پس از چند روز سکوت جوجه های تکفیری "مرتضی علم الهدی" بوقها را هوا کردند

با حضور عظیم اعتراضی دراویش در برابر دادستانی و حمایت بیدریغ خیل کثیری از مردم در سطح ملی و بین المللی ، پایوران دستگاه های تودرتوی اطلاعاتی در سردابهای تهران و مراکز استانها، ماستها را کیسه کردند و سایتها و وبلاگهای تکفیری وابسته به خودشان/ مانند فرقه نیوز - ارگان موسسه موسوم به حق ستیزی در خراسان- ، ادیان نیوز + ادیان نت+ دیده بان ... وابسته به مراکز تکفیری موسوم به موسسات دیده بانی جبهه معارض انقلاب اسلامی (!!) و مرکز ادیان و فرق و مذاهب در قم /  را دعوت به سکوت موقت کردند.

اما پس از صدور فراخوان صلح و سلم توسط دراویش، دوباره دم و دنبالچه های جریان منفور تکفیری به غریو کشیدن و عربده زدن روی اورده و بنوقهایشان را رو به هوا گرفته اند!!! اما مردم به این جوجه رانتخواران بی ارزش میگویند"تو را با نبرد دلیران چه کار؟!"

فرافکنیهای فرقه نیوز به شرح زیر است:
به گزارش فرقه نیوز، نورعلی تابنده دوشنبه شب در جمع دراویشی که از شهر های مختلف کشور برای راهپیمایی اعتراض آمیز نسبت به اجرای قانون و بازداشت افرادی که علیه نظام به صورت علنی فعالیت کرده و فراخوان داده شده بودند گفت:از آقایان وخانم ها خیلی متشکریم یک سفری کردید و یک سفری که سفر خیر بود و این را در ثواب خودتان حساب کنید.

وی بدون توجه به این که فراخوان تجمع و راهپیمایی علیه نظام را رسانه های وابسته به دراویش منتشر کرده اند، اعلام کرد: انشاءالله شما در این زمینه وقتی جنگ و جدالی هست، باید قدم صلح را برداشت.
تابنده با مقایسه جایگاه خود با جایگاه ائمه برای تایید راهپیمایی غیر قانونی اعلام کرد: بدانید حق با ماست، بدانید حق با علی(ع) بود ولی علی(ع) هم چه کرد.
در پایان بیان کرد:اگر صلحی هم می کنیم یا یک قدم برای جنگ برمی داریم اینها همه مصلحت الهی ست.
این درحالی است که نورعلی تابنده قبلادر گفتگو با یکی از رسانه های ضد نظام درباره حکم جهاد اعلام کرد: هیچ کدام از ما و یا آقایون فقها حق ندارند، حکم جهاد بدهند.
وی با بیان این که دفاع واجب است اما جهاد در دوران غیبت را هیچ کس نمی تواند بدهد اعلام کرد: اگر کسی حکم جهاد بدهد من شک می کنم؛ در مشروعیتش من شک می کنم و نمی توان به او جواب داد.
حال آنکه ما  در تاریخ داریم افرادی از قبیل مرحوم آخوند خراسانی این فقیه برجسته شیعی، دو بار حکم جهاد داده است و وی اینگونه مراجع را فاقد مشروعیت می داند اما امروز اعلام می کند ما برای خدا قدم در راه جهاد هم می گذاریم.
وی همچنین درباره حق در کتاب "مجموعه مقالات درباره شاه سید نعمت الله ولی"اذعان کرده بود: مساله حق در ذهن ما وقتی است که اهل دنیا باشیم که اموال و مقامات دنیوی را حق خود می دانیم و آنگاه می گوییم خلافت حق علی (ع) است که از او ساقط شد.
وی در ادامه می نویسد: خلافت حق علی نبود، حق ملت بود و وظیفه علی، یعنی ما مسلمین حق داشتیم که بعد از پیغمبر به عنوان جانشین او خلیفه ای مثل علی داشته باشیم.


گفتنی است حجت الاسلام محسنی اژه ای سال گذشته در کنفرانس خبری گفته بود که ما هیچ کس را به عنوان درویش دستگیر نمی‌کنیم. اگر فردی بهایی است به عنوان بهایی بودنش دستگیر نمی‌شود، بلکه ممکن است یک درویش یا بهایی جرمی را مرتکب شده باشد که به لحاظ آن جرم دستگیر می‌شود

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر