یورش باندمافیایی تکفیری جمع آمده در "رجانیوز" به گنابادیها!

عربده کشی های تکفیری


باند مافیایی وابسته به فرقه ننگین اسلام ستیز تکفیری به سرکردگی مارمولکی موسوم به علی کشوری که سوابق سیاهی در کارنامه پراز ننگ خود دارد پرده دیگری از ستیزه با دراویش و محروم کردن آنان از کوچکترین حقوق قانونیشان را به نمایش گذاشت
رجانیوز در مقاله ای با وقاحت تمام و بالحن مطالبه گرانه به انتشار تقویمی با عکسهایی از دراویش زندانی و مطالبی مربوط اسلام و تشیع مظلوم به عربده کشی تکفیری پرداخت.  مقاله منتشره در رجا نیوز و منعکس شده در سایتهای پوششی زنجیری وابسته به تبهکاران و جرثومه های فساد به شرح زیر است:

چاپ تقویم با تصاویر مجرمین صوفی

  • ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۳
پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ رجا نیوز: در جریان فتنه سال ۸۸ برخی از عناصر فرقه منحرف دراویش گنابادی به جرم حمایت از سران فتنه و مشارکت در اردوکشی‌های خیابانی دستگیر و پس از محاکمه به زندان محکوم شدند، همچنین برخی دیگر از عناصر این فرقه نیز طی سالیان اخیر به دلیل ارتکاب جرائم امنیتی مختلف به زندان،شلاق،تبعید و ... محکوم شدند.
در همین راستا طی روز‌های گذشته به دستور سران فرقه گنابادی چاپخانه‌ایی در شهر اهواز اقدام به چاپ تقویم‌های تبلیغی، پوستر و دفترچه‌های تلفن منقش به تصاویر فتنه‌گران و مجرمان امنیتی این فرقه ضاله نموده است.
اگرچه بخشی از تقویم‌ها و پوسترهای تبلیغی مزبور توسط مراجع ذی‌صلاح جمع‌آوری شده است، اما ظاهرا سران فرقه مزبور در صددند به‌منظور مظلوم نمایی و سیاه‌نمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام به توزیع مابقی این اقلام تبلیغی بین مسافران نوروزی در شهرهای مختلف بکنند.
شایان ذکر است، ظاهرا در تقویم‌ها و دفترچه تلفن‌های چاپ شده توسط این فرقه منحرف احادیث و روایت جعلی و ساختگی منتسب به ائمه‌(ع) نیز درج شده است.
منبع:
رجانیوز، کد خبر:۱۸۲۶۹۴

۱ نظر:

  1. انشاالله خدای تبارک و تعالی هدایتشان کند ..... بدبختها عامل دست کسانی هستند که نان خویش را از طریق سهم امام و وجوهات دیگر شرعی بدست می آورند

    پاسخحذف