از "مردابِ پرونده سازی" تا "گردابِ پروپاگاندا"

کشتی شکستگانی که
در "گرداب ضلالت"
دست و پای بیفرجام میزنند
بد  نیست سربازان به اصطلاح "جنگ نرم" یک دوره فشرده آموزشی ببینند تا تفاوت میان"فضای مجازی" و "فضای وهمی" را کشف کنند!!
"فرقه نیوز" از سایتهای "پوششی -زنجیره ای" وابسته به محافل موسوم به "مطبوعاتی - امنیتی" تحت شمول "سازمان مخفی اطلاعاتِ سپاه - بسیج"/به نقل از سایت "انحرافی -فتنه برانگیز" موسوم به "ایکنا" / خبر از انتشار یک "سی دی" تازه میدهد که مشتمل بر مجموعه ای از خالی بندیها و دروغ پردازیهای معمول دستگاه های موسوم به "خودعمارپندار" میباشد که شب و روز در خوف از "هجمه فرهنگی دشمنان فرضی در فضاهای مجازی و واقعی" به اتلاف انرژی و زمان و آرامش اشتغال دارند.
گردانندگان شناخته شده سایتهای پوششی زنجیره ای وآمران و تهیه کنندگان   "سی دی"های وابسته به پایگاه اینترنتی موسوم به "گرداب" برای بالابردن ظرفیت مانور خویش برای پدافند در "فضای مجازی"، ناچار به به آفند در "فضای  وهمی و خیالی" شده اند وبه هر فرد و گروه و جمعیتی به دلبخواه خودشان !!! نام  برانداز وعنصر بیگانه و عامل جنگ نرم میچسبانند!
نکته بدیع آن است که برای این "جماعت ریاکار مارمولک کردار" چیزی جز "رسوایی" عاید نشده است،  البته علیرغم همه  دود و دَم هایی که با صرف هزینه های میلیونی و میلیارد از بیت المال به راه انداخته اند!
مقاله فرقه نیوز به شرح زیر است:

نرم‌افزار تخصصی «گرداب»(فرقه‌های ضاله) به نقد و بررسی 50 دين و فرقه‌های ضاله و نوظهور در قالب مقاله و سخنرانی می‌پردازد.
به گزارش فرقه نیوز به نقل از ايكنا، نرم‌افزار تخصصی «گرداب»(فرقه‌های ضاله) به نقد و بررسی اديان و فرقه‌های ضاله، نقد و بررسی ۵۰ دين، فرقه ضاله و فرق نوظهور، بيش از دو هزار عنوان متن، بيش از ۱۰۰ عنوان سخنرانی، بيش از ۱۸ ساعت سخنرانی تصويری، همايش و مستند پرداخته است.
در نرم‌افزار تخصصی گرداب می‌توان مطالبی چون مجموعه ۳۱۲ عنوان مطلب درباره شناخت، عقايد صهيونيسم و سياست‌های يهود، مجموعه ۸۴ عنوان مطلب درباره آشنايی، بزرگان، بنيانگذاران، جنايات و عقايد وهابيت و مجموعه ۳۱ عنوان مطلب درباره آشنايی، بررسی و سياست تصوف مشاهده كرد.
مجموعه ۷۰ عنوان مطلب درباره زرتشت و اديان‌های ايرانی، مجموعه ۳۰۸ عنوان پرسش و پاسخ درباره ۱۷ دين و فرقه ضاله، مجموعه ۲۲ عنوان مطلب درباره بودائيسم، مجموعه ۴۵۰ عنوان مطلب درباره آشنايی آموزه‌ها، عقايد، فرقه‌ها، كليسا، جغرافيا مسيحيت و … و مجموعه ۴۱۷ عنوان مطلب درباره شناخت تاريخچه، احكام و نقد بهائيت موجود است.
نرم‌افزار گرداب دارای مطالبی ديگری چون مجموعه ۱۵ عنوان مطلب درباره آشنايی فرقه‌ها و …، مجموعه ۴۳ عنوان مطلب درباره شناخت شيطان‌پرستی، مجموعه ۱۶۰ عنوان مطلب درباره شناخت و آشنايی با اديان و فرقه‌های ديگر، مجموعه ۱۸ ساعت فيلم و مستند و مجموعه ۱۴۱ عنوان سخنرانی درباره بهائيت، وهابيت، شيطان‌پرستی، يهود و ديگر فرق ضاله از اساتيد مشهور است. جستجو پيشرفته در تمامی متون با امكان انتخاب دامنه از امكانات اين نرم‌افزار است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر