یکی از جنایتکاران پر آوازه که کرسی نمایندگی مجلس را با ترفند و نیرنگ غصب کرده فرافکنی کرد

شخصی که سایت معلوم الاحوال موسوم به "دیده بان جبهه معارض انقلاب اسلامی" که توسط عناصر مجهول الهویه فرقه تکفیری اداره میشود از او به عنوان دکتر (!!) سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی (!!) یاد میکند برای پاک کردن صورت مساله سرکوب مستمر هشت ساله دراویش  شامل  تخریب حسینیه های آنان؛  اسیر و زندانی کردن پیروان مکتب درویشی  در سالهای گذشته؛و انتشار صدها جلدکتاب  برای سیاه نمایی مکتب درویش؛  ادامه اهانت به دراویش -که مسلمانان راستین پیرو اسلام ناب محمدی هستند-،...  دکتراحمد شهید گزارشگر سازمان ملل در امور حقوق بشر را مورد حمله ناشیانه قرار داد.

 امثال نقوی حسینی ها باید بدانند که با این قبیل موضعگیریهای مضحکانه بیش از پیش سند رسوای تکفیری بودن محافل سرداب نشین را در انظار جهانیان به دست میدهند!
اظهارات سخیف و بغایت ارتجاعی که دلالت برنهاد فرومایه این عنصر تکفیری خودفروخته و مزدور دارد به نقل از سایت تکفیری دیده بان به شرح زیر است:

طی گفتگویی با خبرنگار پارلمانی دیده بان در خصوص آخرین گزارش احمد شهید و گزاره‌های خصمانه آن همچون زیر سوال بردن استقلال قوه قضاییه و موضوعاتی از قبیل بازداشت خودسرانه اذعان کرد:ماهیت احمد شهید برای ملت ما و مجامع بین المللی روشن هست، وی بدون اینکه با واقعیت ها آشنا باشد در راستای یک ماموریت اظهارنظر و گزارش تهیه می کند.
وی افزود: ما برای سازمان ملل متاسفیم که ایشان گزارشگر ویژه این سازمان است بنابراین این اظهار نظر ها خلاف واقع است و قوه قضاییه , قاضی در کشور ما مستقل هستند و احکام آنها لازم الاجرا است  و این نوع گزارشات با واقعیت انطباق ندارد.
نقوی حسینی تاکید کرد:به هیچ عنوان در کشور ما بازداشت خودسرانه صورت نمی گیرد، تمام بازداشت‌ها در چارچوب قانون هست و با حکم دادستان صورت می گیرد و مطابق قانون اگر قابل وثیقه گذاری باشد وثیقه گذاشته می شود و هیچ بازداشتی خلاف قوانین صورت نمی گیرد.
وی در خصوص بازی احمد شهید در مطرح کردن دراویش و بهائیان بعنوان اقلیت‌های مذهبی عنوان کرد: اقلیت‌های مذهبی در کشور ما و در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده اند و آن اقلیت ها دارای حقوق سیاسی، اجتماعی هستند و هیچ مشکلی هم با نظام ندارد و همه آنها در ایران زندگی مسالمت آمیزی و نمایندگانی در مجلس شورای اسلامی دارند که مواضعشان شفاف و روشن است،بنابراین اقلیت های مذهبی مشخص شده قابل احترام اند.

نقوی افزود:حال اگر کسی می خواهید اقلیت سازی بکند، در راستای اهداف آمریکا است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر