تکرار فراخوان به مناظره در فضای تلویزیون دُرّ تی وی

به حقیقت آدمی باش
دست از توهین واهانت بکشید و به میدان بحث آزاد بیائید و تن به قضاوت بینندگان برنامه زنده بدهید
سایت پوششی اطلاعاتی موسوم به "مرکز راهبردی دیده بان"(!!) اعلام داشته که مرکزی موسوم به "موسسه بهداشت معنوی"   در "پژوهشگاهی" موسوم به "باقرالعلوم" جلسه مناظره ای میان اعضا ی وابسته به "عرفان حلقه" و اعضاء جداشده از این جریان برگذار میکند. برمبنای این فراخوان، شرکت برای عموم علاقمندان در این نشست بطور رایگان آزاد است
در حاشیه این مناظره رو در رو در "پژوهشکده باقر العلوم"، یادآوری میکنیم که مدتهاست که "سایت درویشان آنلاین "  نیز با صدور فراخوانی اقدام به دعوت از کلیه به اصطلاح مدرسان و کارشناسان حوزه و دانشگاه - که با اساس تصوف و عرفان اسلامی مخالفت میورزند و خواهان برچیدن اساس مکتب درویشی از ایران هستند- نموده تا در میزگرد آزاداندیشی و مناظره رویاروی در فضای "تلویزیون اینترنتی دُرّ تی وی" از طریق اسکایپ بطور زنده و در برابر چشم مردم فارسی زبان داخل و خارج کشور شرکت جویند و نظریات مخالف خودرا برعلیه تصوف و درویشی ابراز داشته و پاسخ علمی - حکمی آن را دریافت دارند و خود را به قضاوت افکار عمومی بسپارند. اما این فراخوان مورد قبول قرار نگرفته است!! درعین حال مشاهده میکنیم که زنجیره ای از سایتها و وبلاگهای "آنتی صوفی" مانند "ادیان نیوز" و "ادیان نت" و "فرقه نیوز" و "دیده بان" و "خرقه پوسیده" بطور وقفه ناپذیری اباطیل کلیشه ای و بیمحتوا را برعلیه مکتب تصوف و اسلام راستین ودرویشی مکرر در مکرر انتشار داده و بربی بضاعتی خود برهان اقامه مینمایند. گردانندگان و کارکنان و مواجب بگیران این به اصطلاح پایگاه های تخریبی اینترنتی همان "مارمولک های نابکار و اشرار سابقه دار خزیده در عبا و عمامه اهل علم" میباشند که با دروغ و ریا و دغل و نیرنگ خود را مسلمان جا میزنند اما از اخلاق اسلامی و سجایای توحیدی هیچ بهره ای نبرده اند
بناء علیهذا فراخوان خودرا برای مناظره وشرکت در جلسات آزاداندیشی تلویزیون "اینترنتی در تی وی" تکرار میکنیم. اگر چیزی در چنته دارید، به میدان مناظره بیائید و دست از اباطیل گویی که نشانه پیروی از مکتب شیطان پرستی و ضداسلامیت است بردارید
خوش بود گرمحک تجربه آید به میان
تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد
چهارشنبه، 12 تیر 1392 ساعت 10:07

برگزاری مناظره در عرفان حلقه برای اولین بار

 به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، «جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه» در پژوهشگاه باقرالعلوم توسط برخی جداشدگان و کارشناسان عرفان دروغین حلقه پنج‌شنبه، 13 تیرماه برگزار می شود.
139105145931
این جلسه  به همت مؤسسه بهداشت معنوی می باشد که چندی است به منظور بحث و تبادل نظر میان مخالفان و موافقان عرفان حلقه، جلساتی را در روزهای پنج‌شنبه دو هفته یک‌بار برگزار می‌کند. در این جلسات جمعی از کارشناسان مذهبی، روان‌شناسی، محققان و دانشجویان رشته‌های مختلف و... حضور دارند و به بحث آزاد در موضوعات طرح‌شده می‌پردازند.
گفتنی است بحث‌ها بر پایه موضوعاتی که از سوی مسترها و مدافعان حاضر در جلسه طرح می‌شود، شکل می‌گیرد و کارشناسان مختلف به تحلیل مسائل بر پایه استدلال و اسناد معتبر هر رشته می‌پردازند.
در جلسه پیش که برای اولین‌بار بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت «نجات از حلقه» نیز حضور داشتند، بحث‌ها درباره «جایگاه عقل در عرفان حلقه»، «تحلیل مساله اغوا یا القاء»، «مساله چشیدن و تجربه‌کردن حلقه‌ها»، «اساسنامه عرفان حلقه»، «علم یا عرفان‌بودن حلقه»، «پرداختن به درمان بیماران بدون مجوزهای پزشکی و قانونی»، «دگرگونی‌ها و به‌هم‌ریختگی‌ها و به‌اصطلاح بیرون‌ریزی‌ها» در حلقه بحث شد و مخالفان و موافقان با یکدیگر به مناظره پرداختند.
یادآور می‌شود این جلسات هر دو هفته یک‌بار در روزهای پنج‌شنبه در پژوهشگاه باقرالعلوم برگزار می‌شود و شرکت در آنها برای عموم آزاد است. آدرس محل برگزاری تهران، میدان فلسطین، جنب راهنمائی و رانندگی، پژوهشگاه باقر العلوم می‌باشد. این جلسات عموماً در ساعت 2 بعد از ظهر آغاز می‌شود و به طور رسمی تا 2 ساعت به طول می‌انجامد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر