بازهم فرار به جلو شکنجه گرهای محافل امنیتی -مطبوعاتی وابسته به ارگانهای تکفیری برعلیه دراویش

سایت بیچاره تکفیری  موسوم به ادیان نیوز به شکنجه های وقیحانه دراویش  تلویحا اعتراف میکند اما برای طفره رفتن از شباهت تام و تمام ماهیت تکفیری خود و همدستانش، با توسل به بهانه های مفتضحانه میکوشد  تا رطب و یابس را به هم ببافد  تا شاید بخیال کج خودش بتواند صورت مساله را تغییر دهد و بجای قبول مسئولیت در امر توطئه چینی برعلیه دراویش دربند و زندانی، خودِ دراویش را متهم به خودزنی به قصد سیاه نمایی برعلیه دستگاه های امنیتی و مسئولان سرکوبگر زندان در سطح بین المللی بکند!!! زهی بیشرمی! زهی گستاخی!!


سایت تکفیری بیچاره موسوم به ادیان نیوز که  عمله و مواجب بگیرانش از طریق دست و پازدن برای تخریب دراویش و متصوفه ساندویچ و ساندیس میخورند و می آشامند - به دست مشتی بیچاره اداره میشود که عمامه ای برسر گذاشته ولی هرّ را از برّ تشخیص نمیدهند و در جملاتی که به هم میبافند و به خیال خود سیاه نمایی و پرونده سازی مضحکانه میکنند فعل و فاعل و مبتدا و خبر را نیز همراه با ساندویچ و ساندیسی که در دست دارند گاز میزنند و لقمه لقمه میجوند و قورت میدهند و به این دلیل از اباطیلی که مینویسند حتی خودشان هم سر در نمی آورند، چه برسد به خوانندگان! معلوم است که کیلویی جیره و مواجب میگیرند!! شمه ای از اراجیف و مهملات این سایت بیچاره تکفیری به شرح زیر است:

به گزارش ادیان نیوز، ارگان رسمی گروهک تروریستی منافقین، با انتشار اخباری از دروایش زندانی در ایران، حمایت کرد.
دراویش، سال هاست همچون منافقین در حال خوش خدمتی به کشورهای غربی هستند و از این رو مورد حمایت یار همراه خود قرار می گیرد.
این فرقه ها که با هدف مقابله با اسلام ناب و جلوگیری از نفوذ و گسترش اسلام مورد حمایت کشورهای غربی قرار می گیرند، به عنوان پیاده نظام آنها عمل می کنند.
دروایش که عمده فعالیتشان در راستای تشویش اذهان عمومی و تقویت موج اختلافات بین مذاهب اسلامی و اقوام ایرانی است، منبع خوبی برای کسب اخبار جهت دار برای ضد انقلاب هستند.
فضای مجازی مورد استفاده توسط دراویش و منافقین، به مکانی برای ایراد افترا و توهین نسبت به مبانی دینی و مسئولین نهادهای اساسی و انقلابی ایران تبدیل شده اند.
هر دو فرقه منحرف در عرصه رسانه ای کم سواد بوده و تعداد مخاطبین پایینی داشته و فقط به سیاه نمایی در خصوص مسائل داخلی ایران می پردازند.
در موج دروغ پراکنی های رسانه های وابسته به این دو فرقه، مثل همیشه سایت روز آنلاین و رادیو فردا و بی بی سی و رسانه های صهیونیستی و ضد انقلاب، نیز همگام با آنها به انعکاس اخبار مرتبط با این فرقه های انحرافی می پردازند.
رسانه های وابسته به دراویش که با نقاب اسلام در حال ضربه زدن به معتقدات اصیل اسلامی هستند، به شکل های گوناگون،ایجاد تحریف در قرآن کریم را در دستور کار خود قرار داده اند؛ هدفی که با جدیت از سوی اردوگاه ضد اسلام دنبال می شود.
وابستگان تعدادی از اعضای فرقه دراویش، از اعضای اصلی گروهک تروریستی منافقین و یا هواداران این گروهک بوده اند که این گزاره می تواند، موید نوعی ارتباط تشکیلاتی بین این دو فرقه منحرف باشد.
بزرگ نمایی وقایع و مظلوم نمایی از شگردهای اصلی دراویش است، به طوری که در بهترین وضعیت فراهم شده در زندان، ابراز نارضایتی می کنند و دامنه این نارضایتی را به فضای مجازی نیز می رسانند.
این فرقه منحرف، دستاویز نهادهای به ظاهر حقوق بشری برای فشار حقوق بشری بر ایران است؛ در حالی که به انواع ناهنجاری های اجتماعی و موارد خلاف قانون دست می زنند، خود را در دایره اسلام جا می زنند و دنبال به دست آوردن امتیاز هستند.
این گروهک که اعضای آن بسیار اندک بوده و اصلا قابل اعتنا نیست، با انجام دادن اموراتی بر خلاف نظم عمومی جامعه، تلاش دارد تا خود را به نوعی نمایش داده باشد.
آنها که متعدد به نمادها و ارزش های دینی توهین کرده اند، سنگربانان آگاه دین یعنی مراجع تقلید را هم بی نصیب نگذاشته و به دلیل مقابله روشنگرانه مراجع، به شدت به آنها توهین می کنند.
دراویش که علیه فعالیت خصمانه دشمنان علیه اسلام کوچکترین اقدامی به عمل نمی آورند، به شدت از زندانیان امنیتی در ایران که مرتبط با دولت های بیگانه بوده اند، نیز تجلیل به عمل می آورند.
این فرقه، برای موجه کردن فعالیت های خود، علما و بزرگانی را منتسب به صوفیه می داند، در حالی که بر هیچ کس پوشیده نیست که علما از عرفان اسلامی سخن گفته اند که اختلافات بنیادینی با تصوف، آن هم از نوع فرقه ای، دارد.
آنها بی شرمانه با درست کردن شجره و نسب نامه، ریشه و نسب خود را به ائمه اطهار(علیهم السلام) و پیامبر اعظم(ص) می رسانند.
گفتنی است، همان گونه که منافقین بارها به سوی مردم عادی اسلحه گشودند و کورکورانه به ترور مردم عادی کوچه و خیابان پرداختند، دراویش نیز از این روش استفاده می کنند. نمونه این گونه اقدامات در سال ۱۳۹۰ در شهرستان کوار فارس با حمله وحشیانه دراویش به مردم عادی اتفاق افتاد.
منبع : رهپویان هدایت

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر