پاسخ جاهلانه محمود علوی تکفیری وزیر اطلاعات به افشاگریهای سایت" اینساید آف ایران"

محمود علوی وزیر تکفیری و شیطان پرست و بی لیاقتِ - گماشته شده در منصب وزارت اطلاعات کابینه حسن روحانی -نسبت به افشاگریهای روز پیش سایت "اینساید آف ایران" در فضای مجازی  پاسخ داد


پاسخ جاهلانهء محمود علوی -که نشان از پوکی مغز علیل این عنصر تکفیری دارد - در یک مقالهء بدون امضاء با عنوان "فرقه سیاسی تابنده و 8 سال دفاع مقدس" در سایتتکفیری بیچاره موسوم به فرقه نیوز وابسته به محفل ارتجاعی - تکفیری موسوم به  "موسسه حق پژوهی در خراسان" مورخه - ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۱ شهریور انتشار یافت.
در این مقاله محمود علوی اعتراف کرده که در چشم مسلمانان راستین درجهان و پیروان اسلام ناب محمدی، پرچم ارزشهای متعالی انسانی برخاسته از مکتب قرآن بردوش درویشان یعنی جوانمردان مسلمانی است که هرگز در کار چپاول بیت المال و سرکوب آزادیخواهان نبوده اند و  در راهِ زدن برچسب و اتهام و پرداختن به کار فرقه سازی برای تفرقه انگیزی درجامعه قدمی برنداشته اند. به این دلیل است که مردم و مسلمانان جهان در داخل و خارج کشور چنین مردمانی را پیرو اسلام ناب راستین میخوانند و از شیطان پرستان تکفیری امثال محمودعلویها و همدستان تبهکاراشان اظهار برائت مینمایند.
مطلب زیر  مقاله محمود علوی تکفیری در سایت فرقه نیوز وابسته به محفل شیطان پرستی موسوم به موسسه حق ستیزی است!!


تاریخ هشت سال دفاع مقدس هیچ‌گاه حضور پرشور اقلیت‌های مذهبی از جمله مسیحیان، یهودیان و زرتشتیان را فراموش نمی‌کند. در طول 8 سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم که تمام اقلیت های مذهبی در ایران جوانان خود را با افتخار عازم جبهه‌های حق علیه باطل کردند و از خاک و ناموس خود دفاع کردند.
به گزارش فرقه نیوز، یکی از بزرگ‌ترین افتخارات برجسته تاریخ ملت ایران، هشت سال دفاع و جانفشانی برای وطن و ناموس این مرز و بوم است.
هشت سالی که در آن مادران، درخشنده‏‌ترین و نفیس ‏‌ترین نگین گرانبهای وجودی خود را تقدیم کشور کردند. جوانان رشید و جوانمردی که خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند.
تاریخ هشت سال دفاع مقدس هیچ‌گاه حضور پرشور اقلیت‌های مذهبی از جمله مسیحیان، یهودیان و زرتشتیان را فراموش نمی‌کند. در طول 8 سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم که تمام اقلیت های مذهبی در ایران جوانان خود را با افتخار عازم جبهه‌های حق علیه باطل کردند و از خاک و ناموس خود دفاع کردند.
یکی از مثال هایی که برای اتحاد اقوام و اقلیت های مذهبی در دوران دفاع مقدس می توان زد در منطقه کردستان است که در آن زمان توسط گروهك‌ها و عناصر ضدانقلاب دچار مشكلات و آشوب شده بود ولی با این وجود، با اتحاد و جانفشانی کردهای غیور ذره ای از خاک کشور به چنگال دشمن نرسید.
در همین زمان گروه هایی بودند که با ادعای مسلمانی، چهره واقعی و مسلک پوشالی خود را به نمایش گذاشتند. یکی از این گروه ها فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره است.
این فرقه سیاسی با آنکه ادعای قطبیت مسلمانان جهان را دارند و ادعا می‌کنند مسلمانان حقیقی هستند، نه تنها  از اسلام و وطنشان دفاع نکردند بلکه آن را  نیز تحریم کردند!فقرای فرقه ملاسلطان بیچاره نه تنها در جبهه حق علیه باطل شرکت نکردند بلکه رضاعلیشاه قطب آن زمان این فرقه حضور فقرا و فرزندان خود را در جبهه تحریم کرد. 

به یقین می توان گفت همین تعدادی که ناآگاهانه جذب این فرقه انحرافی شده اند با کمی تفکر و استدلال متوجه خواهند شد که زیر پرچم چه مسلکی قرار گرفته اند. گروهی که ادعای شیعه حقیقی بودن می کند و در عمل، اسلام و مسلمانان را در شرایط سخت تنها می گذارند.

۱ نظر:

  1. اینها که ادم نیستند
    یک مشت جیره خور وزارت اطلاعات هستند
    مرگ بر سایت فتنه نیوز

    پاسخحذف