کشف مضحکِ پایگاه پروپاگاندیست «فارس نیوز» : «طرح تماس» ؛ توسعه مقاومت اجتماعی سبز

پایگاه گزافه پراکنی و پروپاگاندیست موسوم به "فارس نیوز" ناگهان با اختراع و ابداع یک اتهام جدید مدعی شد که : "در "فتنه 88 "(!!!) و انتخابات مجلس نهم طرحی تحت عنوان «تماس» که مخفف «توسعه مقاومت اجتماعی سبز» است پیاده شد،  ایجاد نشریه‌های الکترونیکی و سایت‌های خبری چون کلمه، تشکیل بیش از 300 گروه چهار نفره از سوی معارضین و فتنه‌گران جزو بخش‌های "طرح تماس" بود. 
سایت رسانیوز و سایت تکفیری بیچاره  موسوم به فرقه نیوز با منعکس کردن خبر کذب سایت موسوم به فارس نیوز با قرار دادن عکسی از چهره شخصی به نام به اصطلاح "دکتر سیدسعید حسینی" با عنوان مدیر "موسسه راهبردی دیده بان جبهه معارض انقلاب اسلامی" و تحلیلگر فضای مجازی"(!!!) - که یاد آور قیافه "سعید  امامی اسلامی" و هم باندی های او است که از دیربار در دستگاه های تودرتوی اطلاعاتی نفوذ و رخنه کرده بودند، با ارائه یک تحلیل آبکی و بیسروته چنین دعاوی کذب و خالی از معنایی را انتشار دادند:

فرقه نیوز- رسانیوز به نقل از فارس نیوز: سعید حسینی تحلیل‌گر فضای مجازی ظهر امروز در نشستی که تحت عنوان نسبت انقلاب اسلامی با فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که به همت ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و موسسه شهید صیاد شیرازی در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شده بود اظهار کرد: ابتدا باید از تشکیل چنین مجمعی و چنین تفکری پیرامون اهمیت دادن به فضای مجازی و حس انقلابی تشکر و قدردانی کرد.
وی بیان کرد: متاسفانه عده‌ای در داخل کشور با تفکر اهمیت دادن به فضای مجازی و عملکرد انقلابی و ضرورت آن مخالف هستند که این خود نیز یکی از آسیب‌های جهان معاصر است.
وی عنوان کرد: گروه نخست در جبهه معارض انقلاب، تروریست است، گروه دوم جریانات مرتبط با حقوق بشر بوده که قطعا از فتنه‌های آتی علیه نظام حاکمیتی ایران با این حربه است.
حسینی مدیر موسسه راهبردی دیده‌بان اذعان کرد: فرق و ادیان ساختگی منحرف گروه سوم جبهه معارض را تشکیل می‌دهد و گروه آخر اپوزیسیون خارجی و رسانه‌های غربی و شبکه‌های ماهواره‌ای است که به موازات با دیگر گروه‌ها علیه انقلاب و اسلام فعالیت می‌کنند. جریانات تروریستی در داخل کشور از 6 دسته عمده همچون گروهک‌های سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، شاخه ایرانی پژاک، گروهک خلق عرب، کومله و دموکرات و گروهک موسوم به انجمن پادشاهی ایران و جریان سلفی و تکفیری تشکیل میشوند
حسینی مدیر موسسه راهبردی "نظام سلطه" را مادر همه فرزندان نامشروع مذکور (گروهک‌های تروریستی و معارض انقلاب) دانست و افزود: گروه دوم جبهه‌های معارض با انقلاب اسلامی جریانات متصل به حقوق بشر است که متاسفانه در این عرصه ما عملکرد خوب و برنامه‌ریزی صحیح و مناسبی نداشتیم.امروز متقن و صریح بیان می‌کنم بر اساس اسناد نظام سلطه حرکت و فتنه آتی نظام استکبار برای براندازی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بحث حقوق بشر است. نقشه آتی "نظام سلطه " برای "براندازی نظام ایران" در سه قالب برنامه‌ریزی شده بود، ابتدا تهمت حامی تروریست بودن، ایجاد موانع و مشکل بر سر راه انرژی هسته‌ای و سپس حقوق بشر است.
باید ارگان‌های مؤثر دولتی، جبهه انقلاب و مذهبیون جامعه، دستگاه‌هایی چون حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها بر اساس مبانی اسلامی به بحث حقوق بشر بپردازند. امروز عده‌ای سکولار و خدانشناس مبانی علمی حقوق بشر را در این جامعه ترویج می‌دهند که این یک هشدار جدی است. دیدار برخی از فتنه‌گران و معارضین انقلاب و اسلام با مسئولان پارلمانی غرب چون نرگس محمدی و شیرین عبادی گواه بر این ادعا است.
مدیر موسسه راهبردی دیده‌بان حسینی گروه سوم جبهه معارض را ادیان، عرفان و فرق منحرف دانست و عنوان کرد: جریانات اسلام آمریکایی، تشیع انگلیسی، انجمن حجتیه و بهاییت در این بخش گنجانده می‌شود. متاسفانه سستی، اهمال و غفلت توسط جبهه انقلابی و مذهبی ایران در عرصه فضای مجازی موجب سوء استفاده شبکه‌های بیگانه و غربی در عرصه بین‌المللی و فضای سایبری شده است، حضور عرفان‌های کاذب در شبکه‌های اجتماعی بسیار گسترده و مؤثر است که این یک هشدار جدی برای ما است.
همگرایی معارضین علیه انقلاب و حاکمیت امروز در جهان خطرساز است و جبهه انقلابی باید این خطر را حس کند و در راستای واگرایی معارضین بین‌المللی با انقلاب گام بردارد. متاسفانه برخی از رسانه‌ها، هوای نفس خود را بر منافع ملی و مصالح نظام جمهوری اسلامی ترجیح می‌دهند که این خود نیز باعث تشکیل یک جبهه علیه انقلاب و آرمان‌های آن می‌باشد. / فارس

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر