پرونده سازی برعلیه سلسله علیه صوفیه نعمت اللهیه گنابادی زیر عنوان "مستند سازی"!

آخوند داس و چکشی اسلام ستیز موسوم به مرتضی امین نیا مسئول سایت تکفیری بیچاره موسوم به فرقه نیوز و مدیر مسئول مرکز تکفیری تفرقه انگیز و فتنه گستر و منافق کیش و نفاق پیشه و خمینی ستیز موسوم به موسسه راهبردی ! حق پژوهی!! در خراسان که از دشمنان قسم خورده آیت الله العظمی سیدروح الله موسوی مصطفوی خمینی است در پایانِ کارناوال "خمینی زدا" موسوم به تحجر و اسلام آمریکایی" -که با هدف خاکپاشی به چشم نیروهای بسیج برپا شده بود- از یک برنامه صوتی - تصویری پروپاگاندایی زیر برچسب "مستند غبار"! برای تخریب چهره تصوف نعمت اللهی پرده برداری کرد و عناد و عداوت خود را با آیت الله العظمی سیدروح الله خمینی بیش از پیش به نمایش گذاشت.

مستند غبار، روایت رابطه سیاست ومشروعیت در گنابادیه رونمایی شد

پنج شنبه, 07 اسفند 1393 06:36


در مراسم اختتامیه همایش تحجر و اسلام آمریکایی با حضور آیت الله اراکی رئیس مجمع تقریب مذاهب مستند غبار، روایت رابطه سیاست ومشروعیت در گنابادیه رونمایی شد.

حجت الاسلام مرتضی امین نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی در دومین اختتامیه همایش تحجر و اسلام آمریکایی که در مشهد برگزار شد در باره این مستند گفت:مستند غبار رابطه سیاست و مشروعیت در فرقه دراویش ملاسلطانی که به رهبری سلطان محمد گنابادی تاسیس شد را در سه دوره مورد بررسی قرار می دهد.
وی درباره این مستند 50 دقیقه ای افزود: در این مستند رابطه دو طرفه حکومت های سلطنتی با رهبران فرقه ملاسطانی با اسناد و مدارک موجودی که جمع آوری شده است به نمایش گذاشته شده است.


مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی این فرقه که مشروعیتش با سیاست گره خورده بود و از تعالیم اسلامی به صورت گزینشی برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کرد در سرازیری سقوط قرار گرفت.امین نیا اذعان کرد:اکنون این فرقه مشروعیت خود را درحمایت بیگانگان و رسانه های آنها می داند و در فضای کنونی به عنوان یک موضوع حقوق بشری مطرح شده است.

حجت الاسلام سید حامد علم الهدی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام سید محمود مرویان مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

حجت الاسلام مرتضی امین نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی

مستند غـبــــــــار

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر