فاشیستها در بروجرد با روش قهرآمیز با مردم برخورد میکنند

روش مارمولکهای آخوندنما در کاربرد روش فاشیستی موسوم به "اقناعی - قهری"!!
آخوند نمای تکفیری در بروجرد موسوم به علی اسماعیلیان ادعا کرد که " اجازه نمی‎دهیم در حوزه دیداری و شنیداری غذای فاسد روحی وارد سبد کالای مردم شود."
 در ایام دولت امید و اعتدال کار به جایی رسیده که فاشیسم آخوندی توسط گروه های تکفیری که به صورت مارمولک لباس ملایی به تن کرده اند به مردم حمله میکنند و لباسهای آنها را به تنشان پاره پاره مینمایند و اسم عمل خودرا" امر به معروف و نهی از منکر به روش اقناعی - قهر"ی میگذارند!

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در کمال جسارت و دریدگی مدعی شد: مواردی از شیطان‎پرستی در بروجرد دیده شد که با روش‎های اقناعی و قهری وارد عمل شدیم.

به گزارش ایسنا، آخوند نمای تکفیری موسوم به  علی اسماعیلیان در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی گفت: باید هماهنگی و نظارت کافی بر رسانه‎های ارتباط جمعی وجود داشته باشد. ارائه یارانه به مطبوعات استان و تشویق آثار هنری هنرمندان در راستای توسعه فرهنگی بود. با آثاری که با فرهنگ حجاب و عفاف مغایرت داشته برخورد کرده و در این رابطه سی‎دی‎ها و کُتبی امحاء شده‎اند.
 در بروجرد مواردی از شیطان‎پرستی مشاهده شد که با روش‎های اقنایی و قهری وارد عمل شدیم،زیرا  متأسفانه برخی لباس‎ها و زیورآلات در بین بانوان و مردان نشان از شیطان‎پرستی دارد که این افراد به‎صورت ناآگاهانه از آنها استفاده می‎کنند و نیاز است که علائم آن را نشان دهیم. باید با اسامی بیگانه در استان برخورد شود،  کار اداره فرهنگ و ارشاد استان قهری نیست و باید در این راستا متولیان امر همکاری لازم را با این اداره کل داشته باشند.
 کل دستگاه‎ها عملکرد خود را در خصوص حجاب و عفاف ارائه می‎دهند اما این امر نیازمند ضمانت اجرایی است
اعتراض به فضولی های فضولباشی های حرفه ای
یک روحانی هنگام امر به معروف و نهی از منکر در بیمارستانی در مرند بدست فردی شرور مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به گزارش واحد مرکزی خبر، شامگاه سه شنبه 17 دی حجت الاسلام و المسلمین اکبر مرندی رییس دفتر سابق امام جمعه مرند در بیمارستان این شهر در حین امر به معروف و نهی از منکر بدست شرور سابقه دار مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
وی که برای عیادت پدرش از قم عازم مرند شده بود در بخش بستری بیمارستان رازی مرند در حالیکه قصد داشت چند نفری را که در حین جر و بحث با صدای بلند نظم بیمارستان را بهم زده بودند به آرامش دعوت کند از سوی یکی از این اشخاص با مشت و چاقو مورد حمله قرار گرفت.
در پی این حادثه وی دچار شکستگی دست و جراحت شدید از ناحیه سر گردید و در بیمارستان بستری شد.
فرد مهاجم با بیش از بیست مورد سابقه شرارت از افراد شرور منطقه است.
حجت الاسلام اکبر مرندی از جمله روحانیون بسیار با اخلاق و عالم منطقه و نیز برادر شهید محمد مرندی از شهدای به نام و مطرح شهرستان مرند است.
گفتنی است فرد مهاجم بازداشت شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر