بالاخره روزنامه جوان اززمره رسانه های ارزش ستیز ناچار به اعترافی عظیم شد


اکنون در ایران، -بخصوص در میان بدنهء نیروهای بسیج و سپاه- دیگر بر کسی جای تردید نیست که سالها با باور و اعتماد مردم با سوء استفاده از نام آیت الله خمینی بازی شده و در همان حال به خط مشی او بطور کامل خیانت شده و همراهان و مدیران نظام در زمان او به حبس و حصر گرفتار شده اند. تبیین این نکته مهم، در میان چپاولگران حرفه ای بیت المال و مفسدان دست اندرکار گسترش فساد اقتصادی و فساد اعتقادی موجی از بهت وسرگیجگی ایجاد کرده است، اما امروز - سی دیماه 1393 مشاهده میکنیم که روزنامه جوان با صدای بلند این فضای سکوت را با اعترافی تلخ میشکند، و با یک ناشیگری مثال زدنی در خبر کوتاهی زیر عنوان امام‌خميني آنگونه كه فتنه‌گران مي‌خواهند مطلبی به شرح زیر را قلمی مینماید:

به فاصله كمتر از دو هفته تا آغاز دهه فجر، جمعي از فتنه‌گران و اپوزيسيون خارج از كشور بر ارائه قرائتي متفاوت از امام خميني آنگونه كه آنها مي‌خواهند تأكيد و تفاهم كرده‌اند. اين جماعت ضد انقلاب در جلسات خود ضمن اذعان به اين نكته كه نمي‌توان اين حادثه تاريخي را از انقلاب اسلامي سانسور و حذف كرد، چاره كار را در آن ديده‌اند كه امام خميني و انقلاب اسلامي را آنگونه كه خود مي‌خواهند تفسير و معرفي كنند. 
آنها تأكيد كرده‌اند ما بايد در دهه فجر امسال قرائت خودمان را از امام خميني داشته باشيم و بگوييم قرائتي كه اكنون در جامعه و حاكميت درباره ايشان وجود دارد، قبول نداريم. آنها به موازات اين اقدامات تصميم گرفته‌اند ضمن تطهير رژيم پهلوي اينگونه القا كنند كه انقلابيون فاسد شده‌اند.

منبع : روزنامه جوان/
دریک پاسخ مجمل و کوتاه به این موضعگیری روزنامه جوان باید گفت که مردم به پاخاسته وهمداستان در سرنگون کردن نظام سلطنتی یکبار در پانزده خرداد 1342 و یکبار در 22 بهمن 1387، برای درهم شکستن یوغ استضعاف به میدان آمده بودند. اما امروز در سال 1393 ابعاد استضعاف حاکم بر جامعه شیرازه گسیخته و زیر آوار خرافات بیحاصل درغلطیده، برای کشوری که بر اقیانوس بیکران نفت و گاز و منابع خداداده زیرزمینی شناور است، در سراسر تاریخ نظیر و مانند ندارد. مفسدان و فاسدان و چپاولگران بیت المال با آن همه پرونده های سنگین چگونه هنوز با گستاخی مثال زدنی میتوانند پروا کنند و اتهامی مانند تلاش برای تطهیر نظام ساقط شده پهلوی را به اصلاح طلبان متین و ثابت قدم میتوانند وارد نمایند؟!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر