قل هاتوا برهانکم ان کنتم صادقین

خوابهای شترپنبه دانه ای 
اداره ادیان وزارت اطلاعات 
بطور وقفه ناپذیر ادامه دارد
روز دوشنبه مصادف با نیمه شعبان و به مناسبت بزرگداشت تولد امام دوازدهم شیعیان از طرف جناب آقای دکترنورعلی تابنده قطب طریقه نعمت اللهی گنابادی سخنرانی کوتاهی ایراد شد که در عین حال راهنمایی مدبرانه و سفارش حکیمانه ای به دراویش طریقه نعمت اللهی گنابادی به حفظ وداد و اتحاد فیمابین اهل الله  به شمار میرفت. اما گردانندگان خبیث سایت موسوم به "فرقه نیوز" که مدتهاست بانهایت بی ادبی به مسلمانان حقیقی توهین میکنند و ناروا میگویند تلاش کرده اند تا بااستناد به این سخنرانی، راهی برای توطئه سیاه و ایجاد تفرقه میان درویشان پیداکنند. البته زهی خیال باطل
متن مندرج در سایت موسوم به فرقه نیوز به قرار زیر است:
تابنده : مشایخ حق برتری جویی ندارند
به روز شده در:
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲ سه شنبه ۴ تیر
بازدید :13
قطب کنونی فرقه صوفیه نعمت اللهی گنابادی در مجلس عمومی این فرقه بیان کرد: مشایخ حق ندارند برتری جویی کنند و مریدان نیز حق ندارند شیخی را بر شیخ دیگر برتر بدانند.
به گزارش فرقه نیوز؛  نورعلی تابنده   قطب فرقه صوفیه نعمت اللهی گنابادیه روز گذشته در مجلسی که به مناسبت سالروز میلاد امام زمان (عج) در محل حسینیه امیر سلیمانی برگزار شده بود سخنانی مبنی بر وجود اخلافات فراوان در درون فرقه بیان کرد.
تابنده در این سخنرانی چهار دقیقه ای  خطاب به مریدان  اعلام کرد: هیچكدام از مشایخ بر دیگری برتری ندارند.
این قطب 86 ساله بار دیگر تاکید می کند:هیچكدام از مشایخ از این پس حق ندارند به نحوی برخورد كنند كه فقرا فكر كنند از دیگر مشایخ برتر است و مشایخ حق ندارند جلوه برتری جویی نشان دهند.
این دستور درحالی صادر می شود که دو هفته گذشته آقای تابنده در جلسه ای تذکر داده بود و اظهار می داشت "از لفظ قطب برای شیوخ استفاده نکنید" که با واکنش برخی از سایت های زنجیره ای این فرقه مواجه شد.
گفتنی است؛ آقای شریعت شیخ قبلی شهر قم كه در حال حاضر تمامی كارهای حسینیه امیرسلیمانی تهران را انجام می دهد نسبت به این موضوع اعتراض كرده و از جناب یوسف مردانی حمایت كرده که باید  منتظر پس لرزه های اختلافات این فرقه باشیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر