نیت اصلی دستگاه های ضداطلاعاتی - ضدامنیتی در پروسه اتهام زنی به مکتب درویشی و تصوف


یکی از سایتهای تکفیری بیچاره موسوم به "ادیان نیوز"!! با نقل مقاله از سایت تکفیری بیچاره دیگری موسوم به "صوفی.نت"، از اصلی ترین نیت پشت پرده مرکز تکفیریِ بیچاره موسوم به اداره ادیان و فرق و مذاهب،( زیرمجموعهء شانزده دستگاه و وزارتخانه ضد اطلاعاتی- ضد امنیتی) در قبال مکتب درویشی و اساس اسلام راستین و طریقت عرفان ناب اسلامی پرده برداشت و ماهیت دین ستیز خود را بر دایره ریخت.


ادیان نیوز با انتشار مطلبی زیر عنوان قطب دراویش حدی "بی نهایت"برای دخالت در سیاست بازی فرقه تعیین کرد ، بالحنی اهانت آمیز و خبیثانه به خط و نشان کشی برعلیه تصوف و عرفان ناب اسلامی و طریقت نعمت اللهی گنابادی دست زد و به همان بهانه کهنه شده و فرسوده یعنی بازی با لغات بیمعنی برسر "سیاسی بودن" یا "سیاسی نبودن" دراویش گنابادی دست یازید! نویسندگان بیسواد سایتهایی بیچاره تکفیری که دغدغهء روز و شامشان جستجوی راههای نیرنگ آمیز نوین برای غارت و چپاول نجومی بیت المال و عقب نیفتادن از خیل ساندیس نوشان و ساندویچ خوران چماق به دست است، چه چیزی از واژه سیاست و مفاهیم اجتماعی و انسانی آن میفهمند که بخواهند در این زمینه قلمی بزنند؟ امروز عموم مردم در گفت و شنود با یکدیگر میگویند که از کابینه حسن روحانی تحمل محمود علوی وزیرتحمیلی بر اریکه صدارت و وزارت به اصطلاح اطلاعات خردمندانه به نظر نمیرسد.

مقاله آکنده از توهین و تهدید و اهانت سایتهای تکفیری بیچاره وابسته به اداره ادیان و فرق و مذاهب !! به شرح زیر است:

قطب دراویش گنابادی در جمع مریدان خود اعلام کرد:بدانید ما این قدر در سیاست دخالت می‌کنیم که نوک سیاست مداران غلط دروغ پردازان نوکشان را بچینیم قیچی کنیم.

به گزارش ادیان نیوز، نورعلی تابنده قطب سیاسی فرقه ملاسلطان بیچاره در جلسه سخنرانی روز چهارشنبه ۲۳ مهر در واکنش به انتقادات رسانه ها نسبت به عملکرد سیاست ورزی حد مبهم و بی نهایتی را برای توجیه عملکرد آینده خود تعیین کرد.

این قطب سیاسی در بخشی از سخنرانی خود گفت: سایتی دیدم خلاصه،انتقادی نوشته بود،دیدم حرفش راست است! منتهی طبق فرموده علی (علیه السلام) حرف حقی است که ناحق از آن می‌خواهند! نوشته بود که شما درویشان در سیاست دخالت نمی‌کنید. شما اعتصاب غذا و تظاهراتی که کردید سیاسی است! راست می‌گویند اعتصاب و تجمع سیاسی است!

وی در ادامه خطاب به رسانه های منتقد خود اظهار کرد: این را برای شما نمی‌گویم این را برای اینها می‌گویم و شما هم بدانید ما این قدر در سیاست دخالت می‌کنیم که نوک سیاست مداران غلط دروغ پردازان نوکشان را بچینیم قیچی کنیم و قدمشان را قطع کنیم، نه بیش از این در سیاست دخالت نمی‌کنیم. ان شالله زودتربتوانیم این کار را کنیم تا برگردیم به تعلیمات خودمان تعلیمات عرفانی!

قطب دراویش گنابادی با بیان این سخنان برای اولین بار اعتراف به سیاسی بازی توسط اعضای این فرقه کرد. حدی که وی تعیین کرده است حد بی نهایتی است که نشان از ضعف در تعلیمات صوفیه وی دارد که مجبور به هدایت فرقه به سمت سیاسی شدن می باشد.

پیش بینی می شود اختلافات داخلی این فرقه با اعلام موضع صریح تابنده زیاد شود و گروهی به طور مستقل از شیوخی که با دخالت های سیاسی مخالف هستند مانند یوسف مردانی و فقرای قدیمی، اطاعت کنند.

با این موضع گیری ها تابنده سعی می کند حس نا امیدی و سیاست زدگی را در اعضا پرورش دهد یا آنچنان چهره پلیدی از سیاست به اعضا نشان دهد که جزء سیاهی نبینند.

این قطب 87 ساله به درستی می داند اگر فرقه ای را به سیاست بازی به صورت غلط وادار کند تبعات و آثار زیادی را برای اعضا در پی خواهد داشت که می توان در این مورد به فرقه رجوی اشاره کرد و از آن عبرت گرفت.

منبع: صوفیه نت

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر