حسینی بوشهری: یاران انقلابی آیت الله خمینی گمراه شدند!

آخوندی موسوم به سید هاشم حسینی بوشهری -که اخیرا از او با عنوان "آیت الله" هم یاد میشود!!! - به عنوان "مدیرحوزه های علمیه"  و معاون "جامعه مدرسین حوزه علمیه قم" -در حمله به جریان فکری حوزه ای پیرو آیت الله روح الله خمینی گفت:   نباید فریب آدم های نمازخوان و روزه دار را خورد، و صِرف انجام نماز و روزه برای انسات کافی نیست،در روز عاشورا کسانی علیه امام حسین(ع) شمشیر کشیدند که پیشانی آن ها پینه بسته بود.کسانی که خود را انقلابی تر از امام می دانستند، گمراه شدند
حسینی بوشهری با بیان این که جلو افتادن از پیشوا و امام، انسان را به گمراهی می کشاند، تصریح کرد: برخی در دوران امام و رهبری، خود را انقلابی تر از ایشان می دانستند اما از آن جا که جلوتر از ولی فقیه حرکت کردند به دلیل گم کردن نقشه راه، گمراه شدند.کسانی که از پیشوا و امام عقب می افتند نیز هلاک خواهند شد،  عقب ماندن هلاکت را در پی دارد. بر اساس روایات نباید به سراغ انسان های بی بصیرت رفت،  انسان های بی بصیرت، اطرافیان خود را نیز گرفتار گمراهی می کنند.

امروز نسل جوان تحت آماج شبهات دینی و انقلابی قرار دارد که از سوی دشمنان صورت می گیرد.امروز دشمن ما را تنها نگذاشته است و به ظاهر جامعه و خانه های آرامی داریم، اما امروز دشمن در حال بمباران خاموش است و با ابزارهایی نظیر ماهواره، اینترنت و شبکه های اجتماعی به داخل منازل نیز راه یافته است.اگر دیروز جسم جوانان طی جنگ تحمیلی تحت آماج بمب های دشمنان قرار داشت، امروز روح و فکر آن ها مورد هدف دشمنان قرار دارد.
حسینی بوشهری معاون جامعه و روحانیت جامعه مدرسینبرای مقابله با به اصطلاح"بمباران خاموش دشمن!! از طریق ماهواره ها و اینترنت" از یک طرح راهبردی جدید خبرداد که جایگزین برنامه های دیگر برای کنترل نبض اعتقادی توده های پیرو آئین تشیع در ایران گردد: فعال کردن خانمها برای برگزاری جلسات روضه خوانی در خانه های خودشان و دعوت همسایه ها، به منظور نقل روایت!


به گزارش فرقه نیوز، به نقل از خبرگزاری حوزه مدیر حوزه های علمیه ظهر امروز در دیدار با جمعی از مدیران سازمان بسیج طلاب و بانوان طلبه بسیجی سراسر کشور ضمن تاکید بر لزوم اصلاح رویکردها به حدیثی از امام صادق(ع) گفت: رئیس مذهب جعفری می فرمایند؛ هر مومنی که جهت گیری الهی داشته باشد خداوند نیز به وی توجه و عنایت می کند و امدادهای الهی در مسیر انسان قرار می گیرد.امام صادق(ع) تاکید می کنند هر مومنی که به تقوای الهی تمسک داشته باشد، خداوند نیز در مراحل مختلف زندگی وی را حفظ می کند؛ و اگر خداوند انسان را یاری کند هیچ دغدغه ای به دل، راه نخواهد داد. جهت گیری های انسان باید در راستای خداوند و قرآن و اهل بیت(ع) باشد. 

*عبرت مصداق بصیرت شناسی

وی با بیان اینکه مسئله بصیرت برای امروز و دیروز نیست، گفت: مقام معظم رهبری از آن جا که میراث دار اهل بیت(ع) است بر لزوم بصیرت مردم تاکید می کند همان گونه که امام علی(ع) در دوران خلافت خود بر این موضوع تاکید داشتند.کسانی که بصیرت ندارند صاحب تفکر نیستند، افرادی که بصیرت دارند از عبرت های تاریخی الگوگیری می کنند؛ در انقلاب اسلامی بسیار تاکید شد که از عاشورا عبرت بگیریم، چرا که در عاشورا افرادی بودند که با عنوان اسلام، با فرزند رسول خدا(ص) چنین رفتارهایی را کردنددر زمان امام صادق(ع) کسانی بودند که اعمال مستحبی زیادی نیز انجام می دادند، اما نسبت به وقایع بی تفاوت بودند و بصیرت نداشتند و به همین دلیل عبادات آن ها ارزش پیدا نمی کرد.مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه انسان بر اساس بی بصیرتی مسیرهای انحرافی را انتخاب می کند، ابراز داشت: امروز رهبری به خواص جامعه تاکید می کنند که روشن گری کنید، چرا که گناه افراد بی بصیرت، بر دوش کسانی است که بصیرت افزایی و آگاهی بخشی نمی کنند.تمام افراد جامعه وظیفه دارند نسبت به آگاهی و روشن گری، ایفای نقش کنند. ایجاد حوزه های علمیه خواهران و بسیج زنان بسیار ضروری بود، چرا که مبلغان مرد در مسائلی نمی توانند به خوبی ورود کنند.

*از خرافه گرایی در مجالس زنانه جلوگیری کنید

وی در ادامه بر ضرورت جلوگیری خواهران طلاب مبلغه از خرافه گری و مسائل انحرافی در مجالس دینی بانوان تاکید کرد و ابراز داشت: باید آموزش های روایی در مجالس مذهبی منازل و دانشگاه ها و دبیرستان ها جایگزین بحث های بی اساس شود.مدیر حوزه های علمیه در پایان خاطرنشان کرد: / خبرگزاری حوزه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر