به دنبال دعوت از آخوندعبدالحسین خسروپناه به شرکت درمیزگرد اسکایپی

اظهارات بسیار مهم آخوند محمود علوی در قم

آخوند محمودعلوی وزیرتحمیلی اطلاعات در سفری به قم درجمع سایر ملاها- در همایش بزرگ طلاب و روحانیون قم که در سالن همایش‏های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد- یک سخنرانی قابل تامل ایراد نمود و در طی اظهاراتی اذعان داشت که مدرسان و طلاب به چالش "بحث آزاد" کشیده میشوند، اما از آن میترسند که اگر در این چالشها به قصد پاسخگویی شرکت کنند، بعدا ممکن است برای آنها توسط "نهادهای اطلاعاتی-امنیتی" دردسر استنطاقی و بازجویی ایجاد شود!

محمودعلوی همچنین تاکیدکرد که برای مدرسان و طلبه ها باید فرصت دفاع از نظریه "ولایت فقیه" فراهم شود تا آنها بتوانند دربحثهای آزاداندیشی شرکت کنند. درغیراین صورت به تدریج شبهه های القاء شده از خارج مرزها (!!!) برفضای درون حوزه ها غلبه خواهد کرد!!
قم خبرگزاری فارس-به نقل از مرکز خبر حوزه، محمود علوی وزیر اطلاعات(!!) اذعان کرد: "امنیت برای حوزه علمیه از وظایف دستگاه اطلاعات کشور است، طلاب و روحانیون باید دارای امنیت باشند، نباید به واسطه ورود در هر بحث علمی یه منظور جواب دادن به شبهه ها بعداً ناچار به پاسخگویی گردند!

امروز نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه است. تفکر ولایت فقیه، زمانی می‌تواند به همه شبهات پاسخ دهد که در حوزه علمیه بتواند در کمال آرامش بحث‌های آزاد و دفاع از ولایت فقیه را نظریه پردازی کند.اساتید باید بتوانند با مباحث علمی در بحث تضارب آرا نظریه پردازی کنند . اگر آرامش و اطمینانی در حوزه نباشد، خدمت به مباحث ولایت فقیه نیست! بدترین ظلم به ولایت فقیه این است که عرصه را برای بیان نظریه‌ها و "بحث‌های آزاد" بسته باشیم.مباحث پلورالیزم دینی نیاز به فکر حوزه دارد، مباحث جدیدی را مطرح می‌کنند و اگر حوزه نتواند آن را پاسخ دهد، فکر عده‌ای را به چالش‌ میکشند."

سایر اظهار نظرهای آخوند علوی وزیرتحمیلی اطلاعات به این قرار است:

اگر بخواهیم حرکت‌های فرهنگی اثرگذار داشته باشیم، رفع دغدغه‌های معیشتی است و اگر بخواهیم شعار سال رهبری محقق شود، باید آن را با امنیت گره زد تا فرهنگ را در جامعه رقم بزنیم.در جامعه‌ای که براساس رفع دغدغه‌های معیشتی و امنیت، فرهنگ عبودیت شکل بگیرد فرهنگ ایمانی در فرهنگ اقتصادی تاثیر می‌گذارد.امروزه جنگ ارتش‏ها به سر آمده و جای خود را به جنگ سرویس‏های اطلاعاتی و امنیتی داده است، بسیاری از جنگ‌های امروز بر سر امنیت داخلی کشورهاست و در جنگ سرویس‎های اطلاعاتی و امنیتی تفاوت زیادی با جنگ ارتش‏ها وجود دارد زیرا در جنگ سرویس‏ها از افراد داخل کشور، دشمن علیه حاکمیت آن کشور استفاده می‏کنند.ناتوی سرویس‌های جاسوسی راه‌اندازی شده است . در زمان سابق اتحادیه ناتو که یک اتحادیه نظامی به شمار می‌رفت و امروز هم آرام آرام اتحادیه سرویس‏های اطلاعاتی در حال شکل‌گیری است.تجارت اطلاعاتی نیز جز برنامه‌های استکبار است. سرویس‏های امنیتی، اطلاعاتی را که مورد نیاز خودشان نیست را جمع‌آوری می‏کنند و آنها را در اختیار سرویس‎های دیگر که به آن نیاز دارند قرار می‏دهند و با این رویه، تجارت و سود‌های کلانی به دست می‌آورند‌.

بحران سوریه یک جنگ اطلاعاتی است. سرویس اطلاعاتی کشورهایی مانند عربستان، اردن، ترکیه و در رأس آنها سرویس اطلاعاتی اسراییل و آمریکا در این کشور استارت جنگ اطلاعاتی را زدند که زاییده آن داعش بود.نیروهای حزب الله در مقاطعی توانستند از طریق سرویس‌های اطلاعاتی نیروهای داعش را نابود کنند.گروه تکفیری داعش با گروه‏های مشابه تروریستی تفاوت دارد . داعش دارای ایدئولوژی اعتقادی است که می‌خواهند آن را با آزادسازی دمشق و بغداد که زمانی مرکز خلافت اموی‏ها و عباسی‏ها بوده ‌به دنیا اثبات کنند.نیروهای داعش در راستای عملکرد صلاح الدین ایوبی، به عنوان یک الگو برای خود مبارزه با شیعه و هم پیمانان را در دستور کار دارند و بعد از آن به جنگ کافران می‌روند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر