به شهادت رسیدن یک درویش حقانی در حین عبور از خیابان درشهرکرد به دست دو چاقوکش موتورسوار

ماشین ترور دگر کیشان در کشور را باید متوقف کرد

برنامه های "مغزشویی"  حلقه های موسوم به صالحین و نشستهای بصیرت چگونه افکار "بسیجی" ها را شکل میدهد

طلبه بسیجی محمد مهدی سعیدی: کلیه برنامه های" بسیج" در قالب "حلقه های صالحین" باید همراه با(به اصطلاح) "خروجی تربیتی" باشد و این (به اصطلاح)"خروجی تربیتی" نیز در تغییر رفتارهای بعد از دوره های آموزشی باید مشهود باشد!!

معاون تربیت و آموزش سپاه کاشان خبر از آموزش سرگروههای حلقه های صالحین پایگاه های بسیج داد

خبرگزاری رساـ معاون تربیت و آموزش سپاه کاشان از آموزش 600 نفر از سرگروه های حلقه های صالحین پایگاههای بسیج شهرستان کاشان خبرداد.


جنایت دوموتور سوار چفیه بردوش
برعلیه دراویش حقانی در شهر کرد
درهفته گذشته هموطنان ما در شهرکرد به طور ناباورانه شاهد بودند که چگونه یکی از شهروندان پیرو مکتب درویشی حقانی درحین عبور از خیابان مورد حمله دو چاقوکش موتور سوار قرار گرفت و از پا درآمد. این دوموتور سوار، چفیه برگردن داشتند و با عربده کشی به قصاد تهدید و ارعاب مردم حاضر در صحنه، شعارهایی به نفع "ولایت فقیه" و دشنامهای رکیکی برعلیه به اصطلاح مخالفان "ولایت فقیه" میدادند و بذر کینه و نفرت را درجامعه پراکنده میکردند. پلیس و ناجا و نیروهای حافظ امنیت نیز قدمی برای بازداشت و دستگیری این مرتکبین جنایت درروز روشن برنداشت و آنها پس از انجام این جنایت فجیع و شناعت بار صحنه را ترک کردند و پیکرغرقه بخون آن درویش را برکف سرخیابان برجای گذاشتند.این وضعیت نگرانی عمومی را نسبت به فقدان امنیت دگر کیشان و هموطنان به بهانه "دگر کیشی" دامن زده است.

دیگرجای تردیدی باقی نمانده که با شدت یافتن فعالیتهای ضدقانونی و قانون شکنانه باندهای آدمکش در شهرها و شهرستانهای کشور، جان دگرکیشان در  سراسر ایران در خطر قرار دارد.

در همین حال مشخص است که این اعمال خشونت آمیز و جنایتبار بصورت برنامه ریزی شده و زنجیره ای تحقق مییابد و اتفاقی نیست. این برنامه ریزیها با تحریک نیروهای متعصب و افراطی  صورت میگیرد و معمولا در غالب موارد ضاربین - که شعار "مرگ برضد ولایت فقیه" میدهند- ابایی از شناخته شدن چهره خود به عنوان عوامل بسیجی ندارند. درهمین حال   یک طلبه - بسیجی به اسم محمد مهدی سعیدی، معاون تربیت و آموزش سپاه کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان،  به خط مشی پیش روی "حلقه های به اصطلاح صالحین" و "طرح موسوم به بصیرت" بسیج اشاره کرده و نکات جدیدی را بیان نمود:


به گزارش حبرگزاری رسا یک طلبه بسیجی به نام محمدمهدی سعیدی مدعی شد:
شرکت کنندگان درکارگاه های آموزشی سرگروه های حلقه های صالحین بعد از پایان دوره آموزشی مسائل تربیتی و روان شناسی، آموزش های فرا گرفته را در حوزه ها و پایگاه های مقاومت با موضوع نظام ولایی مورد بحث قرار می دهند.در پایان کارگاه های آموزشی سرگروه های حلقه های صالحین در پایگاه ها و حوزه مقاومت زیرپوشش خود، طی مدت 10 جلسه موضوع نظام ولایی را مورد بحث قرار می دهند و بعد ازپایان 10 جلسه دستاوردهای خود را در بحث نظام ولایی ارائه می دهند. در پایان کارگاههای آموزشی، هریک از سرگروههای حلقه های صالحین شرکت کننده در کارگاههای آموزشی 22 نفر بسیجی را تحت پوشش آموزش های تربیتی قرارمی دهند.
خانم های بسیجی سرگروههای حلقه های صالحین نیز سبک زندگی در حوزه ها و پایگاههای بسیج را مورد بحث بررسی قرار می دهند و نتایج آن را گزارش می کنند.  
 اجرای نمایشگاه بصیریت صالحین با موضوعات رهنمودهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و علما پیرامون مسائل تربیتی و استفاده از اتوبوس کتاب، از جمله برنامه های جنبی کارگاه های آموزشی سرگروههای حلقه های صالحین در شهرستان کاشان میباشد. 
 مهد کودک اسلامی در کنار دوره آموزشی برای نخستین بار درکاشان براه افتاده و در آن از خواهران بسیجی فعال در مهدهای قرآن پایگاههای بسیج در مهده کودک اسلامی استفاده می شود!
د

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر