انتخاب مجدد دکتر احمدشهید به عنوان گزارشگرویژه حقوق بشرسازمان ملل متحد درامورقضایی ایران

خشم فرقه های تکفیری در داخل کشور از انتخاب مجدد احمد شهید

رای‌گیری برای تمدید ماموریت احمد شهید در شورای حقوق بشر سازمان ملل انجام شد و آقای دکتر شهید با 21 رای مثبت در برابر 9 رای منفی، برای چهارمین سال پیاپی به عنوان گزارش‌گر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران انتخاب شد.
انتخاب مجدد آقای دکتر احمدشهید یک پیروزی بدون تردید برای عموم مدافعان حقوق بشر و حقوق شهروندی در ایران است. این پیروزی، سبب خشم و غضب لایه های قانون شکن فوق افراطی در نظام حاکم بر ایران است که همیشه میکوشند تا برای پوشاندن دستهای سیاه شکنجه گران خود در سیاهچالها، ماموریت احمدشهید را به توطئه پنهان لابی های ضد نظام حاکم بر ایران نسبت دهند. نمونه ای از  تاکتیکهای فرافکنانه این شکنجه گران را به نقل از سایت دیده بان - وابسته به جریان تکفیری فوق افراطی موسوم به "مرکز فرق و ادیان و مذاهب در قم" وابسته به  "دیده بانان (!!!) جبهه معارض انقلاب اسلامی"!!! !!! نقل میکنیم:

پشت پرده احمدشهید در مستند «مأموریت گزارشگر»
بعد از ادعای هسته‌ای در خصوص جمهوری اسلامی ایران و شکست این پروژه که با واکنش ملت ایران روبه‌رو بود، حالا هجمه غرب بر طرح مسئله حقوق‌بشر تمرکز یافته است.به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، انتخاب احمدشهید به عنوان گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران برای بررسی وضعیت حقوق‌بشر در ایران، بخشی از پروژه غرب در اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‌دهد.بر پایه این خبر مستند «مأموریت گزارشگر» سعی کرده با نمایش مستند از پشت‌پرده ارتباطات احمد شهید با گروه‌های تروریستی و سرویس‌های جاسوسی غرب، منابع اطلاعاتی این گزارشگر را نشان دهد. مستند «مأموریت گزارشگر» با همکاری موسسه راهبردی دیده بان و مجمع پیروان مهدی موعود تولید شده و از شبکه سوم سیما برروی آنتن خواهد رفت.
برای دیدن تیزر این مستند برروی این لینک کلیک کنیدموسسه راهبردی دیده‌بان  و مجمع پیروان مهدی موعود

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر