فرقه نیوز با هدف تحریف نوشت: "کمیته حقوق بشر" بیانیه ای علیه "فرقه نیوز" منتشر کرد

انعکاس بیانیه مطبوعاتی
"انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران"
در سایت "فرقه نیوز"(فتنه نیوز!!) 
سایت دروغپرداز موسوم به فرقه نیوز (فتنه نیوز!!) توسط منحط ترین اقشار توطئه گر تباهکاری اداره میشود که از خزانه  "دایره ادیان و مذاهب" وابسته به وزارت اطلاعات جیره و مواجب دریافت میکنند."دایره ادیان کذائی" با فعالیتهای "شیطان پرستانه و ضدانسانی خود" درسالهای گذشته  ضربه های زیادی درمجامع بین المللی مدافع حقوق تنوعهای دینی واعتقادی بر وجهه نظام حاکم بر ایران وارد کرد که منجر به صدور قطعنامه های متعدد در اعتراض به نقض مستمر حقوق بشر و حقوق شهروندی ایرانیان در "شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد" گردید. اکنون و در آستانه دوران گذار باز هم شاهدیم که مواجب بگیران این مرکز توطئه و فتنه، دست از شیوه نخ نماشده  تحریف فاحش و دروغپردازیهای همیشگی در جهت نفی حقوق هموطنان مسلمان شیعه ایرانی پیرو مرام درویشی برنمیدارند و درهمین راستا،  بیانیه اخیر "انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران"  را بطور نادرست و تحریف شده  انعکاس میدهند!


کمیته حقوق بشر بیانیه ای علیه فرقه نیوز منتشر کرد
به روز شده در:
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۲ شنبه ۱۲ مرداد
بازدید :
4
انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران با انتشار بیانیه ای اخبار فرقه نیوز در حوزه تصوف و دراویش را "بسیار خطر آفرین" عنوان کرد.
به گزارش فرقه نیوز؛ انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران بار دیگر با مظلوم نمایی و بیان واکنش های دولتی نسبت به بی قانونی های اعضای این فرقه، اخبار پایگاه خبری فرقه نیوز را "بسیار خطر آفرین" عنوان کرد.
در ادامه این بیانیه در واکنش به خبر منابع نذورات فرقه گنابادیه مطالب بیان شده آن را خطرناک دانست و در واکنشی حمایت گونه از قاچاقچیان مواد مخدر، اعلام کرد که پس از برخورد بی رحمانه قوه قضاییه نسبت به قاچاقچیان مواد مخدر و اعدام برخی از این افراد بیان کرد که نباید این خبر را باور کرد.
در بند پایانی این بیانیه آمده است که این انجمن، مجامع بین المللی و افکار عمومی را به خطر این روش سیستماتیزه و عواقب سنگین آن جلب مینماید و خواهان متوقف کردن بی قید و شرط  آن می باشد.
این درحالی است که در بسیاری از واکنش های این کمیته نسبت به اخبار فرقه نیوز تاکنون آمده است در مسایل خانوادگی سلسله گنابادیه دخالت نکنید.
گفتنی است مسئول روابط عمومی کمیته  به اصطلاح پاسداشت حقوق بشر در رابطه با ایران که زیر نظر سرویس های جاسوسی فرانسه، آمریکا و انگلیس فعالیت می کنند آقای مصطفی آزمایش معروف به سخنگوی فرقه صوفیه گنابادیه می باشد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر