تکرار اتهامات مغرضانه به نمایندگان پارلمان اروپا و دکتر مصطفی آزمایش

ساندیس خوران بیخردی که گردانندگی موسسه به اصطلاح موسوم به "مرکز دیده بان جبهه معارض انقلاب اسلامی"(!!) و سایت ورشکسته موسوم به "دیده بان" وابسته به بنیاد فتنه انگیز و پایگاه باند تفرقه افکن ضاله و تکفیری موسوم به "موسسه فرق و ادیان و مذاهب در قم" را برعهده دارند، در ادامه پرونده سازیهای ناجوانمردانه خود، نمایندگان پارلمان اروپا را حقوق بگیران "دکترمصطفی آزمایش - مدیرمسئول روابط بین المللی انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر " شمرده اند.ننگ بر این بیشرمی و وقاحت
مزدوری دوجانیه دروایش به پارلمان اروپا رسید + سند
مصطفی آزمایش، که با دستگاه اطلاعاتی فرانسه DST در ارتباط آشکار بوده و هست، با خروج از کشور در انجام ماموریت  های خود فعالیت بیشتری را در پیش گرفته است. آزمایش که خود را نماینده دروایش در اروپا!! نامیده در آخرین اقدام خود با پرداخت مبلغ هنگفتی به یکی از اعضای پارلمان اروپا از وی خواسته است تا با ارسال نامه به سفارت ایران در بلژیک و پرتغال،  جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد.
DARVISHARM1
آنا گومز، در این نامه با ذکر کردن اسم برخی از دروایش که دوران محکومیت خود را در زندان می‌گذرانند و به دستور مصطفی آزمایش اقدام به زیر پا گذاشتن قوانین داخلی زندان نموده‌اند، موجبات تبلیغات رسانه‌ای علیه ایران را با بهانه حقوق بشری فراهم نموده‌اند.
لازم به ذکر است فشار بر جمهوری اسلامی ایران با بهانه حقوق بشری پروژه‌ای است، که با به بن بست رسیدن بهانه هسته‌ای در دستور کار رسمی و جدی کشورهای غربی قرار گرفته است. موضوعاتی همچون بهائیت، دراویش، تجزیه طلبان و میزان اعدام از موضوعات محوری این فشارها محسوب می‌شوند.
DARVISHARM2

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر