بچه مارمولکها که سالها زیر بیرق تصوف ستیزی به غارت بیت المال و چپاول ثروت عمومی مشغول بودند و رانتهای کلان میگرفتند، از کساد شدن بازار نیرنگ دغلبازیهایشان خشمگینند

اظهار لحیهء بیجا و فضولیهای نابجایِ چند
بچه مارمولک عبا - عمامه ای
پس از هشت سال خیانت ممتد نسبت به فرهنگ معنوی وعرفانی اسلام ناب محمدی برخاسته از تعالیم درخشان بزرگان مکتب تصوف علوی و شاگردان جناب شیخ حسن بصری  که در اثنای آن "انتشارات حقیقت" تعطیل و "فصلنامه عرفان ایران" ممنوع و "حسینیه ها" تخریب و "سنگها بسته و سگها گشاده" شدند، اکنون مشاهده میشود که اندک اندک بهارِ ازراه رسیده، یخهایِ کَپک زده را آب کرده و راه را بر نضج مجدد قرآن و مکتب اهل بیت باز میکند.
در همان حال مشاهده میشود که پایگاه فرقه فتنه انگیز تکفیری موسوم به "فرقه نیوز" از سرخشم و حقد و عداوت، معاندت ذاتی خود را با اهل باطن آشکار کرده و با بازی  کردن با خون "شهداء" ناشیانه میکوشد تا به تخطئه تصوف که عرفان حقیقیِ "اسلام ناب محمدی" است بپردازد.
جواب کوتاه مردم ایران به اصحاب فرقه تکفیری جمع شده در سایتهای مخرب این است که "این فضولیها به شما نیامده"!
فرقه نیوز مینویسد:

گسترش تصوف به جای عرفان در موسسه حکمت و فلسفه ایران
به روز شده در:
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۷ مهر
بازدید :2

موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران که زیر نظر حوزه علمیه میباشد با قرار دادن شهرام پازوکی صوفیه مارک دار گنابادیه به عنوان مدیر گروه عرفان در حال جایگزین کردن  تصوف به جای عرفان اسلامی در جامعه است
فرقه نیوز- واحد تصوف: آنچه باعث طرد شدن یک انسان از مکتب اسلام و اهلبیت(ع) می شود، اعتقادات ناصحیح و باطلی است که برای آن انسان پیدا می شود و البته این اعتقادات ناصحیح تا موقعی که در درون یک شخص منفردا باشد، چندان اثر مخربی نخواهد داشت مگر برای همان شخص. ولی آنگاه که این اعتقادات باطل بصورت یک تز و ایدئولوژی آن هم در قالبی تشکل یافته و حزب و گروهی منظم در می آید یقینا آثار مخربی نه تنها برای خود آنها بلکه برای جامعه اسلامی پیش می آورد و اینجاست که رهبران دینی ما احساس وظیفه می‏کنند به نوعی دیگر مسلمانان را از آثار زشت این غده سرطانی مطلع سازند و یکی از آن راههای طرد نمودن آن خط فکری از حوزه اسلام و مکتب اهل بیت می باشد. 
دانش و علم عرفان به معنای حقیقی، علمی است که هیچ کدام از این اعتقادات باطل در آن علم وجود ندارد، البته اگر کسی خود را عارف بداند و معتقد به اعتقادات باطلی همچون بعضی از فرقه‌های صوفیه باشد او هم مطرود از دین و مذهب خواهد بود، ولی چون علم عرفان در حد خودش مشهور و معروف به چنین اعتقادات فاسدی نیست لذا با تصوف فرق می کند.
زیرا عرفان اسلامی قابل مقایسه با تصوّف نیست، چون عرفان اسلامی برگرفته از آیات و روایات و سیره و سنّت پیامبر اکرم (ص) و ائمه (ع) و روش عملی علمای دین بوده است اما تصوف برگرفته از ذوق و سلیقه عده ای است که تحت عنوان طریقت به آن عمل می کنند. در اسلام چیزی به نام تصوف وجود ندارد تا تصوف اسلامی نام بگیرد، بلکه تصوف زاییده افکار فرقه گرایانه صوفی هاست که هیچ ربطی به عرفان ندارد.
در ادامه به بیان معرفی استاد عرفان از نگاه رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای می پردازیم و بیان میکنیم طرز فکر عرفان تایید شده از سوی مقام معظم رهبری چقدر با عرفانی که در حال حاضر توسط موسسه حکمت وفلسفه ایران از سوی شهرام پازوکی در بین جوانان رواج پیدا می کند تفاوت دارد.  
 استاد عرفان از نگاه رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای
مقام معظم رهبری در پیامی به مناسبت رحلت آیت‌الله بهاءالدینی، این شخصیت بزرگ را چنین توصیف کردند. این عالم بزرگ از جمله نوادری بود که همواره در حوزه‌های علمیه همچون ستاره درخشان معنویت و عرفان، راهنمای خواص و مایه دلگرمی و امید برجستگان‌اند، مقام رفیع اخلاقی و معنوی آن بزرگ مرد، موجب آن بود که هر کلمه و اشاره او، چون برقی در چشم ارادتمندانش بدرخشد و دریچه‌ای به عوالم معنا بگشاید... ، این عالم کهنسال و مراد و مقبول فضلا و علما، عمر با برکت و پرفیض خود را در بهشتی از پارسایی و زندگی زاهدانه، در کنج محقر خانه‌ای که ده‌ها سال شاهد غنای معنوی صاحبش بود، به سر آورد و بی‌اعتنایی حقیقی به زخارف ناپایدار دنیوی را که سیره همه صاحب‌دلان برجسته حوزه‌های علمیه است، درس ماندگار خود ساخت. 
عرفان آیت الله بهاء الدینی: 
ایشان روزی که گروهی از سپاهیان اسلام برای دیدار شرف یاب شده بودند،  فرمودند: «من برای ملاقات با شما غسل کرده‏ ام.
دغدغه خاطر و علاقه باطنی ایشان به رزمندگان موجب گردید که در برهه ه‏ایی از دوران جنگ که فشار شدیدی بر بسیجیان و سپاهیان و ارتش ‍ وجود داشت ایشان بفرمایند:
 امشب از فکر جبهه ‏ها خوابم نبرد، چرا که می‏دیدم چه بر سر رزمندگان می‏ آید. و چندی بعد در اثر آن اندوه به بیماری سختی مبتلا شدند.
آن بصیرت و این علاقه وافر موجب شد که با کهولت و ضعف مزاج در برخی جبهه‏ ها و حمله‏ ها از جمله عملیات والفجر مقدماتی حضور پیدا کنند و خاطره‏ای جاودان در دفتر وجود رزمندگان به یادگار بگذارند.
 
عرفان شهرام پازوکی: 
شهرام پازوکی عضو فعال فرقه صوفیه گنابادی سال 1387 در میزگرد نصر،تصوف و عقلانیت مدعی شد که اسلام در عصر جدید به دست هانری کربن و سید حسین نصر به جهانیان معرفی شده است.
او می گوید: اغراق نیست بگوییم که در عصر جدید، دو نفر یعنی دکتر نصر و هانری کربن بودند که اسلام را به جهانیان معرفی کردند.!
از دید جناب آقای پازوکی قطعا امثال سید حسین نصر معرفان اصلی اسلام به جهانیان در عصر کنونی هستند اما کدام اسلام؟
اسلام آقای نصر اسلام پلورالیستی صوفیانه است، که در آن اسلام نوکری غرب و شرق و خدمت به آمریکای جنایتکار افتخار است اسلامی که باعث شد، آقای نصر مسئول دفتر مفتضح ترین چهره فاسد قبل از انقلاب یعنی فرح پهلوی شود و آقای نصر در نقش تنظیم کننده جشن هنر خدمت فراوانی به اسلام کند.
امروز نیز خدمت به اسلام توسط سید حسین نصر و فرزندش "ولی نصر" در آمریکا کاملا مشهود است. ولی نصر، فرزند خلف نصر امروزه مسئول مبارزه با ایران در شورای روابط خارجی آمریکا است و عضو تیم بوش و اوباما برای مبارزه علیه انقلاب اسلامی می باشد.
بر خلاف اعتقاد آقای پازوکی، ما امام خمینی رحمت الله علیه و شهدای هشت سال دفاع مقدس همچون متوسلیان،همت وشهدای ایستادگی و مقاومت و شخصیتهای مجاهدی را معرف اسلام به جهانیان می دانیم که اسلام آنها، اسلام ذلت و حقارت نبود،اسلام تسلیم و تصوف نبود.اسلام آنها اسلام مجاهده،صبر و استقامت بود. 
 حال سوال این است که موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه  ایران چگونه عرفانی را به جوانان معرفی میکند؟
 جناب آقای خسروپناه رئیس محترم موسسه پزوهشی حکمت و فلسفه ایران اگر کمی دقت کنید به راحتی متوجه می شوید که   موسسه شما مروج عرفان نیست بلکه مروج تصوف فرقه ای آن هم از نوع گنابادیه است که امروزه تبدیل به گروه سیاسی شده است و تمام تلاش خود را برای پایمال کردن خون شهدا انجام می دهد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر