سایت رسوای ندای انقلاب دست از توهین و سیاه نمایی علیه متصوفه بر نمیدارد

یکی از شاخه های فرقه تکفیری فتنه انگیز و انحرافی ومفسد و مضل و ضال  موسوم به "ندای انقلاب" که از بدو تاسیس و راه اندازی ماموریتی  جز ایجاد تفرقه درمیان شهروندان و هموطنان نداشته اکنون با انتشار فحش نامه ای زیر عنوان ""دراویش گنابادی" دست به دامن "علی مطهری" شدند!   " دوباره پرده از سیمای دژخیمانه و تبهکار خود به کنار میزند

"ندای انقلاب" که نقش پادویی گروههای نفوذی تکفیری درمیان دستگاه های امنیتی - مطبوعاتی را ایفا مینماید با انتشار مطلبی سراسر کذب و اتهام، شکوائیه محترمانه و مودبانه دراویش و عریضه آنهارا به یکی از نمایندگان مجلس / علی مطهری/ مطرح کرده و به آنان میتازد که شما اگر از نماینده مجلس بخواهید تا به حق پایمال شده شما رسیدگی شود، برعلیه نظام سیاه نمایی میکنید! سایت تکفیری موسوم به ندای انقلاب با این ژست مضحک درواقع یکبار دیگر درونمایه اهریمنی خودرا یکجا بر دایره ریخته است.
گردانندگان سایتهایی امثال ندای انقلاب و همپالکیهای آن غافلند که همین دسیسه چینیهاست که آبروی دستگاه های مدیریتی نظام را درسطح بین المللی و درچشم نمایندگان مجالس بین المللی بکلی برخاک میریزد و هزینه های بالایی درروند عادی سازی روابط فیمابین ایجاد مینماید.
برای عبرت خوانندگان و ثبت در کارنامه سیاهکاریهای عوامل نفوذی تکفیری، مقاله مفسدانه و مضلانه و انحرافی و فتنه برانگیز فرقه تکفیری فعال زیر اسم بیمسمای" ندای انقلاب" در سطور زیر به نظر خوانندگان گرامی میرسد:

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۲
دراویش گنابادی در نامه‌ای سرگشاده به علی مطهری ضمن سیاه‌نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی، خواستار تلاش وی برای آزادی محکومان امنیتی هم‌سلک خود شدند!
به گزارش "ندای انقلاب"،همزمان با پایان اولین سفر استانی رئیس جمهور به استان خوزستان، تعدادی از دراویش گنابادی این استان با هدایت سران این فرقه منحرف در نامه‌ای سرگشاده به "علی مطهری" تحت عنوان «به وضعیت دراویش زندانی رسیدگی کنید» ضمن سیاه‌نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی، خواستار تلاش وی برای آزادی محکومان امنیتی هم‌سلک خود شدند!
دست اندرکاران این فرقه انحرافی که به خوبی می دانند تعدادی از هم سلکان آنها به جرم نشر اکاذیب، اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی، اخلال در نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی توسط دستگاه قضایی به زندان محکوم شده‌اند، با طرح این ادعا که نامه ارسالی برای "علی مطهری" به امضاء 350 نفر از دراویش (نشانگر بند امنیتی زندان اوین) رسیده است، به‌زعم خود خواستار رسیدگی وی به وضعیت درمانی دراویش زندانی در زندان‌های اوین و عادل‌آباد شیراز و پایان دادن به حبس و محکومیت ناعادلانه و غیرقانونی! این عده شده‌اند.
منحرفان درویش مسلک که "قطب" آنها اهانت به ساحت حضرت زهرا(س) و ائمه(ع) را در کارنامه خفت‌بار خود دارد،در ادامه نامه خود با طرح این ادعای واهی که "دراویش پیرو ولایت علی‌ابن ابیطالب و ائمه اطهار(ع)"هستند، خواستار رسیدگی "علی مطهری" به موضوع تخریب خانقاه‌های خود توسط نیروهای مذهبی خودسر! شده‌اند.
این درحالی است که در سالیان گذشته برخی از خانقاه‌های فرقه مزبور که به محل فتنه‌گری و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی تبدیل شده بود، با مجوز مراجع قضایی تعطیل یا تخریب شده است.
پیش از این علی مطهری علت کار گذاشتن شنود در دفتر کارش را تردد دراویش گنابادی و خانواده برخی از فتنه‌گران سال 88 به این محل عنوان کرده بود.
شایان ذکر است، دراویش گنابادی 7 ماه قبل از برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز در نامه‌ای سرگشاده به هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان "شما بگویید مصلحت ما چیست" اقدام به سیاه نمایی علیه نهادهای نظام جمهوری اسلامی کرده بودند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر