سفسطه گریهای زنگ زده درروضه خوانی ملاها در مشهد برای مالیدن شیره برسر نیروهای بسیجی!آخوند علم الهدی عضو مجلس خبرگان (!) و امام جمعه مشهد 
(!) 
در نمایش برپاشده توسط دستگاه پروپاگاندای وزارت اطلاعات و نهادهای موازی اطلاعاتی وابسته به "بسیج- سپاه" اوج دغلبازی و سفسطه گری را نشان داد و با بافتن رطب و یابس به یکدیگر کوشید تا ناشیانه اظهارات آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی در منشور روحانیت را دور بزند و با طرح مساله ای زیرعنوان "تحجر و اسلام آمریکایی"، مکتب ضد اسلامی "اسلام داس و چکشی" را در جریان یک تعقیب و گریز "روانی" با نیروی رانشِِ خرافه گستری از نظر اعضای حلقه های صالحین و بدنه اعتقادی سپاه - بسیج بپوشاند، و نظر آنان را از روش تحریف و تبدیل و شیوه های آبدوغی مستعمل شده گوبلزی متوجه به زوایای ناموجود احجامی موهوم در یک هندسه فضائی جدید بکند!

آخوند علم الهدی خودش هم نفهیمد چه گفت، چون نمیدانست چه باید بگوید. بیچاره مستمعانش که نفهمیدند او چه میخواسته بگوید. اعتماد به نفس آخوند علم الهدی را اگر یک چوب کبریت داشت، مشعل المپیک میشد! البته آخوند علم الهدی چون مردم را به طورکلی "بزغاله" میشمارد، دریغی از اراجیف گویی ندارد. شغلش مخ زنی است و برای این کار مزدمیگیرد. بیاناتش بقدری تهی از ابتدایی ترین اصول فن سخنوری و خالی از معانی و بیان است که ارزش نقد کردن نیز ندارد. این فرد سالهاست که همانند جماعت دیگری همسان خودش این قبیل کارناوالها راعرصه سخنرانی های خود قرار میدهد، و نتیجه آن همین فساد گسترده وخوفناک استکه هرروز پرده جدیدی از آن در رسانه های حکومتی فرو میفتدو دلیل شکاف طبقاتی جامعه آشکار میشود. جامعه با اکثریت مردم محروم و مستضعف در زیر خط فقر مطلق، و آقازاده های میلیاردر و چپاولگر.

حالا این آقای علم الهدی و همسانان او باز هم روی صندلی بنشینند و وراجی کنند!


به اصطلاح مفاد سخنرانی این روضه خوان به نقل از سایت تکفیری بیچاره ضال ذلیل مضل مفسد موسوم به "فرقه نیوز" پایگاه سایبری وابسته به "موسسه راهبردی حق پژوهی درخراسان"!! وابسته به بخش پروپاگاندای "اداره ادیان و مذاهب و فرق" وزارت اطلاعات و نهادهای موازی اطلاعاتی سپاه - بسیج به قرار زیراست:فرقه نیوز: آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی عضومجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد در دومین همایش ملی تحجر و اسلام آمریکایی که به همت موسسه راهبردی حق پژوهی در تالار نور مشهد برگزار شد، اظهار داشت:

امروزه تحجر در حوزه‌های علمیه و جامعه نفوذ کرده است و بهترین راه برای شناسایی فرقه‌ها و جریان‌های نوظهور، بیانات مقام معظم رهبری است.
تحجر ریشه تاریخی دارد که امروزه بسیاری از ابزارش در دست استکبار است و ما باید برای مقابله با تحجر به تاریخ تحجر در اسلام توجه کنیم.در تاریخ گروهی با بیانات انبیاء و پیامبران مخالفت می‌کردند و ولایت را نمی‌پذیرفتند که این آغازکننده تحجر بود و در آغاز تاریخ اسلام هم این موضوع دیده شد که تحجر جاهلیت عرب نمایان شد.امیرالمومنین(ع) با تحجر در اسلام مقابله کرد و حضرت علی (ع) جریان سیاسی و اجتماعی را مانند زمان پیامبر(ص) می‌خواستند، اما جریان‌ها و اشخاصی در قالب تحجر به مقابله با اندیشه امام علی(ع) آمدند.


شیطانی‌ترین و متحجرترین جریان انحرافی، سلفی‌گری است که استکبار این جریان را برای تغییر اسلام به وجود آورده و تا به امروز این جریان در اختیار دشمن است.
استکبار امروزه در قالب تحجر در موازین دین اسلام به نفع خود تغییر ایجاد می‌کند و متأسفانه برخی از کشور‌های مسلمان از این تغییرات پیروی می‌کنند؛ همچنین استکبار از تحجر برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان استفاده می‌کند.
در دنیای امروز اسلام، جریانات خوشگذران، مادی‌گرا و تجمل‌گرا در بستر تحجر قرار دارند و انقلاب اسلامی با این اندیشه مخالف است و در انقلاب اسلامی این قشر نمی‌تواند دوام داشته باشد.بعضی از افراد در کنار دین هر عملی که می‌خواهند را انجام می‌دهند، اما زمانی که وقت جهاد است این افراد نسبتی با دین ندارند، عیش و نوش در کنار دین در اسلام جایگاهی ندارد و با این تحجر باید مقابله شود.

جریان تحجر خاستگاه کسانی بوده که از پول بیت‌المال ثروت کلانی را به دست آورده‌اند و می‌خواهند جامعه را در مسیر اهداف خود تغییر دهند.
برخی عقیده دارند اسلام بر تمامی اعمال و رفتار منطبق است، اما اسلام در هر زمینه و اندیشه‌ای دستوری خاص دارد که باید به دقت به آن توجه شده و راهکار‌هایی از دل قرآن متناسب با جریانات و منطق دنیای امروز تبیین شود.
افرادی به بهانه اینکه دیگر اصول اسلام که در یک هزار و 400 سال پیش معرفی شده، پیاده نمی‌شود به سمت تحجر می‌روند، اما اصول اسلام پایان‌ناپذیر است و راهکار اجرایی هر دوره باید از دل دستورات اسلام شناسایی شود.
تحجر با پیدایش راهکارهای جدید برای دستورات اصیل اسلام مخالف است و در راستای افکار خود راهکار تبیین می‌کند، تحجر یعنی تحولات را قبول نکردند که متأسفانه در جامعه مذهبی ما یک سری افراد هستند که اصول را قبول دارند، اما بر اجرای راهکار‌های 200 یا 300 سال گذشته اصرار دارند.
ما باید دکترین سیاسی امامت، ولایت و تداوم وحی را مناسب با دنیای امروز با استنباط آیات قرآنی به پیش ببریم، اما کسانی منطق و تحول دنیای امروز را باور ندارند.
استکبار به وسیله تحجر و افراد خودفروخته، جامعه اسلامی را به جان هم می‌اندازد و خود از این دعوا سود می‌برد، بهترین راه برای مقابله با تحجر آگاهی روحانیت از اصل و اساس تحجر است.
امروز اسلام به نقطه‌ای رسیده که جبهه‌ای از کفر در مقابلش ایستاده و اگر اعتقاد داریم که انقلاب بر حق است باید به کمک انقلاب برویم و افراد متحجر که به این موضوع شک دارند نباید در امور دخالتی داشته باشند.
متحجر که به انقلاب شک دارد به ایستادگی ما در مقابله با استکبار ضربه می‌زند و این افراد دانسته و یا نادانسته در جبهه‌ دشمن قرار گرفته‌اند، همچنین با شکل‌گیری جبهه اسلام و کفر در مقابل هم هرکسی در جبهه اسلام نباشد، ضد انقلاب است.
تحجر یعنی اسلام آمریکایی و اگر روحانیون و حوزه، فکری اقدامی برای مقابله با این تحجر نکنند این تحجر ریشه انقلاب و اسلام را نابود می‌کند؛، بنابراین باید در راه مقابله با تحجر به رهنمودها و راهکارهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری توجه کنیم.


برنامه های نمایشهای کارناوالی برای شیره مالی برسر نیروهای بسیجی زیر عنوان "دومین همایش ملی «تحجر و اسلام آمریکایی» در مشهد"!! بر اساس سایر گزارشهای کذائی سایت تکفیری بیچاره ضال و ذلیل و زبون موسوم به فرقه نیوز به قرار زیر است:18:45
هم اکنون دست اندرکاران این همایش در حال آخرین هماهنگی ها و تدارک برنامه هستند.
اغلب مهمان های همایش قبل از شروع جلسه وارد سالن نور شدند.
در بیرون سالن همایش پوستر هایی با موضوعات اسلام آمریکایی، انجمن منحرف حجتیه و شیعه انگلیسی به چشم می خورد.

19:00
هم اکنون مراسم با قرائت قرآن کریم توسط حجت الاسلام رفیعی آغاز شد.
صلوات خاصه امام رضا (ع ) طنین انداز سالن همایش شد.
سرود جمهوری اسلامی ایران نواخته شد.

19:15
حجت الاسلام حسین مشهدی فرازهایی از منشور روحانیت را برای حضار خواند.
مستند شاخص ( بخش امام و انتظار ) که به مواضع امام خمینی(ره) در قبال انجمن منحرف حجتیه می پردازد برای حضار در حال پخش است.
از نکات قابل توجه این مستند حذف شدن قسمت امام و انتظار از مجموعه 12 قسمتی شاخص است!

19:30
حجت الاسلام مرتضی امین نیا مدیر موسسه راهبردی حق پژوهی هم اکنون در حال سخنرانی است.
حجت الاسلام مرتضی امین نیا: بسیاری از طلاب ما از پیام مهم امام خمینی ( منشور روحانیت ) مطلع نیستند.
هم اکنون آیت الله علم الهدی امام جمعه محترم مشهد مقدس وارد سالن همایش شد.


20:00
تعدادی از مسئولان فرهنگی وارد سالن همایش شدند.
آیت الله علم الهدی: تحجر سابقه تاریخی دارد و در زمان پیامبر اکرم (ص) هم تحجر وجود داشته است.
امام جمعه محترم مشهد مقدس با اشاره به جریان های های تحجر در طول تاریخ افزود: جریان های تحجر تا به امروز هنوز ادامه دارد و بستر تحجر و خواستگاه تحجر جریان مترفین است.


20:15
آیت الله علم الهدی: تحجر در جریان استخدام دشمن است و به عنوان قویترین ابزار دشمن امروز در مقابل حرکت بیداری اسلامی ایستاده است.
ایشان با اشاره به این که جریان تحجر انعطاف پذیر نیست گفت: نتیجه تحجر این است که باعث می شود اسلام به انزوا کشیده شود.
.تحجر در شیعه روی مسائل لعن و تفرقه کار میکند و اسلامی که سلفی گری ها اجرا می کنند هم همین است.

20:30
آیت الله علم الهدی: امروز با جریانی روبرو هستیم که در برابر هجمه دنیا به اسلام ساکت است.
جریان تحجر به اسلام آمریکایی کشیده می شود.
ما باید در جامعه این مسئله را جا بیاندازیم واگر وضع عناصر متحجر را مشخص نکنیم و جریانی در مقابل تحجر به وجود نیاوریم متحجرین ضربه به ریشه اسلام می زنند.

20:45
حجت الاسلام مشهدی در پایان به موضوعات روز دوم همایش اشاره کرد.
نمایشگاه برپا شده در حاشیه سالن همایش با استقبال خوب مخاطبین همراه شد.

مسئول روابط عمومی موسسه راهبردی حق پژوهی از عرضه رایگان پوستر های «تحجر و اسلام آمریکایی» در پایان همایش سه روز خبرتخطئه نظریات آیت الله سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی در منشور روحانیت در کارناوال برپا شده در خراسان!

به گزارش سایت کذایی تکفیری موسوم به فرقه نیوز آخوندی موسوم به مرتضی امین نیا مدیر به اصطلاح موسسه راهبردی حق پژوهی !!! در خراسان در ادامه نمایش کارناوال موسوم به تحجر و اسلام آمریکایی سخنان سست و تهی از محتوایی به شرح زیر ضمن یک روضه خوانی در تخطئهء نظریات عمیق فلسفی- عرفانی- صوفیانه آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی الخمینی در منشور روحانیت بیان داشت:

حجت الاسلام مرتضی امین نیا، مدیر مؤسسه راهبردی حق پژوهی، در دومین همایش تحجر و اسلام آمریکایی، اظهار داشت: فعالیت مؤسسه راهبردی حقق پژوهی با همت بعضی از طلاب حوزه علمیه خراسان از سال 89 شروع به فعالیت کرد و امروز به عوان یک مرکز تخصصی برای نقد فرقه و ادیان و مذاهب محسوب می شود.

مدیر مؤسسه راهبردی حق پژوهی افزود: مؤسسه در فضای مجازی نیز با ایجاد سایت خبری تحلیلی فرقه نیوز، جایگاه خوبی در بین محققان فرق و ادیان پیدا کرده است و مخاطبان خاص خود را دارد.

حجت الاسلام امین نیا خاطر نشان کرد: منشور روحانیت مهم ترین پیام امام خمینی(ره) به حوزه های علمیه است که سه ماه قبل از ارتحال خود ایراد فرمودند ولی متأسفانه به دلیل سانسور این پیام، بسیاری از روحانیان و طلاب ما از آن اطلاعی ندارند.

وی تصریح کرد: امسال با تلاش و حمایت شورای مدیریت حوزه علمیه و مطالبه ای که مدیر اجرایی حوزه داشتند و نیز حمایت سازمان هایی مانند؛ سازمان تبلیغات، معاونت حوزه های علمیه، شهرداری، سازمان بسیج رسانه، سازمان بسیج هنرمندان و دیگر ارگان ها سبب شد این همایش با شکوه تر برگزار شود.

مدیر مؤسسه راهبردی حق پژوهی اظهار داشت: پیام امام خمینی(ره) باید در حوزه های علمیه به عنوان فعالیت های فرهنگی ادامه یابد و امیدواریم منشور روحانیت روزی به یک واحد درسی در مدارس علمیه تبدیل شود.

گفتنی است این همایش شب گذشته با سخنرانی آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد در محل تالار نور مشهد آغاز شد و تا پنجم اسفند ماه با سخنرانی آیت الله اکبری آهنگر و آیت الله اراکی ادامه دارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر