قیل و قال فرقه های تکفیری بیچاره از وسعت بین المللی حساسیتها در مورد گروههای دینی- قومی در ایرانفرقه های بیچاره تکفیری اسلام ستیز در قم و خراسان که از روی نیرنگ عمامه و عبا بر تن کشیده و با نام حجت الاسلام و المسلیمن تیشه برریشه اسلام و مسلمانی میزنند، از انعکاس نفرت بار اعمال ضد انسانی- ضد اسلامیشان در مجامع بین المللی وحشتزده شده و با نوشتن مقاله های بیسر و ته هراس خود را فرافکنی میکنند.

برای ثبت در سینه تاریخ به انتشار این مقاله ها بدون هیچ شرح اضافی مبادرت میورزیم. محل انتشار این مقاله ها سایت های بیچاره تکفیری ضد اسلامی در قم مانند ادیان نیوز و در خراسان مانند فرقه نیوز میباشند. این اسلام ستیزان از خدا بیخبر غافل از آنند که هرچه بر غلظت سرکوب هموطنان ایرانی در داخل کشور بیفزایند، ابراز انزجاربین المللی نسبت به افراطیگریهای آنان در جهان طنین بیشتری خواهد یافت و اتحاد عمل بیشتری را در سطح مجامع بین المللی مانند سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا دامن خواهد زد.

ادیان نیوز: این روزها دراویش گنابادی با راه اندازی کمپین به بهانه درخواست آزادی دراویشی که با برهم زدن نظم و امنیت عمومی و ملی به تحمل حبس محکوم شده اند همچون گذشته با اعلام فراخوان و راه اندازی تجمعات غیر قانونی و هدف دار دست به اقداماتی زدند تا بیش از پیش نشان دهند دست نشانده کسانی هستند که جز براندازی نظام مقدس اسلامی هیچ فکری در سر ندارند و با رفتارشان نهر نهر آب در آسیاب دشمن میریزند.

عناصر بهایی و نماینده دراویش 

جالب آنجاست که این برنامه درست همزمان با حضور ریاست محترم جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل اتفاق افتاد تا بتوانند بیش از پیش از اقدامات خود بهره برداری سیاسی کنند و شرکای غربی خود را راضی نگه دارند تا آنها بتوانند اقدامات دیپلماتیک هیئت ایرانی را تحت شعاع این موضوع قرار داده و محدود کنند.مصطفی آزمایش نماینده دراویش گنابادی در کنار رضا پهلوی و عناصر ضد انقلاب
سیمین فهندژ نماینده بهائیان ، بورلی نماینده کمیته به اصطلاح پاسداشت حق بشر، در نشستی برای حمایت از دراویش گنابادی
سیمین فهندژ نماینده بهائیان ، بورلی نماینده کمیته به اصطلاح پاسداشت حق بشر، در نشستی برای حمایت از دراویش گنابادی 
با بررسی در ظهور فتنه‌های مختلف در نظام مقدس جموری اسلامی ایران به این نتیجه می‌رسیم که وجود فرقه های ضد نظام ریشه اکثر فتنه‌های ظهور کرده در ایران اسلامی می‌باشد. 
بعد از تشکیل نهضت آزادی در ایران، شاخه‌های مختلفی از این نهضت شوم متولد شد. اولین شاخه شوم این نهضت، سازمان مجاهدین خلق بود که توسط دانشجویان نهضت آزادی در سال 1344 به وجود آمد.
پس از غروب اولین شاخه نهضت آزادی این نهضت با پشتیبانی از فتنه سبز بار دیگر عملا وارد میدان شد تا با ایجاد پیوند با بهائیت نقاب از چهره بردارد و ماهیت ضد اسلامی خود را نمایان کند. 
با غروب دومین شاخه نهضت آزادی این نهضت به صورت گسترده‌ای از فرقه سیاسی نورعلی تابنده حمایت کرد تا از مهره قدیمی خود و مریدانش استفاده ابزاری کند و در مواقع حساس آن‌ها را وارد میدان کند. 
سخنرانی‌های قطب سیاسی فرقه ملاسلطان بیچاره در روزهای گذشته و ایجاد تشنج با چاشنی مظلوم نمایی آن هم به صورت کاملا سازماندهی و برنامه ریزی شده و حمایت‌های رسانه‌ای و مالی گروهای ضد انقلاب، نشان دهنده حمایت گروه های ضد انقلاب و فتنه گران از این حرکت سیاسی این فرقه گمراه است.

 منبع: فرقه نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر