اگر این اهانتهای روزمره بااجازه وزارت اطلاعات نیست، چرا وزیر اطلاعات ازادامه آنها جلوگیری نمیکند؟!

نیروهای تکفیری بیچاره اسلام ستیز در مراکز خیانت و تفرقه انگیزی و جعل دروغ و اباطیل و اهانت- مانند سایتهای موسوم به فرقه نیوز و ادیان نیوز - فضای سایبری را به نجاست تکفیر متنجس و آلوده کرده اند!

مزدوران بیسواد و بی آبرو که برخوردار از حاشیه امنیتی هستند در چهارچوب فضای سایبری هرروز اهانتهای خباثت باری را نسبت به "بزرگان اسلام ناب محمدی و طریقت علوی رضوی نعمت الله سلطانعلیشاهی" مرتکب میشوند و کسی هم ممانعتی از کار آنها به عمل نمی آورد.

پرسش این است که اگر این فحاشیهای تبهکارانه روزمره بااجازه "وزارت اطلاعات" نیست و باز هم انجام میشود، پس وای بر این "وزیر بیکفایت اطلاعات " و مدیریت ورشکسته او! و اگر با اجازه و تایید "وزارت اطلاعات" است، پس وای بر "دولت به اصطلاح تدبیر و امید" که توخالی بودن و پوچی وعده هایش بیش از پیش نمایان میشود! و سراب "منشور حقوق شهروندی" اش منبع انتشار ریزگردهای مسموم در فضای شهرها و روستاهای کشور شده است!

سایت تکفیری و بیچاره و آبروباخته موسوم به فرقه نیوز در خراسان در روز جمعه بیست و هشتم شهریور ماه مدعی شده:

فرقه نیوز :  بعد از چراغ سبز اربابان خارجی و حرکت رو به جلو فرقه سیاسی نورعلی تابنده برای ایجاد تشنج و عوام فریبی این بار نوبت قطب سیاسی فرقه شد تا علاوه بر ورود مستقیم وی به عرصه سیاست و تحت شعاع قرار دادن جلسات فقری با سخنرانی های تحریک آمیز با استفاده از ادبیات خاص خود و با الفاظ "دشمن و برادران جاهل" به مسئولین قوه قضائیه توهین کند.

نورعلی تابنده با حضور در جشن سالگرد مدد کاری در جمع فقرای فرقه بیان کرد:
جای یک عده‌ای خیلی خالی است و آن عده‌ای که نمی‌شود گفت در دست دشمنان، در دست برادران جاهل و برادرانِ دشمن ما اسیرند و اسم‌شان زندانی است ولی از زندان نفس و هوای نفس کم‌کم آزاد شدند. انشاءالله خداوند توفیق‌شان بدهد و به زودی بتوانیم در چنین مجالسی آنها را ببینیم.

وی در ادامه افزود: انشاءالله خداوند ما و شما و همه را از شرّ شیطان‌هایی که در همه‌ ‌جای دنیا و همه‌ جای مملکت ما نهفته‌اند [نجات بدهد] و در لباس دوستی یا در لباس دین و مذهب، ما را آزار می‌دهند ان‌شاءالله خداوند جهل آنها را تبدیل به علم کند. بفهمند که ما جز خدمت، صلح و سلامت چیزی نمی‌خواهیم.

لازم به ذکر است، افرادی که قطب سیاسی فرقه از آنها به عنوان اسیر نام می‌برد افرادی هستند که جرم آنها ثابت شده و در حال حاضر در دوران محکومیت خود بسر می‌برند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر