سایت رسوای موسوم به "فرقه نیوز" متعلق به جریان تکفیری موسوم به موسسه حق ستیزی پس از یک هفته سکوت زبونانه به فرافکنی ذلیلانه روی آورد!

بیچارگی دشمنان تصوف و عرفان  
و جیره خواران مزدور  نفوذیِ "تکفیری"
در دستگاه های اطلاعاتی 
از رویارویی با تصوف و عرفان و اسلام ناب

برای درک میزان ضعف و زبونی آخوندکهای ضد اسلام تکفیری که به شیوه مارمولکهای هفت خط جیره میگیرند و تفرقه ایجاد میکنندو مثل عنکبوتهای دنیاخوار   اوهن البیوت در بستر باد صرصر برپا میکنند و زیر عنوان "افسران جوان جنگ نرم" قارقار به راه میندازند، به مطلب زیر از سایت فرقه نیوز نگاهی بیندازید:

واکنش صوفیه بیچاره به ساخت مستند غبار
به روز شده در:
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲ دوشنبه ۳۰ دی
بازدید :
55
این واکنش توهین آمیز در حالی صورت گرفته است که این مستند در مراحل پیش تولید بوده و اکران نشده است.!

به گزارش فرقه نیوز، در پی انتشار خبر ساخت مستندی پیرامون فرقه صوفیه بیچاره، سایت کمیته بین المللی حمایت از حقوق دراویش که وابسته به سران فرقه صوفیه بیچاره است در مطلبی توهین آمیز به این خبر واکنش نشان داد که با استقبال سایت های معارض با جمهوری اسلامی ایران مواجه شد.
لازم به یادآوری است این واکنش توهین آمیز در حالی صورت گرفته است که این مستند در مراحل پیش تولید بوده و اکران نشده است.!
از آنجا که جواب دادن به این گونه مطالب را در شان خود و شما مخاطبان عزیز نمی دانیم تنها برای اطلاع شما بازدیدکنندگان، متن این مطلب سراسر توهین را ارائه کرده و قضاوت را به عهده مخاطبین محترم واگذار می کنیم.

مطلب منتشر شده در سایت وابسته به سران صوفیه بیچاره
عنکبوت دنیاخواری به اسم مرتضی امین نیا و خوابهای شترپنبه دانه ای
آخوندک  تکفیری ناچیزی موسوم به مرتضی امین نیا اوهام بافیهای مضحکی را در سایت بدون خواننده موسوم به فرقه نیوز انتشار داده که افیونی بودن مغز ناتوان او را به اثبات میرساند.
در شرایطی که عموم سایتهای صوفی ستیز مانند بولتن نیوز، ندای انقلاب، ادیان نیوز، ادیان نت ... از رشد گرایش تردیدناپذیر مردم در ایران و جهان به تصوف آه و فغان میکنند، معلوم نیست این آخوندک بیسواد تکفیری از کجا خواب نما شده و به دنبال مستند سازی افتاده تا ضعف و فتور تصوف را نشان دهد! مثل این که غبارزیادی روی شیشه های عینکش نشسته.

درعین حال سایت ضداسلامی و تکفیری تحت مسئولیت او که فتنه نیوز واقعی است و متعلق به فرقه تکفیری "فرقه نیوز" میباشد، کاری جز انتشار اباطیل و اوهام ندارد.  مدتی است که این افیونی عنکبوت سیرت، در سایت فتنه انگیز موسوم به فرقه نیوز -یکی از ارگانهای رسمی وابسته به سرشاخه هایِ فرقه تکفیری - بی ادبی و نکبتی را به اوج عیوق رسانده و اهانت زدن و اتهام بستن و توهین کردن را - که جمله  از اعمال ضد اسلامی و تکفیری است- به رویه رایج تبدیل کرده است!! و این همه از فرط خشم  ناشی از حسادت شیطان پرستانه ای است که وجود تبهکار او و همردیفان او را از مشاهدهء گسترش روزافزون  اسلام ناب محمدی یعنی تصوف و عرفان - که میراث مکتب قرآن مجید و تعالیم چهارده معصوم است- آزار میدهد و روان بیمارش را در تنهایی مانند موریانه میخورد. پس با استناد به شریفه کریمه در جواب اعضای بیهوده باف فرقه تکفیری باید گفت :"موتوا بغیظکم"
صوفیان صافی دل به این مردک بدبخت نکبت زده میگویند:
جائی که عقاب پر بریزد         از پشهء عاجزی چه خیزد؟!

نظرات
نوشته شده در ۱۰:۵۴ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ توسط صادق شریفی
بیخود کرده این آقا اصلا جزو دراویش نیست .. خودشو الکی تو دل حضرت آقا جا کرده و فقط آبروی درویشی رو میبره
 3  2 
نوشته شده در ۱۳:۴۱ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ توسط مهدی
درسته که توهین شده ولی توهین به این روحانی ها ثوابش بیشتر است
 1  3 
نوشته شده در ۱۳:۴۸ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ توسط صادق
من خودم چند سال با این ها بودم روز اولی که اومدم سایت شما مطالب رو با غرض میخوندم و فکر میکردم شما قصد تفرقه بین فقرا رو داشتید ولی بعد از مدتی که گذشت دیدم تمام اخبار شما دست اول و درست است و من اشتباه میکردم. خداروشکر میکنم که یک بار دیگه بهم فرصت داد تا توی تله نیوفتم الان هم عرفان ناب رو از طریق نهج البلاغه متوجه میشم
 2  0 
نوشته شده در ۱۳:۴۹ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ توسط صادق
آقای مهدی لطفا توهین نکن از خدا بترس و توبه کن
 1  0 
نوشته شده در ۲۱:۵۱ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ توسط محمد
باید به تمام شما عزیزان مخصوصا آقای مرتضی امین نیاتبریک بگم که اینجوری داد دشمنان غرب را بیرون آوردند به فرموده رهبر انقلاب هروقت دیدید دشمنان اسلام از شما تعریف میکنند بدانید اشتباه میروید و... عالی هست

۱ نظر:

 1. میگن چوبو که برداری گربه دزده می ترسه
  اولا چرا وقتی یک سایت مطلبی را با سند گذاشته و رعایت ادب هم کرده شما اینقدر عصبانی شده و سرتاسر بی ادبی نثارش می کنید؟
  ثانیا جواب و منطق دارید خیلی با آرامش و مودبانه جواب بدید نه اینکه فحش و تهمت نثار کنید
  ثالثا شما که داد از عرفان و اسلام می زنید کجای عملتون مطابق با عرفان و اسلامه؟
  و آخر اینکه شما اصلا میدونید معنای تکفیر چیه و تکفیری به کی میگن؟؟ اگر فقط خدا شمارو بخاطر همین یک تهمت مواخذه کنه از آخرتتون چیزی بافی نمی مونه لذا صمیمانه میگم اول بفکر آخرت خودتون باشید بالاخره که مرگ میاد و دوم اینکه منطق و ادب داشته باشید و سوم اینکه بیخودی شلوغش نکنید

  پاسخحذف