سر وصداها و جار و جنجالهای غیرمعمول سایتهای اداره ادیان وزارت اطلاعات برعلیه سلسله نعمت اللهی گنابادی

اکنون که دعوای باندهای "تکفیری"
 "اطلاعاتی ها" به اوج خود رسیده، 
سایتهای وابسته به"اداره ادیان" فرافکنی ناشیانه میکنند
در دومین گام از توطئه های سیاه و شیطانی برعلیه طریقت عرفانی و صوفیانه نعمت اللهی گنابادی، باندهای "تکفیری" مسلط بر "اداره ادیان وزارت اطلاعات"،  به طور کاملا وقیحانه به دخالت آشکار در امور طریقتی مداخله جویی میکنند و میکوشند تا با شیطنت شگفت انگیز، ازراه تظاهر به حمایت از برخی از  مشایخ  و مخالفت با برخی دیگر از مشایخ (!!!)  بذر تفرقه را در میان صفوف متحد و منسجم پیروان سلسله نعمت اللهیه گنابادی بپاشانند. غافل از آن که به فرموده خداوند در قرآن مجید "إنّ کیدَالشیطان کان ضعیفاً".
 http://ferghenews.com/index.php?page=viewnews&id=1357
فرقه نیوز در این باره نوشته است:
برکناری شریعت ؛اولین پس لرزه اختلافات گنابادیه
به روز شده در:
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۲ چهارشنبه ۵ تیر
بازدید :11

در پی انتشار اخبار اختلافات درونی فرقه صوفیه نعمت اللهی گنابادیه، قطب این فرقه آقای شریعت، شیخ قبلی حسینیه قم و مسئول امور حسینه امیر سلیمانی را برکنار کرد و مسئولیت های او را به آقای جذبی سپرد.
به گزارش فرقه نیوز؛پس از اختلافات درون فرقه ای و تذكر شدید نورعلی تابنده به مشایخ و مریدانشان مبنی بر این كه شیوخ نباید به نحوی رفتار كنند كه فقرا فکر برتری یک شیخ را بردیگری کنند، آقای شریعت به آن اعتراض کرد.
این اعتراض در کنار حمایت او از شیخ یوسف مردانی با برکناری او علنی شد.
 این در حالیست كه روز گذشته پایگاه خبری فرقه نیوز پرده از اعتراض آقا شریعت برداشت و ساعتی پس از انتشار این خبر  نورعلی تابنده طی اعلامیه ای آقا شریعت را فعلا از انجام امور كارهای حسینیه تهران بركنار كرد و به جای او آقای جذبی را مسئول امور فقرا تهران كرد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر