از فرقه نیوز و دیده بان تا رجا نیوز

برنامه های متعدد و سیستماتیک موسسه فرق و ادیان در قم که در بسیاری از سایتها انعکاس مییابد
این امر جایگاه محوری موسسه فرق و ادیان در قم را نشان میدهد
http://rajanews.com/detail.asp?id=163670
رجانیوز
هشدار مدیر موسسه فرق و ادیان به شرکت کنندگان در کلاسهای فرقه حلقه:
روش عرفان حلقه بسیار خطرناک و مبتنی بر اکسورسیزم مسیحی است/فرقه حلقه در حال دریافت مبالغ کلان از مردم به اسم درمان است
حجت الاسلام محرابی مدیر موسسه فرق و ادیان گفت: روش درمانی طاهری که بسیار خطرناک هست مبتنی بر رابطه با اجنه یا همان اکسورسیزم(جن گيري) مسیحی است.
محرابی در گفتگو با رجانیوز ضمن هشدار به خانواده ها اظهار داشت: شبکه شعور کیهانی که طاهری رهبر فرقه مدعی ارتباط با روح القدس بود رسما نوعی جن گیری مدرن است و بسیاری از افرادی که تحت درمان این فرقه قرار گرفته اند نه تنها خوب نشده اند بلکه دچار وسواس های ذهنی،فراموشی،رعشه،ترس،بیخوابی و حتی دیدن برخی موجودات(جن)در منازل خود شده اند.
محرابی یادآور شد: بررسی‌های دقیق نشان می‌دهد بسیاری از افرادی که وارد این فرقه شده اند بعد از مدتی با بازگشت بیماری مواجه بودند وحتی افرادی بخاطر اطمینان به این روش از مراجعه به پزشک خودداری کرده اند که دچار تشدید بیماری شده اند.
وي گفت: طاهری مدعی بود که روش وی بر اساس دریافتهای شخصی وی است و این در حالیست که با تجربه های شخصی غیر علمی کسی حق ندارد با جان مردم بازی کند.
محرابی اظهار داشت: بیشتر مسترها(سرگروه های آموزشی)فرقه حلقه در حال دریافت مبالغ کلانی از مردم به اسم درمان و آموزش هستند که این کار نوعی کلاه برداری محسوب می شود.
محرابی گفت:عرفان حلقه نه تنها اسلامی نیست بلکه انحرافات فراوانی دارد.وی با یادآوری اهانتهای طاهری به رسول گرامی اسلام صل الله علیه و آله؛تمسخر مهدویت،اهانت به قران و پیامبران الهی و دفاع از شیطان،این فرقه را یکی از منحرف ترین فرقه ها دانست.
خبر مرتبط:

دیده بان سنتر

شنبه، 05 مرداد 1392 ساعت 14:04

جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه در نمایشگاه قرآن

جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه در نمایشگاه قرآن فردا ششم مرداد ماه برگزار می شود.
IMAGE635094070218655114
به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، این جلسه فردا ششم مردادماه در بخش «سراب و حقیقت» نمایشگاه قرآن با حضور کارشناسان عرفان‌های نوظهور برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش در این جلسه که تعدادی از طرفداران عرفان حلقه حضور خواهند داشت. از دیگر شرکت کنندگان این جلسه اعضاء انجمن نجات از حلقه (http://www.nejatazhalghe.ir) می‌باشند تا در مورد مباحث مختلف به مباحثه و مناظره بپردازند.
یادآور می‌شود جلسه رأس ساعت 6:30 آغاز می‌شود.
شنبه، 05 مرداد 1392 ساعت 13:46

سومین جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه با حضور هواداران و نجات یافتگان

جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه با حضور هواداران و نجات یافتگان عرفان حلقه پنجشنبه 10 مرداد ماه به همت  بهداشت معنوی و با حضور «انجمن نجات از حلقه» در پژوهشگاه باقرالعلوم برپا می‌شود.
به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، چندی است به منظور بحث و تبادل نظر میان مخالفان و موافقان عرفان حلقه، جلساتی در روزهای پنج‌شنبه به صورت دو هفته یک‌بار برگزار می‌شود. در این جلسات جمعی از کارشناسان مذهبی، روان‌شناسی، محققان و دانشجویان رشته‌های مختلف و... حضور دارند و به بحث آزاد در موضوعات طرح‌شده می‌پردازند.
یادآور می‌شود بحث‌ها بر پایه موضوعاتی که از سوی مسترها و مدافعان حاضر در جلسه طرح می‌شود، شکل می‌گیرد و کارشناسان مختلف به تحلیل مسائل بر پایه استدلال و اسناد معتبر هر رشته می‌پردازند.
در این جلسه بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت «نجات از حلقه» به آدرس http://www.nejatazhalghe.ir حضور دارند و مخالفان و موافقان با یکدیگر به مناظره می‌پردازند. گفتنی است از یکی از متخصصان روانشناسی برای شرکت در این جلسه دعوت شده تا بحث‌ها از این زاویه نیز بررسی شوند.
یادآور می‌شود این جلسات هر دو هفته یک‌بار در روزهای پنج‌شنبه در پژوهشگاه باقرالعلوم برگزار می‌شود و شرکت در آنها برای عموم آزاد است. پژوهشگاه باقرالعلوم، واقع در میدان فلسطین، جنب کلانتری می‌باشد و این جلسات عموماً در ساعت 2 بعد از ظهر آغاز می‌شود و به طور رسمی تا 2 ساعت به طول می‌انجامد
فرقه نیوز
دومین جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه برگزار میشود
به روز شده در:
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تیر
بازدید :
61
پنج‌شنبه، 27 تیرماه دومین «جلسه نقد و بررسی عمومی عرفان حلقه» به‌همت و یاری مؤسسه بهداشت معنوی و با حضور «انجمن نجات از حلقه» در پژوهشگاه باقرالعلوم برپا می‌شود.
به گزارش فرقه نیوز به نقل از دیده بان ،مؤسسه بهداشت معنوی چندی است که به منظور بحث و تبادل نظر میان مخالفان و موافقان عرفان حلقه، جلساتی را در روزهای پنج‌شنبه دو هفته یک‌بار برگزار می‌کند. در این جلسات جمعی از کارشناسان مذهبی، روان‌شناسی، محققان و دانشجویان رشته‌های مختلف و... حضور دارند و به بحث آزاد در موضوعات طرح‌شده می‌پردازند.
یادآور می‌شود بحث‌ها بر پایه موضوعاتی که از سوی مسترها و مدافعان حاضر در جلسه طرح می‌شود، شکل می‌گیرد و کارشناسان مختلف به تحلیل مسائل بر پایه استدلال و اسناد معتبر هر رشته می‌پردازند.
در این جلسه بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت «نجات از حلقه» به آدرس nejatazhalghe.ir حضور دارند و مخالفان و موافقان با یکدیگر به مناظره می‌پردازند. گفتنی است از یکی از متخصصان طب مکمل برای شرکت در این جلسه دعوت شده تا بحث‌ها از این زاویه نیز بررسی شوند.
یادآور می‌شود این جلسات هر دو هفته یک‌بار در روزهای پنج‌شنبه در پژوهشگاه باقرالعلوم برگزار می‌شود و شرکت در آنها برای عموم آزاد است. پژوهشگاه باقرالعلوم، واقع در میدان فلسطین، جنب کلانتری می‌باشد و این جلسات عموماً در ساعت 2 بعد از ظهر آغاز می‌شود و به طور رسمی تا 2 ساعت به طول می‌انجامد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09368406667 تماس حاصل فرمایید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر