ادامه فعالیتهای تخریبی سایتهای فتنه گر بر علیه فعالیتهای "انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران"

اظهار خشم محافل "مطبوعاتی - امنیتی" اطلاعاتی
از فعالیتهای افشاگرانه تلویزیون اینترنتی "دُرّ تی وی"

به دنبال افشای طرح های سیاه دامنه دارِ تهیه شده در "دایره ادیان و مذاهب وزارت اطلاعات "( آقای حیدرمصلحی)؛  موسسه "فِرَق و ادیان در قم"؛ و سایر مراکز  وابسته مانند "موسسه بهداشت معنوی"...  - که مبتنی بر راه انداختن جنگهای روانی از طریق اشاعه اکاذیب و وارد آوردن افتراهای نابجا و ناصواب به پیروان مکتب و مسلک درویشی در فضای سایبری از طریق سایتها و وبلاگهای زنجیره ای مانند "ادیان نت" و "ادیان نیوز" و خرقه" و "فرقه نیوز" و"دیده بان سنتر" و ... میباشد- و انعکاس وسیع این افشاگریهای دقیق در رسانه ها شنیداری بین المللی، مزدوران و مواجب بگیران سایتهای پوششی وابسته به محافل مطبوعاتی - امنیتی به خیال پاتک زدن بر علیه "انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران" افتاده  و به طرح ادعاهای نابخردانه نوینی برای تخطئه فعالیتهای افشاگرانه آن مبادرت ورزیده اند. عملی که درعین حال ناکارآمدی تحرکات پدافندی سایتهای پوششی محافل اطلاعاتی را برملا مینماید.
واقعیت همان است که آقای محمد نوریزاد بیان کرد. 
آقای نوریزاد پیشنهاد کرده بود که عموم دست اندرکاران مدیریت کلان نظام یک تست  آزمایشگاهیخون بدهند و میزان غلظت موادمخدر در جریان خون بدن خود را که تاثیر مستقیم برکارکرد سلولهای مغزی و دماغی آنها دارد معلوم نمایند.
"انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران" ضمن تقدیر از این پیشنهاد داهیانه و بسیار سنجیده آقای محمد نوریزاد اعلام میدارد که اقدام برای تست آزمایشگاهی خون مُفتِران برعلیه هموطنان مظلوم (از جمله پیروان مسلک درویشی) از یک طرف و تست آزمایشگاهی خون دراویش از طرف دیگر، و تهیه نتایج علمی- پزشکی دقیق از این تستهای آزمایشگاهی نشان خواهد داد که حقیقتاً چه کسانی در ایران معتاد به مواد مخدر میباشند، دراویش یا تهمت زنندگان به دراویش!!
پیداست که اگر این کار صورت گیرد روشهای فرافکنی گردانندگان سایتهای پوششی از وارد آوردن اتهامات بی پایه به دراویش و اهل الله نیز بیشتر افشاء شده و رسوایی بزرگتری در مجامع جهانی مانند "مجمع جهانی حقوق بشر سازمان ملل متحد" و "اتحادیه اروپا" و "سازمان عفو بین الملل" و "سازمان دیده بان حقوق بشر" و "سازمان خبرنگاران بدون مرز" ...  برای آمران و حامیان پشت پرده این سایتهای ورشکسته و فتنه انگیز فراهم خواهد کرد.
دست اندرکاران "تلویزیون اینترنتی دُرّ تی وی" دعوت خود را از مبلّغان معمم یا بدون عبا و عمامه ضد تصوف تکرار میکنند و بار دیگر آنها را صادقانه به مناظره تلویزیونی در "میزگرد آزاد اندیشی دُرّ تی وی" فرا میخوانند تا در برابر چشم مردم فارسی زبان درون مرز و برونمرز و در یک فضای گفت و شنود مبرّا از اختناق و تهدید و سرکوب حضور یابند و مواضع خودرا اظهار کنند و جوابهای خود را بگیرند و داوری را به قضاوت بینندگان بیغرض واگذار کنند. در گوشه سردابها خزیدن و به دیگران تهمت و افترا زدن که هنر نیست!
در زیر عین افترا نامه سایت "فرقه نیوز" به نظر خوانندگان گرامی میرسد:
"رادیو فردا" و "درّ تی وی" علیه فرقه نیوز مصاحبه می کنند
به روز شده در:
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
بازدید :
4
مصطفی آزمایش مسئول روابط عمومی کمیته به اصطلاح پاسداشت حقوق بشر در ایران در گفتگویی با رادیو فردا اخبار سایت فرقه نیوز در حوزه دراویش را واهی خواند.
 به گزارش فرقه نیوز،مصطفی آزمایش سخنگوی دراویش گنابادی در فرانسه و مسئول روابط عمومی کمیته به اصطلاح حقوق بشر در  گفتگو با رادیو فردا وابسته به سرویس های جاسوسی  آمریکا  در رابطه با اخبار سایت فرقه نیوز  گفت:اخباری که منتشر می شود مضحک هستند و هیچ گونه ارتباطی بین درویشان و ماجرای قاچاق مواد مخدر وجود ندارد.
وی با بیان این که در اقطاب سلسله دراویش استعمال مواد مخدر را منع کرده اند بیان کرد:صحبت هایی که در رابطه با نذورات فرقه گنابادیه منتشر شده است یک اتهام لایتچسبی است و اتهام حمل و نقل مواد مخدر یا استفاده از مواد مخدر به هیچ عنوان قابل  حساب نیست.
مصطفی آزمایش  که 38 سال گذشته ایران را برای ادامه تحصیلاتش به مقصد فرانسه ترک کرده است و از جریان های داخلی این فرقه بی اطلاع است. وی اخباری که از طریق فرقه نیوز منتشر می شود را فقط در مقایسه با کتابهای اقطاب متصوفه رد می کند و از آن به عنوان ابزاری برای مخالفت با جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند.
گفتنی است؛ هر چند ملاعلی گنابادی یکی از اقطاب فرقه صوفیه گنابادیه در کتاب ذوالفقاریه، فقرا و دراویش را از کشیدن تریاک منع کرده است اما فقط در قالب دستور مانده و در واقعیت عملی دیگر مشاهده می کنیم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر