شیطان پرستان بیسواد به بهانه مبارزه با "عرفانهای دروغین"، میکوشند یک ایدئولوژی قلابی مبتنی بر خرافات و چاه پرستی را به جای مذهب تشیع و اسلام جا بیندازند!

جیره بگیران بیسواد
"فرقه فتنه انگیز تکفیری"
دوباره به "همایش پردازی" رو آورده اند!
بازهم بوقچی های عمامه به سر بیسواد و هوچی،  در اهواز نشستی به راه انداخته و دوباره به بهانه "همایش و گردهمایی" از سرگشاد شیپور فوت کرده اند!
این عمامه به سرهای بیسواد و عربده کش که  "مَمد بوقچی" های کفن پوشِ دوران "پُست انقلاب" اند، توسط حامیان خود - که کارشان پوستر چاپ کردن و بنر و بیلبورد درست کردن و بر در و دیوار شهرها چسباندن است- تشویق میشوند که گهگاه  در به اصطلاح "همایشهای آنچنانی" به بیان صحبتهای "کلیشه ای و فرمایشی" و هزار بار تکراری بپردازند!! 
تولید خائنانه و مُسرفانهء این بیلبوردها و بنرها و برگزاری بیهودهء همایشهای کذائی گاهی برعلیه مذاکره با "شیطان بزرگ!!" صورت میگیرد، گاهی هم برعلیه به اصطلاح" شیطان پرستهای جریان مدار !!"
اما مردم به امثالِ این عربده کشِهای بیسوادِ بوقچی ظرف هشت سال گذشته تفهیم کرده اند که "دائر مدار جنبش شیطان پرستی" خودِ این مبلغانِ فتنه انگیزِ قلابیِ منحرفِ ضالِّ مُضلِّ ذلیلِ  حقیرند که به امید دریافت مواجب، یک "فرقه تکفیری ضد توحیدی" زیر اسم "تشیع" به راه انداخته و دین اسلام و تعالیم قرآن مجید به راه انداخته اند! این بیخردان دربرابر وجدان بیدار مسلمانان ایران و جهان در برونمرز و درونمرز، دست و پا میزنند تا مکتب تشیع را  به قهقرایِ"چاه پرستی" و جعل "امامزاده های بی نام و نشان" فروبکشند.
در افشاگری ضعف مدیریت و سوء تدبیر آقایان اریکه نشین همین بس که آقای"ناطق نوری" در اخرین سخنرانی خود به نکته ای اشاره کرد. او گفت در طول هشت سال گذشته درآمدهای ایران ناشی از فروش نفت بیش از کل درآمدهای ایران از دوران مظفرالدینشاه تا پایان دوران ریاست جمهوری سیدمحمدخاتمی بوده است!
اکنون بحث برسرآن است که با این درآمد عظیم، دستگاه شیطانی پروپاگاندا، در طول هشت سال گذشته مخارج نجومی کرد و حیف و میلهای زیادی براه انداخت تا در اذهان مردم چنین جا بیندازد که "عرفان و شیطانپرستی"  در ردیف هم قرار دارد! اما همین سیاست رسوا کننده باعث شد که درآینه وجدان بیدار و روشن مردم ایران و جهان، طبع شیطنت گستر و نهاد شیطانی گردانندگان این سیاست کثیف برملا شود و اکثریت مردم به روشنی دریابند که این تبهکاران میکوشند مکتب مورد اعتقادخودشان یعنی "پرستش اهریمن دُژاندیش" را به نام اسلام و تشیع در ایران جا بیندازند، و در دوران "پُست مدرن"، عطشانِ آدمیت به معنویت را در مجمرهء مناسکِ شیطان پرستی خود دود بدهند! اما زهی خیال باطل!
دیگر هیچ کس ذره ای اعتماد و باور به بوقها و بوقچیهای مکتب شیطان پرستی و ضدیت با اسلام و عرفان و قرآن و معنویت ندارد و برگزاری این قبیل همایشها جز اسراف بیشتر و رسوایی افزونتر نتیجه و حاصلی برای برگزارکنندگانش به بار نخواهد اورد.

برای آگاهی از اباطیل بیان شده توسط بوقچیهای کذایی مطلب زیر را بخوانید:

منبع: ایلنا/1392-08-11,
معاون فرهنگی رئیس دادگستری استان خوزستان: مردم از کارکنان دستگاه قضایی انتظار بیشتری دارند. اقدامات اگر با پژوهش و آموزش همراه باشد، خدمت بیشتری می‌توان به مردم و نظام اسلامی کرد.

ایلنا: معاون فرهنگی رئیس دادگستری استان خوزستان گفت: کارکنان دستگاه قضایی باید از مسائل اجتماعی پیرامون خود آگاهی داشته باشند چراکه مردم از کارکنان این دستگاه بیشتر از کارکنان سایر دستگاه‌ها انتظار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی در همایش آشنایی با عرفان‌های نوظهور و شیطان پرستی، که در مجتمع قضایی شهید تندگویان اهواز برگزار شد، اظهار داشت: امروز نظام اسلامی ایران که برخاسته از مکتب تشیّع است، مورد آماج فرهنگی دشمنان است و برکسی پوشیده نیست که دشمن قسم خورده است تا نظام اسلامی را از درون خالی کند.دشمنان نظام وقتی دیدند از راه تهاجم فیزیکی نمی‌توانند بر کشور ایران مسلط شوند، از راه فرهنگی هجوم آوردند و به ویژه جوانان و بنیان خانواده را مورد هدف قرار دادند.مردم از مدیران، کارکنان و حتی مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی، به عنوان کسانی که با حقوق و قوانین آشنایی دارند، انتظار بیشتری دارند و از همین رو برآن شده‌ایم تا با عنایت خداوند، این دوره‌ها را به صورت مستمر برگزار کنیم. اقدامات اگر با پژوهش و آموزش همراه باشد، خدمت بیشتری می‌توان به مردم و نظام اسلامی کرد.

در ادامه این همایش،حجت الاسلام و المسلمین دبیری "رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز" اظهار داشت: آشنایی افراد با ماهیت فرقه‌های انحرافی، به تقویت مبانی اعتقادی و گام برداشتن در مسیر اهل بیت کمک می‌کند. یکی از راه‌های پیشگیری از اثرگذاری دشمن بر یک مکتب، شناخت اندازه تهاجم دشمن است. هم اکنون از ۱۸۰۰ شبکه ماهواره‌ای فعال در منطقه خاورمیانه، ۳۰۰ سایت مربوط به وهابیت است. همچنین در هر حج تمتّع ۲۰ میلیون کتاب درخصوص وهابیت بین حجاج توزیع می‌شود.این همه دشمنی نشانه درخشش تشیع در جهان است و قطعاً دشمنان به اندازه‌ای که هزینه می‌کنند موفق نبوده‌اند؛ اما، نباید از توطئه‌ها و اقدامات آنان به سادگی گذشت.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین "حمید نگارش"، سخنران اصلی این همایش، به تشریح ماهیت فرقه‌های نوظهور رایج پرداخت و گفت: بر خلاف دوران مدرنیته که دین ستیزی رواج یافت؛ در دنیای پست مدرن امروز، به واسطه سرخوردگی بشر از عقل مدرن، اقبال به دین در حال شکل گیری است. از سوی دیگر مباحث عرفانی همواره برای افراد جذابیت داشته است.
وی ادامه داد: فعالیت این نوع فرقه‌ها در ایران، تمهیدات امنیتی و سیاسی شدید فرقه‌ها، تولید و تکثیر رقبای اسلام و فرقه سازی، شناخت باطل برای شناخت حق و تلاش غرب برای مدیریت گرایش جهانی به معنویت، از دیگر دلایلی است که ضرورت طرح این مباحث را نشان می‌دهد. دایره المعارف آیین جدید انگلستان، ۲۵۰۰ آیین و فرقه جدید را معرفی می‌کند و ملکم همیلتون جامعه‌شناس حوزه دین می‌گوید که پنج هزار آیین جدید در دنیا وجود دارد، اما تعداد این فرقه‌ها در کشور ۵۰ مورد است که رایج‌ترین آن‌ها اوشو، دالایی لاما، سای بابا، فالون دافا، رام ا...، اکنکار، عرفان سرخپوستی، کابالا، شیطان پرستی و جریان پائولو کوئیلو است.نادیده گرفتن وجود خدا و انکار وجود مبداء حکیم و واجب الوجود بالذات در بیرون از انسان، شادمانی به عنوان هدف غایی زندگی، نفی عقلانیت و فلسفه و منطق و پیروی صرف از استاد، مخالفت با ادیان الهی، شریعت ستیزی و فقه گریزی (در عین برخورداری از دستورالعمل‌ها و محدودیت‌هایی برای پیروان)؛ از ویژگی‌های مشترک فرقه‌ها و عرفان‌های نوظهور است.
نگارش، گسترش اسلام خواهی و بیداری اسلامی در سراسر دنیا، پذیرش جنگ نرم و ابزارهای آن - همچون فرقه سازی و درک دقیق علل گرایش به فرقه‌ها، اعم از معنویت خواهی و مشکلات روحی، اثر پذیری از تبلیغات، سوء رفتار مدعیان دینداری، استفاده سران فرقه‌ها از اعمال خارق العاده و ضعف تربیت دینی- را از راهکارهای مقابله و مصون سازی در برابر عرفان‌های کاذب برشمرد.
وی درخصوص راهکارهای عملی مقابله با عرفان‌های نوظهور و شیطان پرستی، بیان داشت: جامعیت دین، ترویج عقلانیت دین، تبیین و مبارزه با انحرافات و خرافات، تبلیغ عملی دین، پاسخ گویی به شبهات، معرفی عرفان اسلامی و ویژگی‌های عارفان مسلمان، تقویت نهاد خانواده و تقویت ارتباط عاطفی با نسل جوان، مانع گرایش افراد جامعه به عرفان‌های کاذب است.

این همایش که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و با حضور کارکنان دادگستری خوزستان و ادارات تابعه دستگاه قضایی در استان، همچنین جمعی از سران عشایر استان برگزار شد؛ دومین همایش از دوره‌های فرهنگی-آموزشی دفاع از حریم تشیّع است که با همکاری حوزه علمیه شهرستان قم برگزار می‌شود

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر