قال و مقال رنگ باخته محمودعلوی تکفیری در سایت تکفیری دیده بان برعلیه دراویش

محمودعلوی تکفیری بیچاره وزیر تحمیلی اطلاعات به کابینه حسن روحانی سخت در مخمصه بی آبرویی افتاده و ناشیانه با تهمت پراکنی متداول نهادهای "مطبوعاتی- امنیتی" میکوشد فراربه جلو بکند و همان اتهاماتی را که به دراویش در سرکوبهای قم و بروجرد و کوار به کاررفته بود دوباره برعلیه اعتراض  مسالمت آمیز و صلحجویانه دراویش درتهران بکار گیرد! و  اعتراض دراویش را به عدم رسیدگی به مطالبات 9 درویش اعتصاب غذا کننده در سیاهچالهای اوین و نظام شیراز به خارج کشور نسبت دهد و مدعی شود: " افرادی چون «مصطفی آزمایش» ـ که تشت رسوایی وابستگی و دلبستگی‌اش به رژیم منحوس پهلوی از بام افتاده است ـ تمام همّ و غمّ خود را به کار بسته‌اند تا شاید از این آب گل‌آلود برای مطامع خود ماهی بگیرند. آنها حتی با فراخوانی سیاسی و هدف‌دار از دراویش و حامیان خود برای برپایی نماز جماعت جلوی دادگتری دعوت کردند در حالی که خود با خیال راحت در آنسوی مرزها با دشمنان این ملت همسفره هستند...."

محمود علوی تکفیری بیچاره  بار دیگر با انتشار یک مقاله رسوای بدون امضای مندرس  در سایت بیخواننده تکفیری بیچاره موسوم به "دیده بان" ادعاهای باور نکردنی طرح کرده است.  این مقاله که بیچارگی نویسنده مختل المشاعرش را نشان میدهد سند تردید ناپذیر رسوایی دستگاه های اطلاعاتی - امنیتی است که مورد هجوم و نفوذ عناصر مافیایی وابسته به سعید امامی جنایتکار قرار گرفته اند.
با این حال محمود علوی تکفیری بیچاره و همه همپالکیهای نفوذی او در دوایر و اداره های اطلاعات سراسر کشور بروشنی میدانند که سرکوبی دامنه دار و ممتد دراویش ،شیرازه مشروعیت و قوام سیستم جبارانه خودشان را سست و از هم گسیخته میکند. این جبر انکار ناپذیر تاریخ است.
مقاله  سایت تکفیری بیچاره موسوم به دیده بان !!  از پا افتاده به شرح زیر است:


به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان؛ تعدادی از دراویش گنابادی در هفته اخیر تجمعی غیرقانونی مقابل دادگستری تران ترتیب دادند که این امر چون گذشته توأم با اقدامات عملی ضد امنیت عمومی بود و منجر به درگیری با نیروی انتظامی شد.
طبعاً برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه در هر واقعه‌ای باید دستگیر شوند و برخورد قانونی با آنها صورت پذیرد. اما در این میان علی‌رغم شرح صدر نظام اسلامی در برخورد با دراویش به جهت برگزاری تجمعی که اصلش غیرقانونی و نیازمند برخورد صریح بوده است و با این وجود با اعزام یگان‌های انتظامی امنیت تجمع‌کنندگان را تأمین کرده است، ما شاهد اقدامات کاملاً غیرمسالمت‌آمیز از سوی دراویش گنابادی بودیم.
لذا همان‌طور که در موارد مشابه گذشته (چون حادثه کوار، قم، کرج) ماهیت خشن و غیرصلح‌جویانه! خود را به نمایش گذاشته بودند این بار نیز با استفاده از سلاح‌های سرد به نیروی انتظامی حاضر در محل حمله کرده و تعدادی از آنها را مجروح کردند و جالب آنکه پس از تدبیر صحیح نیروی انتظامی و دستگیری متخلفین،‌ وابستگان و اعضای فرقه گنابادی دست به دامان رسانه‌های بیگانه و ماهوار‌ه‌های ضد انقلاب شدند و از هیچ دروغ و حربه‌ای در جهت مظلوم‌نمایی دراویش فروگذار نکردند.
مصاحبه‌های اختصاصی برخی اعضای فرقه دراویش گنابادی با شبکه‌هایی چون بی‌بی‌سی فارسی، صدای امریکا، من‌وتو، دویچه‌وله و... ـ که وابستگی آنها به سویس‌های جاسوسی و دشمنی‌شان با ملت ایران بر کسی پوشیده نیست ـ بسیار جای تأمل دارد. چراکه هدایت رسانه‌ای یکپارچه و جهت‌دار از سوی بیگانگان در راستای اهداف شوم‌شان با همکاری همدلانه و هماهنگ وابستگان داخلی و خارجی اغتشاشگران نشان از پیوند عمیق فرقه دراویش گنابادی با دشمنان بیرونی این نظام دارد.
افرادی چون «مصطفی آزمایش» ـ که تشت رسوایی وابستگی و دلبستگی‌اش به رژیم منحوس پهلوی از بام افتاده است ـ تمام همّ و غمّ خود را به کار بسته‌اند تا شاید از این آب گل‌آلود برای مطامع خود ماهی بگیرند. آنها حتی با فراخوانی سیاسی و هدف‌دار از دراویش و حامیان خود برای برپایی نماز جماعت جلوی دادگتری دعوت کردند در حالی که خود با خیال راحت در آنسوی مرزها با دشمنان این ملت همسفره هستند.
نکته جالب آنجا بود که این فراخوان با استقبال دراویش نیز روبه‌رو نشد و پیشاپیش آن را ملغی کردند. علاوه بر خارج‌نشین بودن و وابستگی چنین دعوت‌هایی به افراد ساکن در اتاق امن غرب، دلیل دیگری نیز می‌توان متصور بود که همان شباهت به دعوت فتنه‌گران 88 به شرکت در نماز جمعه و رسوایی پس از آن است.
چراکه صحنه‌های منتشرشده از نماز فتنه‌گران در حالی که کمترین اطلاعی از احکام ابتدایی نداشتند (کنار هم ایستادن زن و مرد، رعایت نکردن حجاب، با کفش نماز خواندن و...) ثابت کرد نه‌تنها اغتشاشگران دلبستگی به امام و انقلاب ندارند بلکه احکام فردی اسلامی خود را نیز نمی‌دانند. حال دراویش گنابادی که در حقیقت آنها هم بیشتر به ادعای دینداری و ولایت شهره‌اند و آنچه در واقع از سوی ایشان رخ می‌دهد چیزی جز اباحی‌گری و تعطیل احکام عبادی نیست، نماز جماعت را لغو کردند تا مجدد چنین صحنه‌هایی به رسوایی آنها نینجامد.
گفتنی است رفتارهای خشونت‌آمیز و غیرمسالمت‌آمیز از سوی دراویش گنابادی در سال‌های گذشته نیز سابقه داشته تا جایی که موارد متعددی از سلاح‌های گرم و سر نیز برای حمله به امت حزب‌الله و نیروی تنظامی استفاده کرده‌اند و همواره پس از برخورد قضایی با این اقدام کاملاً ضد امنیتی شروع به جوسازی و مظلوم‌نمایی کرده‌اند و شبکه‌های ماهواره‌ای دشمن نیز به حمایت ایشان برخاسته‌اند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر