توهمات بلاهت بار و از پیش شکسته خورده سناریوپردازان "اداره ادیان" وزارت به اصطلاح اطلاعات!!

خودسوزی اعتراضی دراویش
و دست و پازدنهای بیفرجام 
اداره ادیان وزارت اطلاعات
با خود سوزی یکی از پیروان طریقت "یارسان اهل حق" در جوار مجلس، بانگ  اعتراضهای دراویش به سرکوبهای مستمر دستگاه های اطلاعاتی در ایران، در وجدان مردم بیداردل و آگاه جهان طنین عظیمی افکنده است

در چنین شرایطی بس وخیم، جیره خواران اداره ادیان وزارت اطلاعات از روی بیخردی و بیعقلی با طرح نخ نمای فرار به جلو گام بلند دیگری در جهات رسواسازی خویش برداشته اند
سایتها و وبلاگهای پوک و بیمایه "اداره ادیان و فرق" و "دایره ادیان و مذاهب "وابسته به "وزارت اطلاعات" و "اطلاعات سایبری" و "اطلاعات بسیج و سپاه" و "سپاه آفندی سایبری"(!!) و "پلیس پدافندی سایبری"(!!) و"دایره جرایم رایانه ای آگاهی" و... - امثال "فرقه نیوز" و "بولتن نیوز" و "ندای انقلاب" و "رسانیوز" و "دیده بان سنتر" و "ادیان نیوز" و "ادیان نت" و... "خرقه پوسیده"...- به خیال خود در یک هجمه طراحی شده در صدد ایجاد شکاف و تفرقه در صفوف واحد و منسجم دراویش شده اند
در وضعیت وخیم گریبانگیر سیستم اطلاعاتی و با انتشار ویدئوهای جنگ و جدال بین باندهای متخاصم نظام برسرجیفه دنیا که روز بیست و دوبهمن نودویک در صحن مطهر حرم قم رخ داد و اکنون برروی شبکه های اجتماعی قابل دسترسی عموم مردم کنجکاو دنیا است، مواجب بگیران "اداره ادیان وزارت اطلاعات" اباطیل همیشگی خود را برای ایجاد تفرقه در میان دراویش -به خیال ناصواب خود- نشر میدهند وبا این عمل بربیخردی و بلاهت و حماقت خویش مهر تایید میزنند. گویی یکی از شرایط استخدام شدن در "اداره ادیان وزارت اطلاعات" عدم برخورداری از عقل و خرد متوسط است!!
مطلبی که در سایت فرقه نیوز انتشار یافته به شرح زیر است. بخوانید وبر احوال نویسندگان ناقص العقل آن بخندید و براحوال مملکتی که این قبیل دیوانگان درآن از حاشیه امن برخوردارند گریه کنید!!
اعتراض درویشان شیراز و درخواست از شیخ مردانی
به روز شده در:
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲ شنبه ۵ مرداد
بازدید :
29
در پی اختلافات درون فرقه ای صوفیه گنابادیه این اختلافات به شیراز كشیده شد و صوفیه این شهر با حمایت یوسف مردانی یکی از شیوخ صوفیه خواستار بركناری آقای اذری بزرگ صوفیه شیراز شدند.

به گزارش فرقه نیوز؛ پس از علنی شدن اختلافات درون فرقه ای صوفیه گنابادیه و تذكرات پیوسته  نور علی تابنده قطب فعلی این فرقه به مشایخ مبنی بر برتری نجویی نسبت به قطب، اینبار شاهد اعتراض درویشان شیراز برای برکنار اذری بزرگ صوفیه گنابادیه در این شهر هستیم.

صوفیه این شهر با تحریك یوسف مردانی با جمع اوری امضاء خواستار بركناری آقای اذری (بزرگ صوفیه گنابادیه شیراز) شدند و از قطب این فرقه درخواست كردند یكی از شیوخ مستقر در حسینیه تهران را به این شهر اعزام كنند.

جناب اذری با وجود مجاز نماز بودن در شهر شیراز از حمایت  نورعلی تابنده برخوردار است و به همین علت با وجود اینكه چندین شیخ در حسینیه امیر سلیمانی تهران مستقر است هنوز جناب آقای نورعلی تابنده به هیچ كدام از این شیوخ اجازه حضور در خانقاه شیراز نداده است و همین امر باعث شدت گرفتن اختلافات شده و اعتراض یوسف مردانی را به دنبال داشته است.

این درحالی است که چند وقت پیش جناب شریعت یکی از شیوخ مستقر در حسینیه امیر سلیمانی به دلیل حمایت از جناب مردانی از مسئولیت های خود برکنار شد.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم عكس العمل نورعلی تابنده نسبت به این نامه چگونه است و اجازه حضور یكی از شیوخ را در شیراز را می دهد یا همچنان به حمایت خود از آقای اذری ادامه میدهد .
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر