قرآن مجید: إنَّ الشَیاطین لَیوحُون الی اَولیائِهِم

این آیه بلیغ و شریف کتاب خداوند بیانگر وضعیت حاکم بر مجموعه ای از حلقه های زنجیره سایتهای اسلام ستیز تکفیری امثال "صوفی نت" و"ادیان نیوز" و ... میباشد. چرا که  شیطان ها و شیطان صفتها و شیطان پرستهای تکفیری بیچاره خیالات تباه و اوهام پریشان خود را درمیان خود به یکدیگر القاء میکنند.
یکی از این سایتهای کذایی تکفیری بیچاره که کانون شیطان پرستی است، اتهامی اختراع میکند و همان اتهام را به سایر سایتهای تکفیری بیچاره که عموما توسط محافل دین ستیز و توحید ستیز و اسلام ستیز و شیطان پرست اداره میشود القاء مینماید و سایر سایتهای شیطان پرست کذایی نیز  بنوبه خود و برای عقب نماندن از قافله به صورت کپی - پیست  همان مطلب را بعینه نقل و منعکس میکنند. مانند یک گلَّه بز که از هم خطِّ مشی میگیرند! بز اول از جوی به آن سو میجهد و سایر بزها قطار میشوند و بدون این که بدانند چرا؟!! همان عمل را "تقلید" میکنند.
دیروز جمعه سایت شیطان پرست بیچاره تکفیری موسوم به "صوفی نت" مبادرت به انتشار یک مقاله سخیف رذیلانه نمود و امروز شنبه همان مقاله در سایت شیطان پرست تکفیری بیچاره موسوم به "ادیان نیوز" انتشار یافته است.
نکته جالب در آنجاست که در این سایتها صحبت از به اصطلاح طرح اخیر مجلس شورای اسلامی برای مقابله با فرقه های ضاله وجریان شیطان پرستی مطرح شده است. اگر در این مملکت دغدغه اجرای قانون باشد، با استناد به همین طرح باید در قدم اول جلوی ادامه فعالیت همه این سایتهای قلابی شیطان پرست تکفیری بیچاره گرفته شود!
مقاله بی ارزش و سراسر تهمت سایت تکفیری موسوم به ادیان نیوز به قرار زیر است


پارلمان اروپا حلقه اتصال دراویش با منافقین علیه ملت ایران+تصاویرزارا نورانی از اعضای فرقه دراویش گنابادی در ملاقات با اعضای پارلمان اروپا و بنیاد به اصطلاح دفاع از دمکراسی، با پرچم حمایت از زندانیان دراویش گنابادی به دنبال افزایش فشار و تحریم ها بر ملت ایران است.به گزارش ادیان نیوز، "زارا نورانی" از اعضای فرقه دراویش گنابادی به نمایندگی از کمیته به اصطلاح حمایت از حقوق بشر در ایران در دیدار با چند نفر از اعضای پارلمان اروپا از آزاد نبودن فرقه های ضاله در ایران شکایت کرد.در این دیدار که همزمان با نشست تیم دیپلماسی ایران با گروه 5+1 برگزار شده است، زندانیان وابسته به دراویش گنابادی را که به دلیل داشتن شاکی خصوصی در زندان هستند را زندانیان فرقه های اقلیت ایران معرفی کرده و این را نشانه نبود آزادی در ایران معرفی کردند.
طرح اخیر مجلس شورای اسلامی برای مقابله با فرقه های ضاله و جریان های شیطان پرستی از جمله مواردی بود که در این دیدار توسط خانم نورانی مطرح شده و خواستار اعمال فشار بر دولت حسن روحانی و تحریم بیشتر کشور ایران برای آزادی این گروه ها شدند.
رومانا جردن، تیونه کلمام، برنو ترترایس و... همان افرادی هستند که از فرقه تروریستی مجاهدین خلق حمایت می کنند و از حامیان تندروی اسرائیل اند.
         زارا نورانی از دوستان دیرینه نورعلی تابنده قطب فرقه صوفیه ملاسلطانی یا همان دراویش گنابادی    


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر