غیظ و غضب سایت تکفیری موسوم به دیده بان از اعتراض دراویش

جنبش خیره کننده زنان و مردان و کودکان و بزرگسالان حامیان دراویش دربند و اعلام گسترده حمایت از اعتصاب غذای درویشها و حقوقدانان زندانی در تهران و کرج و شیراز ، سایتهای تکفیری و ابسته به عناصر نفوذی درنهادهای اطلاعاتی را به غیظ و غضب آورده است.

این سایتهای تبهکار و سیاهدل زنجیره ای تکفیری ای دوباره به عربده کشی و لافزنی و گزافه گویی روی آورده اند. به دنبال سایتهای تکفیری فرقه نیوز در مشهد و ادیان نیوز در قم ، سایت موسوم به دیده بان نیز از ترس از دست دادن جیره و مواجب به سروصدا کردن متوسل شده ا ست!

سه شنبه، 20 اسفند 1392 ساعت 12:05
اعتصاب غذایی که انجام نشد و تبدیل به بهانه ای برای بیگانگان شد


به گزارش موسسه راهبردی دیده بان،درهفته گذشته عده ای از دراویش گنابادی که به دلیل جرائم مختلف، از قبیل اقدام علیه امنیت ملی، مخدوش نمودن افکار عمومی و... به وسیله فعالیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ماهواره ای در زندان به سر می برند، با عملی هماهنگ شده و به عنوان پیاده نظام دشمن، در راستای نقشه ی برنامه ریزی شده دشمن اعلام کردند دست به اعتصاب غذای خشک (پرهیز از خوردن برنج و نان و...و خوردن سوپ و آش و سبزیجات و...) خواهند زد،

در مورد این حرکت سؤالاتی مطرح است:
1- چرا تا به امروز حتی برای یک ساعت این کار را انجام نداده اند؟
2- هدف از این رفتار آنان چیست؟ آیا غذای خشک دل آنان را زده است و دنبال بهانه ای بودند برا بروز این خواسته خود؟
3- چرا در این مقطع زمانی که چند روزی مانده به ارائه گزارش حقوق بشر در ایران، توسط گزارشگر مغرض سازمان ملل "احمد شهید" دست به این اقدام زده اند؟
4- هم زمانی اعتصاب غذایی که انجام نشد با سفر رئیس سیاست خارجی اروپا "خانم کاترین اشتون" به ایران، به هدف بررسی حقوق بشر طبق بیانیه ای که خود وی در پایان سفر ارائه نمود، این حرکت که تنها گفته شد و به مرحله عمل نرسید از سوی زندانیان چه دلیلی می تواند با خود به همراه داشته باشد؟
5- در سفر "خانم اشتون" شاهد بودیم وی با مادر یکی از این دراویش زندانی (در لیست کسانی بود که اعلام کرده بود در اعتصاب غذا شرکت خواهد کرد) دیدار داشت و این دیدار بدون اطلاع و در سفارت اتریش اتفاق افتاد و به صورت گستردهای از سوی شبکه های ماهواره ای بر ضد نظام اسلامی از قبیل بی بی سی فارسی و...پوشش داده شد به چه معناست؟ با کمی تفکر در خواهیم یافت این دیدار و هم زمانی آن با این برنامه آیا می تواند بی ارتباط باشد؟
6- حمایت گروهای تروریستی مانند منافقین از این حرکت که خود به معنای واقعی کلمه بر هم زننده اولین حق بشر که همان حق حیات است، به چه معناست؟
7- تعداد متناقضی در سایت ها و رسانه های وابسته ذکر می شود، حتی خودشان هم نمی دانند چند نفر در این عمل انجام نشده شرکت کرده اند، عدم آمار دقیق به چه معناست؟
8- حمایت افرادی که منفور و مطرود نظام جمهوری اسلامی هستند از این حرکت، نفعش به چه کسی می رسد؟
پاسخ به همه این سؤالات آنقدر واضح است که نیازی به جواب دادن به صورت موردی نیست، اما در پاسخ کلی تنها به گفتن یک جمله بسنده خواهیم کرد، اعتصابی که هرگز صورت نگرفت، مشاهده نمودیم چگونه به دستاویزی تبدیل شد تا دشمنان نظام بتوانند از آن استفاده نمایند و آن را حرکتی ضد بشری جلوه داده تا اهرم فشار و تأییدی باشد بر گزارش سراسر دروغ "احمد شهید"، تا دشمنان به این وسیله و گزارش وی پرونده ایران اسلامی این بار نه به بهانه هسته ای بلکه به بهانه نقض حقوق بشر به سازمان ملل ببرند.در نتیجه این عمل آنان جز هم سویی با دشمن نخواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر