائیت از جهت کنترل اعضا شبیه به هم عمل می کنند. اعضای این دو فرقه موظف هستند تا مراقب رفت و آمد دیگر اعضا باشند و هر آنچه را که مشاهده می‌کنند به صورت پله‌ای به راس فرقه گزارش کنند.

منبع: فرقه نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر