عنکبوت دنیاخواری به اسم مرتضی امین نیا و خوابهای شترپنبه دانه ای

آخوندک  تکفیری ناچیزی موسوم به مرتضی امین نیا اوهام بافیهای مضحکی را در سایت بدون خواننده موسوم به فرقه نیوز انتشار داده که افیونی بودن مغز ناتوان او را به اثبات میرساند

در شرایطی که عموم سایتهای صوفی ستیز مانند بولتن نیوز، ندای انقلاب، ادیان نیوز، ادیان نت ... از رشد گرایش تردیدناپذیر مردم در ایران و جهان به تصوف آه و فغان میکنند، معلوم نیست این آخوندک بیسواد تکفیری از کجا خواب نما شده و به دنبال مستند سازی افتاده تا ضعف و فتور تصوف را نشان دهد! مثل این که غبارزیادی روی شیشه های عینکش نشسته
درعین حال سایت ضداسلامی و تکفیری تحت مسئولیت او که فتنه نیوز واقعی است و متعلق به فرقه تکفیری "فرقه نیوز" میباشد، کاری جز انتشار اباطیل و اوهام ندارد.  مدتی است که این افیونی عنکبوت سیرت، در سایت فتنه انگیز موسوم به فرقه نیوز -یکی از ارگانهای رسمی وابسته به سرشاخه هایِ فرقه تکفیری - بی ادبی و نکبتی را به اوج عیوق رسانده و اهانت زدن و اتهام بستن و توهین کردن را - که جمله  از اعمال ضد اسلامی و تکفیری است- به رویه رایج تبدیل کرده است!! و این همه از فرط خشم  ناشی از حسادت شیطان پرستانه ای است که وجود تبهکار او و همردیفان او را از مشاهدهء گسترش روزافزون  اسلام ناب محمدی یعنی تصوف و عرفان - که میراث مکتب قرآن مجید و تعالیم چهارده معصوم است- آزار میدهد و روان بیمارش را در تنهایی مانند موریانه میخورد. پس با استناد به شریفه کریمه در جواب اعضای بیهوده باف فرقه تکفیری باید گفت :"موتوا بغیظکم"
صوفیان صافی دل به این مردک بدبخت نکبت زده میگویند:
جائی که عقاب پر بریزد         از پشهء عاجزی چه خیزد؟!

 برای قضاوت دقیقتر خودتان نظری به خوابهای آشفته و هذیانهای یک ذهن مریض - فزادهم الله مرضاً- بیندازید .


حجت الاسلام مرتضی امین نیا امروز در گفتگو با خبرنگار فرقه نیوز با اعلام این خبر گفت: مستند غبار روایت جریان متصوفه در ایران است که دوران تاسیس، رشد و افول فرقه صوفیه ملا سلطانی را نمایش می دهد.
وی افزود:این مستند روایتی از افول این فرقه به عنوان ایده شکست خورده از حضور اسلام صوفی منش در جهان معاصر است.
وی با بیان این که این مستند به سه دوره آرامش، رشد و افول می پردازد درباره دوره اول گفت: این دوره با حضور اولین قطب فرقه ملاسلطانی در بیدخت آغاز می شود و شیوه تبلیغ دینی بیشتر مورد نظر است و اختلافات آنها بیشتر در خود منطقه با مردم محلی بروز می یابد.
وی افزود: ارتباطات آنها با مرکز پنهانی تر است و فرقه کم کم از نظر مالی رشد زیادی می یابد.
وی ادامه داد: شکل گیری و ساخت عمارت خانقاه در این دوره ، بهترین نماد فرقه می شود و این دوره تا اواسط قطب صالح علیشاه ادامه می یابد.
حجت الاسلام امین نیا در ادامه در رابطه دوره دوم جریان صوفیه ملاسلطانی گفت:در این دوره است که گرایشات سیاسی فرقه به اوج می رسد و حکومت رضاشاه و محمدرضا در راستای ساختن اسلام جدید و مجزا از قدرت مرکزی حوزه علمیه قم ، به این فرقه پرو بال می دهد.
وی افزود: امکانات زیاد برای تبلیغ و حضور در محافل علمی و فرهنگی کشور فراهم می شود و رشد فرقه در سراسر کشور در این دوره به اوج می رسد.
وی اعلام کرد: اسناد زیادی درباره ارتباط دربار و دولت با فرقه در این دوره موجود است که این دوره با شخصیت رضاعلیشاه و برادرانش رونق می گیرد.
مدیر موسسه راهبری حق پژوهی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را آغاز دوره افول فرقه صوفیه نامید و افزود: انقلاب اسلامی و پیروزی اسلام سیاسی مورد نظر امام خمینی خط بطلانی بر بسیاری جریان های اسلامی سلفی گری ، صوفی گری و سکولار بود.
حجت الاسلام امین نیا افزود: بعد از انقلاب، سلطان حسین قطب فرقه از گناباد خارج می شود و به نوعی گوشه نشین می گردد.
وی ادامه می دهد : تولیدات فکری و مذهبی فرقه در این دوره بسیار کاهش می یابد و هم اکنون این فرقه بیشتر با خاطرات خود زنده است و بیش از آنکه رهبران فعلی آن جایگاهی داشته باشند، مردگان آنها باعث تولید هویت در فرقه هستند.
وی اظهار داشت: ورود و دخالت این فرقه در مسایل سیاسی علیه نظام جمهوری اسلامی و آشکار شدن چهره واقعی آنان و مشخص شدن تفاوت عرفان ناب اسلامی وتصوف در انظار عمومی رشد آنان کم رنگ شده است.
حجت الاسلام امین نیا در پایان گفت: به طور خلاصه جریان تصوف در ایران و فرقه ملاسلطانی زمانی همانند یک غبار بر جامعه اسلامی وارد شد که امروزه این غبار در حال ناپدید شدن است و در مستند غبار این روند به نمایش گذاشته خواهد شد

۴ نظر:

 1. برای همین دارید بال بال میزنید با دراویش دربیفتید واین غبار را پاک کنید ولی می بینید که خیلی از دهانتان گنده تراست آنوقت به خورد این گونه مقلات می افتید.آخرحماقت شما را هرگزانتها یی نیست؟

  پاسخحذف
 2. سلام
  ممنون از زحماتتان مطالب جالبی دارید
  اگه امکان دارد بیشتر از فتنه نیوز بگید جون خیلی دوست دارم بدانم آیا مطالبی که بیان میکنند و فایل صوتی بیرون می دهند از کجا می آورند و چرا کسی با اینها برخورد نمیکنه؟؟
  فرقه نیوز یا بهتر است بگویم فتنه نیوز وابسته به کدام سازمان است؟؟
  چرا هر چه دوست دارند میگویند ولی فیلتر نمیشوند ولی ما نگفته فیلتر هستیم؟؟
  باز هم تشکر
  خاک پای پیروان حق

  پاسخحذف
 3. این بیچاره معلوم نیست چی مصرف کرده!
  چون قبلا که تریاک مصرف میکردند فازشون معلوم بود ولی الان اینقدر مواد مخدر وارد کشور کردند که وقتی خودشان مصرف میکنند معلوم نیست فازشون چیه!

  خداوند بزرگ یار و یاور همه مومنان ، دراویش و دوستان دراویش سلسله جلیله نعمت الهی سلطانعلیشاهی باد وسایه پیر بزرگوارمان برسرمان همواره مستدام باد
  الهی آمین

  پاسخحذف
 4. آنجا که عقاب پر بریزد از پشه ی لاغری چه خیزد

  پاسخحذف