فرقه فتنه انگیز تکفیری در قم و خراسان دست از ستمگری نسبت به دراویش برنمیدارد

سایت وقیح موسوم به "دیده بان"  که "سنتر (!!) مرکز دیده بانی جبهه معارض انقلاب اسلامی"(!!) است، در واقع مرکز جریان فتنه انگیز آخوندکهای تکفیری در قم میباشد که محل تجمع مفتخواران و غارتگران بیت المال مردم محروم است.

کسانی که در این مرکز جیره و مواجب میگیرند و خرج منقل و وافور میکنند و فاسد و مفسد فی الارض و ضال و مضل و ذلیلند و طشت رسوایی شان از بام خرد جمعی فرو افتاده ، همان کارگزاران دستگاه موسوم به "مرکز ادیان و فرق و مذاهب در قم" میباشند.  در این دم و دستگاه،  انگلهای بیت المال و  آبروباختگان درنده خویی امثال "جوادمحرابی مارمولک" و "عبدالرحیم بیرانوند آخوندک" و همه کنشگران خیانت پیشه و بیدین و بیسواد وابسته به فرقه تکفیری ضاله فتنه انگیز مزدور ،  رفت و آمد دارند. اینها به دنبال تودهنی محکمی که از مردم ایران در برهه انتخابات ریاست جمهوری خوردند، و به قصد انتقام از ایستادگی و مقاومت دراویش، به انتشار وقاحت نامهء حماقت باری  دست زده و نهاد تاریک و شیطانی خودرا بر دایره ریخته اند. 
مطلب منتشره که یک فرافکنی پراز افتضاح است به شرح زیر از سایت دزدان بیت المال و انگلهای اجتماع که در نهادهای امنیتی - اطلاعاتی در کسوت "طلبه - بسیجی" نفوذ کرده اند به شرح زیر میباشد:


سه شنبه، 13 اسفند 1392 ساعت 10:11
اعتصاب غذای فانتزی دراویش در زندان
لازم دانستیم نکاتی پیرامون موضوعی که در تارنمایی، متعلق به دراویش آمده است در جهت روشن شدن افکار عمومی، مطالبی را بیان نماییم.به گزارش مؤسسه راهبردی دیده بان: در این پایگاه خبری چنین آمده: "5 تن از دراویش گنابادی در اعتراض به بازگرداندن 2 تن از هم مسلکان خود از بیمارستان و ممانعت از اعزام یک زندانی بیمار (از هم مسلکان) به بیمارستان دست به اعتصاب غذا زدند." نام این افراد از این قرار است: ر.ا، ا.ا، م.ع، ف.ی، ا.ب. همگی این افراد در بند 350 زندان اوین به سر می برند و اتهام مشترک آنان نشر اکاذیب و اقدام علیه امنیت ملی است که بنا به دلایلی از جمله اخلال در نظم زندان، به زندانی دیگر منتقل شده اند.

این اعتصاب که به نام "اعتصاب فانتزی" نام می گذاریم، در واقع عملی است که نام اعتصاب را هم به چالش کشیده است. در همین زمینه تنها به بیان دو نکته می پردازیم: 1- با بررسی انجام شده معلوم شد اعتصاب غذای این افراد، در اصطلاح به اعتصاب غذای خشک معروف است، و دلیل آن این است چون در زندان بیشتر غذاهایی که می خورند با برنج ، نان و گوشت و... همراه است، تکراری شده در نتیجه دلشان را زده و میل شان به غذاهایی مانند سوپ و آش رفته و در راستای این خواسته خود شرایط را مناسب دیده و موارد فوق را بهانه کرده تا بتوانند با یک تیر دو نشان بزنند یعنی هم خودشان را مطرح کنند تا مقدمات آزادی خود را فراهم آورند و هم به غذای جسم خود که آش و سوپ است برسند. 2-در اینجا سؤالی مطرح می کنیم و آن این است، زندانیان بیماری که بخاطر آنان این اعتصاب سوری صورت گرفته چه بیماری دارند؟!! در بررسی های همه جانبه معلوم شد، اولا اینان تحت مراقبت 24 ساعته پزشکان زندان می باشند و به امورات آنان رسیدگی می شود، اگر پزشکان زندان لازم بدانند آنان را به بیمارستان منتقل کرده تا تحت مراقبت قرار گیرند.
ثانیا بیماری آنان طبق آنچه خود اذعان کرده اند و پزشکان تأکید می کنند طوری نیست که نیاز به بستری داشته باشد؛ به عنوان نمونه آنژیوگرافی که در مورد یکی از این افراد مطرح شده با کمی جستجو در خواهیم یافت، شخصی که آنژیو می شود یک روز بعد مرخص خواهد شد و دلیلی برای بستری بیشتر از یک روز وجود نخواهد داشت مگر در مواردی که اتفاقی بیافتد، یا در مورد دیگر چنین گفته اند که یکی از افراد آنان کلیه اش سنگ ساز است، چنین فردی لازم نیست در بیمارستان بستری شود، بلکه طبق نظر پزشکان زمانی که کلیه اش سنگ آورد و با دارو قابل درمان نبود؛ برای از بین بردن اقدام می کند ویا در مورد دیگر کمر درد فردی را مطرح می کنند، کمر درد از مواردی است که تقریبا 50 درصد و شاید بیشتر مردم به آن مبتلا هستند.
حرف آخر

این افراد در بند برای مظلوم جلوه دادن خود از هر وسیله ای که به نفع آنان است استفاده می کنند و آنرا به عنوان دستاویزی قرار داده تا زمینه رهایی خود از زندان را فراهم نمایند. چرا که هر انسان عاقلی می فهمد اعتصاب به خاطر افرادی که یا نیاز به بستری ندارند، یا نیاز آنان با بستری یک روزه بر طرف خواهد شد و یا اینکه با مصرف دارو مداوا خواهد شد، در خواهیم یافت این مسائل تنها و تنها به عنوان بهانه ای واهی قرار گرفته برای رسیدن به اهداف شوم و قدم گذاشتن در راستای نقشه ای که دشمن طراحی نموده است. پس هوشیار باشیم و گول شعارهایی از قبیل حقوق بشر و... را نخوریم که امروزه متأسفانه به عنوان دستاویزی برای تلخت و تاز قدرت های استعماری قرار گرفته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر