دستپاچه شدن چپاولگران بیت المال در محفل فرقه تکفیری بیچاره موسوم به "فرقه نیوز"به دنبال انتشار یک آگهی در روزنامه اطلاعات، سرداب نشینان عنکبوت صفت فرقه های تکفیری بیچاره ذلیل ضالّ مُضّلِ - مانند گردانندگان سایت تکفیری موسوم به فرقه نیوز زیر مجموعهء موسسه تفرقه افکن حق ستیز موسوم به "موسسه راهبردی حق پژوهی!!! درخراسان" - که ناجوانمردانه بااقتباس از شیوه مارمولک خود را از سر ریا ملبس به عبا و عمامه و یک قبضه ریش نموده اند!!- دچار دستپاچگی عجیبی شده و انتشار این آگهی برای فصلنامه عرفان ایران در روزنامه اطلاعات را نشانه غفلت دستگاه امنیتی دانسته اند!

لازم به تذکر است که "فصلنامه عرفان ایران" بیش از بیست و پنجسال سابقه انتشار در برونمرز و درونمرز داشت و پس از این مدت طولانی به علت فضولیهای بیجا و دخالتهای ناروای دشمنان تصوف و عرفان و معاندان آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی مدتی قریب به دو سه سال به محاق توقیف کشیده شد و اخیرا مدتی است که با مداخله وزارت ارشاد و نهادهای فرهنگی دولت دکتر حسن روحانی مجددا انتشار یافته است، با این تفاوت نام مدیرمسئول این فصلنامه یعنی آقای دکترسیدمصطفی آزمایش از این نشریه سانسور و حذف شده است!

بیخردان تصوف ستیز که میراث خواران انقلاب اسلامی هستند و به ناحق در زوایای دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی نفوذ کرده و خط "خمینی زدایی" را زیر پرچم مبارزه با تهاجم فرهنگی با تخریب و هدم و غارت و چپاول بیت المال و گسترش فساد در ارض و هدم صوامع و مساجد و حسینیه ها به پیش میبرند، کار وقاحت را به اوج عیوق رسانده اند و میکوشند که سنگر دشمنی با اسلام ناب محمدی و تعالیم اکابری همانند محیی الدین عربی و صدرالدین شیرازی و صدرالدین قونوی وعبدالرزاق کاشانی و حاج ملاسلطانعلیشاه گنابادی را همچنان با چنگ و دندان حفظ کنند. غافل از آن که عربده کشیهای آنها اگرچه گوشخراش مینماید اما راه بجایی نمیبرد زیرا به فرموده قرآن میجد إنَّ انکر الاصوات لصوت الحمیر، و اگرچه در تحکیم زیربنای سنگر تزویر خود با زر چپاول شده از بیت المال زور زیاد میزنند اما طرفی نخواهند بست زیرا به فرموده قرآن مجید إنّ اوهن البیوت لبیت العنکبوتتبلیغ دوباره فرقه دراویش در روزنامه اطلاعات + سند/ به روز شده در- ۱۳۹۳ پنجشنبه ۳۰ بهمن/ پس از انتشار کتابی از سوی انتشارات وابسته به فرقه دراویش گنابادی، روزنامه اطلاعات یک بار دیگر در غفلت سازمان های نظارتی در اقدامی جنجالی به تبلیغ این فرقه انحرافی پرداخت.

به گزارش فرقه نیوز، پس از انتشار کتابی از سوی انتشارات وابسته به فرقه دراویش گنابادی، روزنامه اطلاعات یک بار دیگر در غفلت سازمان های نظارتی در اقدامی جنجالی به تبلیغ این فرقه انحرافی پرداختنکته قابل توجه در این کتاب انتشار مقاله ای از قطب دراویش درباره سوره مبارکه یوسف است، انتشار این مقاله در این کتاب در حالی صورت گرفته است که این قطب سیاسی روخوانی قرآن را هم بلد نیست!این اقدام جنجالی روزنامه اطلاعات در حالی صورت گرفت که طبق نظر مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید حضور در خانقاه دراویش جایز نیست و طبق استفتاءات صورت گرفته همه این مراجع، این فرقه را منحرف و شخص نورعلی تابنده را رد کرده‌اند.

مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی): موارد مختلف است و راه نجات و رستگاری پیروی از طریقه اهل بیت عصمت علیهم السلام که مراجع بزرگوار تقلید مبین آن هستند، می باشد.

آیت الله گلپایگانی: امور مذکوره ترویج باطل است و جایز نیست.

آیت الله فاضل لنکرانی: جایز نیست.

آیت الله بهجت: جایز نیست.

آیت الله تبریزی: ترویج باطل جایز نیست.

آیت الله صافی گلپایگانی: فرقه صوفیه از فرق منحرف هستند و قطب و خانقاه و عناوین دیگری شبیه اینها هیچ یک در اسلام از حضرت رسول اکرم و ائمه هدی(ص) سابقه ندارد. تمامی اینها بدعت هایی است که افراد جاه طلب و شیفته دنیا برای جلب مردم به وجود آورده اند. معاشرت با این گروه و رفتن به خانقاه و مجالس آنان حرام است.

آیت الله مکارم شیرازی: عموم فرق صوفیه دارای انحرافاتی هستند. از آن ها و مجالس و محافلشان اجتناب کنید.

آیت الله سیستانی: جایز نیست.

گفتنی است این روزنامه در اردیبهشت ماه سال جاری در اقدامی جنجالی به تبلیغ این فرقه پرداخت. انتشار آگهی ترحیم دراویش گنابادی در روزنامه اطلاعات+سند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر