بوقهای "آنتی صوفی" از رطب و یابس بافی، به هذیان گویی دچار شده اند!

مسّلَم آن است که سایتهای تکفیری بیچاره که به دست عده ای بیسواد شیاد دین ستیز خرافه گستر گردانده میشوند، سیاست هذیان گویی را پیگیری کرده و سعی میکنند در هر مطلب جدیدی که مینویسند، به مدار بالاتری از دروغگویی و یاوه نویسی و برچسب زنی ، در فضای سراسر خرافات "عروج"!!! نمایند! آنها دریافته اند که بر سر سفره ساندیس و ساندویچ، لقمه های چربتر از آن کسانی است که جایزه اول دروغپراکنی را از آن خود کنند و سایر رقبا را در میدان نفاق و تفرقه پشت سر نهند!

اخیراً " اکبر ترکان" از کادرهای وابسته به" دولت حسن روحانی" اذعان کرد که تنها آن قسمت از تولیدات درونمرزی، که هنوز واقعا حرفی برای گفتن دارد، همان بخشی است که دخیل در کار پختن قیمه و قورمه و آبگوشت است. اما دو سه روز بعد فردی موسوم به صادق زیباکلام، کلام اکبر ترکان را اصلاح کرد و گفت در همین رشتهء قورمه پختن و دیزی بارگذاشتن هم دیگر حرفی برای گفتن نداریم و کشورهای دیگر از ما پیش افتاده اند. اینجا خاطر این آقایان را باید به این نکته جلب کرد که آنچه در ایران در حال رونق گرفتن است صنعت شیادی و دروغگویی و خرافه گستری و اتهام زدن و بهتان چسباندن و تقلب کردن و کلاهبرداری نمودن و علی الخصوص یافتن راه های بدیع و "قانونی" با حفظ ظواهر شرع در زیر "کلاه شرعی" برای چپاولهای نجومی بیت المال است. نمونه ای از کشف روشهای نوین دروغپردازی را در سایت تکفیری بیچاره فتنه انگیز موسوم به فرقه نیوز ملاحظه کنید. 
بدون شرح:

به گزارش فرقه نیوز، پس از استفاده ابزاری فرقه سیاسی تابنده از زنان در تجمعات غیر قانونی اخیر بر آن شدیم با تحقیق و بررسی به ریشه یابی آن بپردازیم که نکته قابل توجه این موضوع الگوبرداری این فرقه از گروهک مجاهدین خلق بود.استفاده ابزاری مسعود رجوی از زنان برای پیش بردن اهداف خود امری غیرقابل انکار است. نکته جالب و مشترک منافقین و فرقه سیاسی تابنده استفاده از زنانی است که غالبا از سطح علمی معمولی یا پایینی برخوردار هستند و تمام این افراد به واسطه شرکت همسران خود در جلسات فرقه‌ای به مرور زمان به طور ناخواسته جذب فرقه شده‌اند.واگذاری مقام‌های کاذب به زنان گروه رجوی و نحوه سو استفاده منافقین از آن‌ها در اردوگاه‌ها یکی از ابعاد ناگفته زندگی منافقین است و اتاق فکر فرقه سیاسی نورعلی تابنده از آن به بهترین نحو الگوبرداری کرده و در تجمعات غیر قانونی از آن بهره برده اند.حال به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت تا بار دیگراز ماهیت اصلی این فرقه سیاسی رونمایی شود.بررسی‌ها نشان می‌دهد، بعد از فتنه 88 جلسات بانوان در این فرقه رشد چشمگیری داشته و در شش ماه اول سال 93 این رشد دو برابر شده است! این در حالی است که قبل از فتنه 88 جلسات بانوان مخصوصا در سال‌های 84 الی 88 نصف شده و در اوایل قطبیت نورعلی تابنده این آمار به یک چهارم هم می رسد.در شش ماه اول سال 93 حدود 120 جلسه برای بانوان فرقه گذاشته شده است که آمار جلسات آقایان در این شش ماه حدود60 جلسه است! طبق گزارش رسیده جلسات هفتگی این فرقه از زمان تاسیس آن، برگزاری 3 جلسه در هفته برای آقایان است که این آمار هر ماه باید 12 جلسه و در شش ماه باید 72 جلسه باشد! گفتنی است نورعلی تابنده بعد از تجمعات غیر قانونی و حضور بانوان در این تجمعات از افزایش جلسات فقری بانوان استقبال کرده است. امری که تاکنون در هیچکدام از فرقه های صوفیه رخ نداده است و این حرکت در فرقه سیاسی تابنده با الگوگیری از منافقین صورت گرفته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر