شیپورچیهای مارمولک نشانِ تکفیریِ بیچارهء به غوغا در آمده اند

باز هم باد در بوقِ مردگان دمیده شد


بازهم مارمولکهایِ تکفیری مرده و کفن پوسانده، در رستاخیز شیاطین از خواب خرسی بیدار شده  و اباطیلی تکراری و پوسیده و پوشالی  به شرح زیر نوشته اند تا از بیت المال چپاول شده دوباره ساندویج و ساندیسی مزد مزدوری بگیرند.  مقاله زیر به نقل از سایت تکفیری بیچارهء ادیان نیوز به نقل از  وبلاگ ورشکستهء تکفیریموسوم به خرقه پشمینه !!  برای درک عمق بیچارگی و ذلت و ضلالت و ضعف و زبونی این "اشباه الرجال" قابل تامل است:

مصطفی آزمایش که نماینده ی فرقه ی صوفیه بیچاره هم هست دکان چند دهنه زده.از یک طرف برای سرویس اطلاعات فرانسه کار می کند.از سوی دیگر از طرف قطب فرقه ی صوفیه بیچاره هزینه هایش در فرانسه تامین می شود …
به گزارش ادیان نیوز،آقا اگر این بحث حقوق بشر نبود عالمانی همچون مصطفی آزمایش،زارا نورانی،مهرانگیز کار،شیرین عبادی و بسیاری از وطن فروشان فراری دیگر نانی در غرب برای خوردن نداشتند و احتمالا مجبور بودند در رستورانها برای اجنبیهای عزیز ظرف بشورند و زمین طی بکشند.

این آقای مصطفی آزمایش که نماینده ی فرقه ی صوفیه بیچاره هم هست دکان چند دهنه زده.از یک طرف برای سرویس اطلاعات فرانسه کار می کند.از سوی دیگر از طرف قطب فرقه ی صوفیه بیچاره هزینه هایش در فرانسه تامین می شود و در طرفی دیگر برای مجامع به اصلاح حقوق بشری بویژه احمد شهید شب و روز کار میکند و اطلاعات علیه جمهوری اسلامی جمع آوری و حتی جعل می کند.
به هر حال انسان اگر کمی آزادمرد باشد هیچگاه وطن و دینش را به اجنبی نمی فروشد و برای لقمه ای نان اجنبی مزدوری نمیکند.
منبع: خرقه پشمینه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر