سوزن کاری مارمولکهای نفوذی در اداره ادیان سیستم "مطبوعاتی-امنیتی" دستگاه های موازی"اطلاعاتی" برای رفوکاری "خرقه پوسیده"!!!

به روباه گفتند شاهدت کیست گفت دُمم
اعلام موجودیت دوباره یک وبلاگ ورشکسته در پایگاه به اصطلاح جامع ادیان و فرق و مذاهب !!


خرقه زوار دررفته و بیریشه و پوسیده و پاره پاره را به "برادران به اصطلاح گمنام رفوگر" سپرده اند تا کسوت قامت کسانی امثال "صابر به اصطلاح قدسی ها !!!" شود که از این نمد برای خودشان و خانواده و ایل و تبارشان کرسی نمایندگی در "پارلمان"(!!) و شغل "مدرسی و کارشناسی فرق و ادیان" (!!) ساختند و در خوف از دست دادن این موقعیتها هستند.


مطلب سخیف سایت موسوم به "پایگاه جامع فرق و ادیان و مذاهب" به شرح زیر است:

دوباره خرقه پشمینه!

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ این وبلاگ از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۲ با افشای انحرافات و بدعتهای فرقه های مختلف بویژه فرقه ی صوفیه ی گنابادی لرزه به اندام سران آن انداخته بود. در خردادماه امسال این وبلاگ فعال در نقد فرقه صوفیه که سابقه ی طولانی در ارشاد و دستگیری از مستبصرین این فرقه داشته است، توسط هکرهای این فرقه از دسترس خارج و مطالب آن حذف شده بود.
شروع دوباره خرقه پشمینه
این وبلاگ از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۲ با افشای انحرافات و بدعتهای فرقه های مختلف بویژه فرقه ی صوفیه ی گنابادی لرزه به اندام سران آن انداخته بود. در خردادماه امسال این وبلاگ فعال در نقد فرقه صوفیه که سابقه ی طولانی در ارشاد و دستگیری از مستبصرین این فرقه داشته است، توسط هکرهای این فرقه از دسترس خارج و مطالب آن حذف شده بود.
اینک به لطف خدا، مجددا این وبلاگ از اواخر خرداد ۹۲ کار خود را آغاز کرده است. امیدواریم که نویسندگان این وبلاگ بتوانند در راستای تکلیف شرعی خویش در مبارزه با انحرافات این فرقه و راهنمایی و ارشاد گم شدگان راه ضلالت به نحو احسن انجام وظیفه نمایند

۱ نظر:

  1. هکر ما خداست . چرا که خود فرموده : ومکرو ومکرالله والله خیرالماکرین

    پاسخحذف