"موج منفی"، آخرین محصول تولیدی در کارگاه سایتهای تکفیری ورشکسته و از رونق افتاده

مستند سازی حقه بازی جدیدی است که چپاولگران برای سرکیسه کردن بیت المال مردم تهیدست و مستضعف مورد استفاده قرار میدهند. 

بعد از برپا کردن نشست های موسوم به "همایش" و " رو نمایی" و... از این قبیل اصطلاحات بیسر و ته من درآوردی - که رسانه های سراسری آکنده از آن است- به تازگی راه و روش جدیدی برای چپاول بیت المال زیر کلاه شرعی فعالیت فرهنگی برای جلوگیری از به اصطلاح "تهاجم فرهنگی" به راه افتاده و آن هم قضیه "مستند سازی" است. دو سایت تکفیری بیچاره و فلک زده و منحرف و ضاله و مستاصلِ موسوم به "دیده بان" و " فرقه نیوز" که به دو موسسه ضدمردمی و چپاولگر با حاشیه کامل امنیتی- مطبوعاتی- اطلاعاتی متعلقند، در زمینه این رقابت با هم کورس گذاشته اند، و با بالاکشیدن بیت المال هرروز خبر از ساخت و ساز یک به اصطلاح "مستند جدید" و برروی آنتن بردن آن میدهند!!!

واقعا بیدلیل نیست که هموطنان ما کوچکترین وقعی به "صدا و سیما" نمیگذارند و همواره برنامه های گوناگون ماهواره ها را بر اباطیل بیحاصل و خالی از محتوای "صدا و سیما"ترجیح میدهند!


بررسی شیوه‌های کارکرد و ابزارهای تهاجم فرهنگی غرب در مستند «موج منفی»

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، شنبه، 27 دی 1393 ساعت 16:18 مستند موج منفی با موضوع معرفی روش‌ها و تبیین آثار و پیامد‌‌های رسانه‌های غربی از آنتن شبکه خبر پخش می‌شود. این مستند سعی دارد همه قالب‌های رسانه‌ای غرب برای تهاجم در عرصه فرهنگی، مذهبی و سیاسی اعم از شبکه‌های ماهواره‌ای، بازی‌های رایانه‌ای، فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و... را معرفی نموده و آثار و پیامد‌های آن را بررسی نماید.

هر قسمت از این مستند 26 قسمتی یکی از فضاها و ابزارهای رسانه‌ای و نوع کارکرد و اهداف آن را معرفی می‌کند و از منظر کارشناسان رسانه آثار مخرب آن را تبیین می‌نماید.الگوسازی برای کودکان در بازی‌های رایانه‌ای و فیلم‌های کودک و نوجوان، آسیب‌های فضای سایبری، اینترنت و شبکه‌های مجازی، جاسوسی اینترنتی، فعالیت و عضوگیری فرق در فضای سایبری از جمله بخش‌های این مستند است.مستند موج منفی با همکاری شبکه خبر و مؤسسه راهبردی دیده‌بان تهیه شده و هر روز ساعت 12:45 دقیقه بر روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت 16:30 دقیقه خواهد بود.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر