یک گاف فضاحتبار "اطلاعاتی" که نشان دهنده ضعف مدیریت و بیلیاقتی است

حمله های همزمان برنامه ریزی شده اداره های موازی اطلاعاتی به "انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر" به روش بسیار ناشیانه و مضحک

امروز چهارشنبه زنجیره ای از سایتهای ضد اطلاعاتی - امنیتی داخل کشور به انتشار مصاحبه ای به نقل از سایت تکفیری موسوم به "صوفی نت" مبادرت نمودند. در این مصاحبه شخصی در فرانسه به دراویش گنابادی در ایران نصیحت میکند که دست از درویشی بردارند، زیرا درویشی بر اساس رابطه مرید- مرادی قرار دارد و این امر با طراز ارزشها در جهان قرن بیست و یکم انطباق ندارد!
حال سئوال در اینجاست که این همه مبلغ و خطیب و منبری عمامه به سر و دوره دیده که هر روز از قم رهسپار شهرها و روستاهای دور و نزدیک کشور میشوند تا برعلیه مکتب تصوف و درویشی تبلیع کنند، و در کنار آن ، مجموعه ای از برنامه های هذیان گونه در صدا و سیما بر علیه مکتب درویشی و تصوف کفایت نمیکرد، که حالا شما از فرانسه به نصیحت درویشها در ایران پرداخته اید تا آنها با استفاده از اندرز شما، راه و روش زندگیشان را تغییر بدهند؟!!!
سئوال دیگر اینجاست که وقتی این قبیل مصاحبه ها قرار است در ایران و در سایتهای ضدتصوف داخلی انتشار یابد، چرا مصاحبه  کننده و مصاحبه شونده را به فرانسه میفرستند تا در پاریس با او عکس بگیرند و مصاحبه راه بیندازند؟


به گزارش ادیان نیوز،فرقه همین است که فکر کردن مستقل را از او می گیرند و وصلش می کنند به رهبری
 قربانعلی حسین نژاد  یکی از اعضای قدیمی و نجات یافته  سازمان  مجاهدین  خلق، دارای مدرک فوق لیسانس در رشته  زبان و ادبیات عربی می باشد.وی 30 سال مترجم و استاد درجه یک زبان عربی تشکیلات سازمان مجاهدین بود. او در کشورهای مختلف مخصوصا در فرانسه و عراق  کتاب ها، اطلاعیه ها، نشریات، سایت های سازمان، حساسترین نامه ها،اسناد، بیانیه ها و پیامها در بالاترین سطح را به زبان عربی ترجمه می کرد.حسین نژاد در این سال ها حدود ۶۰ کتاب از فارسی به عربی ترجمه کرده و سه کتاب آموزش پایه و متوسط و پیشرفته عربی،کتاب روشها و اصول ترجمه و فرهنگنامه فارسی به عربی در این مدت تألیف کرده است.او در طول زمانی که در درون تشکیلات در عراق بود سه بار اقدام به فرار نمودند که هر سه بار ناموفق بود که نهایتا بار چهارم موفق به خروج از کمپ لیبرتی می شود. زینب حسین نژاد دختر وی همچنان اسیر سازمان منافقین می باشد.در فرقه رجوی، پرستش و مقدس شمردن مسعود رجوی او را به جنون رهبری تکروانه کشانیدقربانعلی حسین نژاد در گفتگو با خبرنگار صوفیه نت درباره چرایی سیاسی شدن فرقه دراویش گنابادی گفت: عملها و عکس العملها و حرکتها، فرقه های صرفا مذهبی را سیاسی می کند و به جیب فرقه های اساسا و ماهیتا سیاسی مانند فرقه رجوی می ریزد.وی درباره اطاعت های اعضای فرقه دراویش از قطب گفت: من به فریب خوردگان فرقه دراویش گنابادی می گویم که عقیده محترم است ولی من هم نظرم و تجربه ام را می گویم که عصر شخصیت پرستی دگر گذشته است.این نوع افکار و پرستشها امروز تحقیر شخصیت انسان می باشد و رهبر و سرکرده را منحرف کرده و از پایه ها و اصول انسانی و اسلامی و عقیدتی درست هر چه بیشتر دورتر می کند و به انحراف می کشاند.در فرقه رجوی نیز پرستش و مقدس شمردن رجوی که یک فرد عادی بود او را به جنون رهبری تکروانه و فردیت و خودخواهی و خودمحوری و کیش شخصیت بسیار منحط کشانید که هزاران جوان و بهترین نیروهای نسل انقلاب و مردم ایران را تباه ساخت.حسین نژاد درباره زینب دخترش که اکنون در لیبرتی است گفت: سازمان ملل خیلی تلاش کرد برای آوردن دخترم ولی مانع فقط رهبری فرقه ای سازمان است که مغزشویی می کند. وقتی خودش نمی خواهد بیرون بیاید سازمانهای بین المللی کاری نمی توانند بکنند.
مسأله مانند همان دراویش، حرف "مراد و رهبری "می باشد که مقدسش کرده اند و هر چه او می گوید را آیه قرآن می دانند. وقتی رجوی می گوید خانواده حرام است و باید اینجا بمانید تا بمیرید در راه خدا!!!! افراد می پذیرند.این عضو جداشده از فرقه رجوی اذعان کرد: فرقه همین است یعنی فرد را اول سلب الاختیار می کنند و فکر کردن مستقل را از او می گیرند و وصلش می کنند به رهبری و می گوینداز خودت نباید فکر داشته باشی باید رهبر به جایت فکر کند.
وی در پایان کتاب "فرقه ها در ما" را توصیه کرد و گفت:این کتاب ترجمه آقای ابراهیم خدا بنده از دوستان قدیمی ما که از جدا شدگان از سازمان مجاهدین می باشد و اکنون در ایران است را برای مطالعه توصیه می کنم.گفتنی است حسین نژاد در اردیبهشت ۹۱  به کمک هیأت بازدید کننده یونامی (نمایندگی سازمان ملل در عراق) از کمپ لیبرتی در بغداد موفق به جدایی از سازمان و فرار از حصارهای تشکیلاتی آن شد و پس از ۹ ماه  توانستند با کمک کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد به فرانسه منتقل شده و در آنجا بدلیل سابقه اقامت مجددا حق اقامت و پناهندگی فرانسه را به دست بیاورد.

حسین نژاد در آکسیون های افشاگرانه اعضای سابق و منتقدان فرقه تروریستی مجاهدین خلق، روز شنبه ۲۱ یونی ۲۰۱۴ در شهر پاریس
منبع: صوفیه نت

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر