ناشیگریهای اختتام ناپذیر دستگاههای موازیکار وابسته به مراکز اطلاعاتی

شکنجه گران "اداره ادیان" وزارت اطلاعات، در بگیرو ببند و زورگویی و"تفتیش عقاید در سیاهچالها" کم نمی آورند، اما کُمیتشان در کارهای فکری لَنگ و منگ است
سایتهای "اداره ادیان و مذاهب وزارت اطلاعات" بطور بسیار ناشیانه سرگرم وسعت بخشیدن به "جنگ روانی" برعلیه سلسله نعمت اللهیه گنابادی هستند تا از راه ایجاد تفرقه، انسجام و وحدت این سلسله را که به سبب ارادت عموم پیروان این طریقه حقه - اعم از مشایخ و ماذونین و دراویش- نسبت به مقام قطب جلیل این سلسله وجود دارد دچار خلل و خدشه کنند. 
عجب اینجاست که مواجب بگیران آقایان "حیدرمصلحی" ها و "حسین طائب"ها- مشتمل بر مسئولان مراکز جورواجور و موازیکار "موسسه فرق و ادیان در قم" و "اداره ادیان و مذاهب" و "موسسه بهداشت معنوی" و ... هنوز هم به بیحاصلی ترفندهای پوک و ناکارآمد خود واقف نشده و نسبت به آن اطلاعی حاصل نکرده اند! عجب "موسسه اطلاعاتی" با چنین وزیر و مدیر و مسئولینی!!


 پایگاه اینترنتی "فرقه نیوز" که پس از مدت کوتاهی فعالیت دروغپردازانه برعلیه اسلام و مسلمانی،  بودجه کلانی دریافت کرده و هم اکنون  سرگرم راه اندازی یک سایت جدیدتر است، در نسخه آزمایشی این سایت نوبنیاد!! مکررا! مطالب نادرستی  منتشر مینماید. از جمله ، مطلب وقیحانه زیر است که خمیرگیری کرده و  بعداز ظهر روز چهارشنبه دوازده تیر از تنور پروپاگانداهای دروغین و گوبلزی بیرون کشیده :
وخامت حال قطب دراويش و کشمکش های درون فرقه ای
به روز شده در: ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۲ تیر
بازدید :24
این روزها وضعیت جسمانی آقای تابنده قطب 86 ساله فرقه دراویش گنابادی رو به وخامت گذاشته است و او از وضعیت آینده فرقه، با توجه به جبهه گیری های درون فرقه ای نگران به نظر می رسد.
به گزارش فرقه نیوز؛سه شنبه هفته گذشته اخباری مبنی بر تذکر آقای تابنده به شیوخ فرقه منتشر شده بود که گفته بود: مشایخ حق ندارند برتری جویی کنند و مریدان نیز حق ندارند شیخی را بر شیخ دیگر برتر بدانند.
این تذکرات، اعتراض آقای شریعت شیخ قبلی دراویش در شهر قم و مسئول سابق امور حسینیه امیرسلیمانی تهران را در پی داشت و حمایت خود را از مردانی شیخ دراویش در شهر کرج اعلام کرده بود.
 پس از این اعتراض و حمایت از مردانی، آقای شریعت از سمت های خود در تشکیلات صوفیه برکنار شد و آقای جذبی جایگزین وی شد.
این اختلافات در حالی انجام می شود که آقای تابنده پنج شنبه اعتراف کرد که وضعیت جسمانی و اعصابم خراب است و ضعیف شده و از تذکرات بی سابقه ی اخیر عذر خواهی کرد.
با توجه به عکس العمل های اعضای ارشد در تشکیلات فرقه صوفیه، شنیده ها در مورد وخامت حال آقای تابنده جدی به نظر می رسد.
جناب مردانی، جذبی، شریعت و پسر ارشد آقای تابنده که در خارج از کشور به سر می برد، گزینه های اصلی قطب بعدی می باشند.
هر چند مقام قطبيت در بين اين فرقه و بخصوص در خانواده تابنده بصورت موروثي درآمده و از پدر به فرزند منتقل مي شود لذا احتمال معرفي فرزند قطب فعلي  بعنوان جانشين وي نسبت به سايران بيشتر مي‌باشد  که با توجه به وضعیت کنونی باید منتظر انشعاب جدیدی در  فرقه گنابادیه باشیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر